Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Upwork та рф. Частина друга

Бажаю здоров’я!

Нажаль, Upwork веде подвійну гру та дозволяє спеціалістам, які знаходяться на території рф оформлювати фіктивні договори з аренди житла в третіх країнах, або договори з надання послуг в третіх країнах (послуги інтернет тощо). Це робиться для того щоб російські фрілансери змогли змінити локацію та обійти блокування за територією.

Схема виглядає так: договір з аренди житла + VPN + зміна локації з рф на Казахстан = спокійно працюєшь з таганрогу на Upwork.

Посилання на відповідь служби підтримки для російського фрілансера ibb.co/vx7LMz3

Можливо хтось має думку як можна припинити ці зловживання та достучатись до керівництва Upwork? Адже росіяні зможуть не тільки змінювати локацію за допомогою фіктивних договорів, а й почнуть массово підроблювати ці договори в Photoshop.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ось ще свіжа історія про те що «У оккупантов пылает. Upwork — зайчики»
www.facebook.com/...​v/posts/10166229872755125

Нажаль це виключення з правил, адже є кейси коли росіяни змінюють локації завдяки договору оренди житла/надання послуг/страхування в третій країні. При цьому спокійно перебувають на території рф

написала пост на тему Upwork
dou.ua/forums/topic/37132

вже зрозуміло що їх тільки гроші цікавлять

Панове, офіційний лист від ресурсу. Блок відбудеться із 01.05.2022
www.upwork.com/...​r-from-our-ceo-march-2022

Це може бути необачно з огляду на те, що якщо Upwork змінить правила подтвердження адреси і ускладнить їх, це також пошириться на всіх іншіх фрілансерів з усіх інших країн, включаючи громадян України, для яких Upwork зараз може бути важливим джерелом заробітку.

Зараз фрілансерам з України, хто прямо не залучений до бойових дій і так не просто працювати в існуючих умовах, не кажучи вже про необхідність підтверджувати що ти не ішак. Якщо ще щось сюди додати, щоб ускладнити життя росіянам, то це все одно що поцілити собі в ногу.

При тому що фіктивна схема — знайти казаха/жителя островів Кука/тощо, який відкриє на себе аккаунт та продовжувати працювати з існуючими клієнтами через них, це той самий офшор — його неможливо уникнути. Інша річ, що 99% іноземних клієнтів не будуть так працювати, нові клієнти на таку підставу не підуть, тому користь від таких схем — приблизно нульова, а шкода від додаткових ускладнень та перевірок для всієї спільноти фрілансерів — може бути вагома.

Чому це може поширюватися на інших фрілансерів? Зараз світ працює в контексті блокування росіян. Отже, нам потрібно вимагати щоб апворк якісно перевіряв документи лише серед громадян рф, якщо вони вирішили негайно замінити локаль.

Також, особисто я не бачу проблем в роботі з клієнтами. Я навіть трохи зменшив завантаження через війну виключно за своєю ініціативою.

Спробую пояснити. Ви запропонували щоб Upwork застосував суворіші перевірки щодо росіян, якщо вони міняють локацію. А як це можна зробити, якщо росіяни вже змінили локацію на Казахстан чи Європу у лютому-березніі і вже є казахами/європейцями в очах робота Upwork крім введення нових суворіших правил підтвердження локації для всіх?

Є великій сумнів, що Upwork буде мати бажання просіювати тих росіян, то змінив локацію з рф на іншу протягом лютого-березня-тощо. Крім того, частина українців також могли змінити локацію в тому числі в Upwork, що автоматично увімкне червоний прапорець при перевірках.

Найбільш йомовірно, що якщо Upwork застосує буть-які додаткові правила щодо підтвердження місця проживання (не кажучи вже про те що перевіряти національну приналежность Upwork не буде), то це буде застосовано для всіх фрілансерів починаючи з дати дії нових правил. Що потенційно створить перешкоди не тільки для росіян, а і всіх інших в т.ч. українців, яким зараз набагато складніше щось підтверджувати, особливо з-за кордону.

Я радий за те, що у Вас все ок з замовленнями, нехай так буде і надалі. Для багатьох фрілансерів Upwork, та подібні платформи — це тонка межа між можливістю отримання доходу і підтримання економіки України і армії, тощо і зубожінням. На жаль, з мого особистого досвіду, будь-які перевірки дуже рідко застосовуються вибірково і б’ють по всіх. Потім може хтось в чомусь буде розбиратися, висловлювати вибачення, активувати аккаунти, але шкоду буде заподіяно.

Upwork вже застосовує обмеження щодо росіян, є обмеження на їх можливість отримувати платежі від клієнтів, Payoneer, тощо — якщо хтось там просочився і відкрив собі аккаут на Буркина-Фасо, то хай йому грець, шкоди від додаткових перевірок для всіх може бути набагато більше ніж користі. Це моя особиста думка.

Я поважаю вашу думку, своєю є поділився дописом вище та все ж переконаний, що російські аккаунти треба перевіряти уважніше.

Мій допис більше про те, що вони будуть надавати фіктивні та фейкові договори оренди житла або надання послуг за кордоном фактично перебуваючи на території рф, прошу звернути на це увагу.

Підписатись на коментарі