Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Гугл заблокировал платежный профиль

Гугл пей и возможность платить за услуги отмерли. Говорят, пришлют форму для подтверждения личности, проверка займет неделю.

Я один такой счастливчик или это уже пошла массовая акция «докажи, что не осел»?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Це якийсь сюр.. З трьох карток дві заблоковані. Вимагають додаткову авторизацію. Десь місяць тому все заповнив, надіслав, реакції 0! Кончені мудаки! 😡

Так херня заблокировал карту не дает подвязать типа краденый телефон, по другим банкам все ок.Горите в аду суки

Видалила старий і додала новий платіжний профіль. Підписки злетіли, зрозуміло. Але як тепер подовжити підписку на Google One? Налаштувати спосіб оплати неможливо, ця фенкція не активна. Що робити? Підписка закінчуються за тиждень, що буде з інформацією на диску?

якщо підписка закінчується — інформація залишається (проте зникає можливість завантажувати нову, якщо даних понад ліміт)

І потім можна буде якось подовжити дію підписки? Наприклад у Youtube вдалось нову підписку оформити, а тут взагалі такої можливості зараз немає(

Рашкованська акція, схоже була. Забанили в березні, 2 місяці перевіряли, і нарешті розблокували.

Проблема аналогичная — «отвалился» гуглпэй. В профиле гугла у меня адрес г.Днепр. А все мои карты — приват и моно — регистрируются банками только по месту прописки, а это Донецк. Изменить место регистрации они не могут, по их правилам они вносят именно место прописки, а не место регистрации по справке переселенца. Все, тупик. Общение с банками результата не дает. Банки вносят мои данные по справке переселенца, но в гуглпэй подтягиваются данные именно о прописке. 20 лет назад говорили об отмене института прописки, но так и не смогли...

удали все карты в профиле, затем сам профиль гугл пей, затем забей в новом профиле свой адрес по справке ВПЛ, и при добавлении карт в гугл пей прописывай именно этот адрес по справке ВПЛ, а не тот что банки предоставляют по умолчанию (твой адрес в Донецке)

Дякую дуже корисна інформація, допомогла. Все чудово працює за інструкцією що нижче (видалити профіль і стерти платіжні дані, крок 1 та 2). Колись років 10 назад вбив вул Леніна, і чуже ім’я... навіть забув про це.

💳 Про всяк випадок продублюю лайфхак.
РІШЕННЯ: переходимо за посиланням
support.google.com/pay/answer/7643930

І робимо крок 1 і 2

Чекаємо, хвилин 5 ( якщо раніше буде повідомлення що йде видалення платіжного профілю).

Потім при вході в ГуглПей знову створюємо новий платіжний профіль (на нашому старому акаунті Гугла, з іншою/новою адресою, індексом, тощо). Вказуємо вірну адресу, і по новому додаємо платіжні картки.

Всім удачі.

Вітаю! Дякую, що продублювали лайфхак у своєму коментарі бо більше ніде не видно, але є питання, сподіваюся, що зможете підказати. Мені не дуже зрозуміло стало про створення платіжного профілю заново. Ви написали

створюємо новий платіжний профіль (на нашому старому акаунті Гугла, з іншою/новою адресою, індексом, тощо)

. Що ви маєте на увазі під іншою адресою? тобто для картки я маю адресу написати якусь іншу від тої що колись мала на старому платіжному профілі (вулиця, індекс, будинок)? Чи треба вводити будинок? бо я ніколи не вписувала саме останню адресу, лише вулицю.
2) Далі ви написали «Вказуємо вірну адресу, і по новому додаємо платіжні картки». Так вводити якусь іншу адресу ніж була, чи все ж вводити правильну адресу (в моєму випадку адреса буде та ж).
Буду вдячна за допомогу.

Наскільки я зрозумів, треба вказати адресу з виписки по карті, тобто точно таку адресу до якої прив’язана картка у вашому банку

Зробила за інструкцією — закрила старий профіль, створила новий, карта додалась, все виглядало норм. Але по факту гугл пей не спрацьовує. Термінал каже «карта не підтримується».

карта не підтримується

 — именно такие ошибки были и до войны на неторых терминалах, в частности в АТБ. Не думаю что это из-за войны/прописки. попробуйте в другом магазине/терминале

Так, акція масова.
Вирішується ось так, хочу зауважити що новий гугл акаунт не потрібен.

Проверьте, кто пользуется НФЦ (без контактная оплата с телефона) и с пропиской ЛУГАНСК/ДОНЕЦК (указанный когда то ранее в сервисах Гугла луганский/донецкий адрес), есть ли в Гуглпее добавленные вами ранее карты.

Сегодня с утра обнаружил что и у меня, и у жены перестал работать гуглпей.
Все ранее добавленные карты исчезли. При попытке добавить заново — выходило сообщение что платёжный профиль заблокирован.

Причина была в платёжном адресе (луганский) сохраненом в Гуглпее. Но просто его редактирование ничем не помогало.

Решение: все как в этой статье (ссылка в конце) и шаг 1 и шаг 2.

(чуть ждём, минут 5, если раньше — будет сообщение что идёт удаление платежного профиля)

Потом при входе в Гуглпей заново создался новый платёжный профиль (на том же аккаунте Гугла, т.е. другой/новый адрес электронной почты/гуглаккаунт НЕ нужен), указал свой львовский адрес, заново добавил карты — корректно.

support.google.com/pay/answer/7643930

Спасибо, помогло

теж видалив старий платіжний профіль (на заявку верифікації кілька днів нема реакції) та завів новий, карта додалася

спасибо, рабочая схема

Все так! Работает блин))) Спасибо

А у меня то стоит адрес Киев и всеравно заблокирован платежный профиль. Просит подтвердить платежный профиль, а там карта, которую моно уже давно заблокировал и выпустил новую. Новую карту тоже не могу добавить. Google поддержка вообще никак не реагируют.

Удалила я платежный профиль и карт в Google Pay добавить не могу. Также как и совершить покупку в интернете

Дякую! Все працює! Трохи хвилювався, що видалиться Гугл диск з усією інформацією, але все добре!

Все зробив за інструкцією. У мене була підписка на гугл диск на пів року ще. Зараз її нема в гугл підписках нового акаунта, аде в самому гугл диску написано шо стара підписка будет працювати ще пів року, потім мабудь я її знову куплю чи продлю, хз як це буде... аде диск працює.

Дмитро, це ймовірно через адресу в Донецькій або Луганській області.

Ось як знайомий юзер поборов цю проблему:

в настройках GPay вказав Київ, індекс 01003 і цього було достатньо.
Щє створив новий акаунт Gmail , прописав Київ і додав картки, які ще не були підвязані до GPay

Спасибо за совет, Любомир.
Все указывало на Харьков. Я таки заполнил их формочку, надеюсь, что им полегчает и вернут функции.

Я тоже заполнил форму и отправил документы. Прошел месяц. Ничего так и не изменилось. Ответ на мою жалобу тоже не пришел. Ужасно работает сервис от Гугла. Это при учёте что платный клиент, покупаю у них пространство на 2тб ежемесячно. Впечатление от них крайне негативное.

Підписатись на коментарі