Ukraine Tech Collective: європеські IT-волонтери готові виконувати роботу українських розробників, доки ті на війні
Близько 20 програмістів із країн західної Європи за допомогою платформи Ukraine Tech Collective (UTC) надають допомогу своїми навичками тим українських IT-спеціалістам, які вимушені були замість роботи піти боронити свою країну від нападу російських військ, або тим, хто не може працювати в умовах війни, пише dev.ua.
Зокрема, це зробили для того, щоб українські програмісти мали змогу й надалі отримувати гроші, поки вони захищають країну замість того, щоб працювати.
Про UTC і волонтерів
Ukrainian Tech Collective збирає заявки від компаній, чиї працівники беруть участь у військових діях в Україні, та визначає їхні критичні бізнес-потреби. Далі ці компанії поєднують із волонтерами, якими можуть бути як окремі люди, так і підприємства, що прагнуть допомогти своїми вміннями українським розробникам.
При цьому під час звернень за допомогою до волонтерів, менеджери та власники компаній зобов’язуються продовжувати платити та підтримувати своїх українських програмістів.
Відомо, що платформу заснували троє ініціаторів: Емма Хіп, Founder Sudor — платформи, розробленої для професіоналів у фітнесі; Масей Щепаняк, VC Investor at Seed9, ex Google; Крістіна Сваричевська, Product Manager Scout 24 — провідної платформи для житлової та комерційної нерухомості в Німеччині.
Наразі в складі волонтерів уже приблизно 20 спеціалістів зі всього світу.
Як долучитись до ініціативи
Насамперед на платформі UTC потрібно залишити заявку. При цьому команді, яка потребує технічної підтримки для своїх працівників, необхідно буде описати технічні потреби, які слід покрити.
Своєю чергою компаніям та окремим спеціалістам також потрібно описати свої навички та досвід, які вони можуть використати, щоб виконати якусь роботу замість українських айтішників, які стали військовими чи волонтерами. Причому це може бути на умовах неповного робочого дня чи проєкту або на тимчасовій основі.
Після цього команда Ukraine Tech Collective аналізує отримані заявки і зв’язує між собою волонтерів та українських спеціалістів, що потребують технічного захисту. Зокрема, компанію та волонтера знайомлять електронною поштою, щоб запланувати вступний відео- або аудіодзвінок для обговорення обсягу роботи.
Після завершення роботи компанія та волонтер діляться відгуками про свій досвід роботи з колективом платформи UTC.
Нагадаємо, раніше ІТ-фахівці з топів продуктових компаній України створили групу волонтерів для допомоги армії. Вони також заснували власний благодійний фонд «KOLO».
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів