Актуально для донейту амуніції з США до України. Потрібна інфо підтримка

Мій знайомий Дмитро з uarmprotection.com запустив проект де можна донейтити свою амуніцию.
protect-ukraine.today
Все решту організовують волонтери щодо доставки в Україну.
Буквально на днях вже розгорнута інфраструктура.
Щоб налагодити поставки, треба інфовійська розшарити.

Зі слів Дмитра
«Тільки запустили проект і чесно кажучи ще активний трафік не запускали. Тож да, якщо можна допомагати лити туди і залучати будь-які інструменти, будь-ласка.

Вся інфраструктура розгорнута, всі склади готові приймати, кастомер сапорт з чатом підключений. Лишилось тільки поширити.»

Це дуже актуально з урахуванням що дуже багато амуніції вже «розмито» з Європи.

Тож є сенс вже сьогодні розказати англомовній аудиторії про protect-ukraine.today


👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Упс, прочитала до кінця. Бачу що Ви через UACC та Повернись Живим працюєте. ПС: Вчора додзвонилися до Повернись Живим, вони тер обороні не допомагають, навіть тій що в гарячих точках (Гостомель наприклад). Якось так...

Крім того, бачу Ви збираєте навіть категорію ІІ. Хлопці з передової та з тер оборони кажуть що категорія ІІ і навіть ІІІ не підходить. Тільки IV захищає від military grade bullets. ІІ — це пейнтбол і recreation, III — це поліція.

Добрий день. Скажіть будь ласка, як Ви вирішили питання з ліцензією ITAR на експорт таких товарів з США? Вони є export restricted, і без цієї ліцензії Ви їх просто зберете, і не вивезете за кордон, навіть в Канаду. Підкажіть будь ласка. Можемо об’єднати зусилля.

Моєму підрозділу у Вінницькій області потрібна допомога з амуніцією. Якщо є можливість допомогти виходьте на зв’язок! 0507354544 (Whatsapp)

Також є цікавий ресурс для іноземної допомоги helpua.bank.gov.ua
Достатньо банківської картки, сторінка також на різних мовах

На сайті бачу склади прийому тільки в США, є можливість організувати склади в Європі і доставку звідти?
Ви написали що «розмито» з Європи, я так розумію ви маєте на увазі, що багато чого розкупили. Мій знайомий в Німеччині купив спорядження в магазині військових залишків і, судячи по фото, там багато чого ще залишилось. Також читаю в Фейсбук, що люди мають можливість купити спорядження в Європі, наприклад, своїм, але не знають як його доставити в Україну. Тому склади прямої і швидкої доставки з Європи в Україну були б актуальні.
Щодо сайту, можна додати товари з електроніки і медицини. Наприклад, рації, квадракоптери, турнікети, бинти, аптечки. Scopes and visors я побачив що не можна, тому про монокуляри і тепловізори не пишу.
Ми самі створили інформаційний сайт, який показує що можна купити і що це можна передати через склад Нової пошти togetherforvictory.in.ua

Вам можна допомогти перекласти сайт ще турецькою?

Буду вдячний, відписав в особисті повідомлення

Підписатись на коментарі