Інженери Capgemini Engineering розробляють платформу "Palianitsya.org’’ для координації гуманітарної допомоги в Україні та запрошують волонтерів долучитися

Мета проекту — створити інструмент для ефективнішої взаємодії між тими, хто потребує допомоги і тими, хто готовий її надати.

Наразі вже готова бета-версія www.palyanitsya.org, куди можуть підключатися Армія, волонтери, громадські організації та переселенці.

В планах проекту — вдосконалити верифікацію людей, які потребують допомоги, розробити цифрові рішення по рекомендації допомоги та побудувати систему залучення міжнародних донатів.

Команда проекту запрошує до співпраці vue.js розробників будь-якого рівня, які готові долучитися на волонтерських засадах.

Всіх, хто бажає долучитися, прохання написати: forms.office.com/r/i7BtN8iHmT

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

1. Вже є potreba.org та якийсь від УКУ, чому б не скооперуватись а не плодити велосипеди ?
2. Чому транслітерація через «і»? Правильно буде через «y» чи у вас теж проблеми з вимовлянням даного слова?

Плюсую. На такому простому тесті — провал. Домен читається як «паляніця» (причому домен просто переіменувати не вдасться) і автори на блокпості одразу ж завертаються набік для анального зондування перевірки.

Я не думаю, що тут варто шукати зраду. Спасибі, що вказали на це, обов’язково передам хлопцям. Як на мене, наша сила якраз в тому, що кожен не чекав вказівки зверху, а робив те, що може сам тут і зараз. Тому щодо плодити велосипеди — зовсім не погоджуюсь.

Сутність цього слова-тесту якраз у вірній вимові, тому правильно було б palianytsya.org (палянИця а не палянІця) — хоча тут цікаво, бо в другому складі для транслітерації «я» вжито «ia», а в останньому складі — «ya». Два фейли в одному слові. Хоч би попередньо винесли ідею на оцінку громадськості... Мда. Ні, це не зрада, лише граматичні фейли, однак один з цих фейлів критичний.

Підписатись на коментарі