Українські IT компанії, які працюють на ворога

Виявляється, що деякі із топових українських IT компаній продовжують працювати на ворога.
Наприклад, DataArt:
www.facebook.com/...​v/posts/10166213357510125

То з цим потрібно щось робити.

Закликаю діючих працівників цих компаній спробувати вплинути на керівництво по мірі можливостей. А також, розповсюдити цю інформацію серед своїх колег.

Також, якщо комусь відомо про інші компанії, які не припинили надавати послуги на теріторії ворога, прошу написати про це в коментарях, а також на сторінці відгуків про ці компанії.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Буря у стакані води)) DA на 100% за Україну — можете бути впевнені.
Компанія робить усе, що потрібно робити зараз компанії і навіть більше.
Просто не всі процеси можуть відбутися миттєво.

Давайте працювати на перемогу, а не гризтися між собою.

Пишіть у Твітер, на Лінкедіні, коментуйте, тисніть всіляко.
Їхня репутація має сильно страждати.
Я читав їхній стейтмент, він не передбачає наміру закриття локацій в росії.

Єдина вартісна річ стосовно анти-російських двій, яку можна відмітити, це цитую:
«DataArt has stopped all investment, hiring and business development activities in Russia.»

Але тим не менш, нікого звільняти не будуть, офіси закривати не будуть, ніяких контрактів розривати не будуть, цитую:
«We are still responsible for all of our colleagues and will fulfil all obligations to our employees and clients.»

Так и замечательно, сотрудники тут при чем) выполняют обязательства перед сотрудниками и клиентами — это то как должна работать компания лол

компанія в росії работать нє должна, лол)))

выполняют обязательства перед сотрудниками и клиентами — это то как должна работать компания

Выполнять обязательства перед пособниками/спонсорами терроризма?

В цивилизованных странах, такие бизнесы банят, а физлиц лишают гражданства и депортируют к террористам (или сажают в Гуантанамо).

Посмотрел бы я, сколько продержалась бы амерская компания, осблуживающая кубинских или северо-корейских клиентов. При этом, заметим, ни Куба ни Северная Корея — на Штаты не нападали.

Мы уже все сделали за вас: www.b1n.com.ua
Пожалуйста проверьте — есть ли там указанная компания?

Так же мы принимаем любую помощь — волонтерскую или материальную, для улучшения качества проекта.

Потрібно створити можливість пошуку по тому списку, бо так мало що зрозуміло.

Спасибо! Пользуясь спросом — вы можете дать нам промокод на время бевых действий, чтоб воспользоваться бесплатно вашим сервисом для поиска специалистов, которые улучшат функционал?

Друже, ти не повіриш, але буквально тільки що я спілкувався з командою з приводу того, аби на час війни стартувати у волонтерському режимі, тобто взагалі безкоштовно, думаю буде з дня на день і це не жарт і не сарказм.
Власне ми і не стартанули до цього часу виключно через бюрократичні складнощі повʼязані з прийомом і відправкою платежів по всьому світу.

Якщо для вас проблемно прикрутити пошук по наявній базі — звʼяжіться зі мною в приват, надайте доступ і я особисто це зроблю за день-два, знову ж таки, не жартую і серйозно.

Привіт, тільки що переглянув пошту, є.
На лінці мене забанили, тому вся комунікація поки по скайпу і пошті.
Додай мене плз: Skype: edemus4
Або в телезі.

Если это единственный недостаток, значит нам нужен только специалист, который может поставить ТЗ для нашей команды и описать требования по улучшению. Если вы такого знаете — сбросьте ему инвайт t.me/ rgkmyuJF0LI4YWIy

воно не тільки «не зручне», тай навіть «незрозуміле», яка ціль? які процеси пов’язані з цілю? та таке інше... просто якась сторінка з «куском даних» (навіть на «інформацію» не тягне, сирі данні)

Спасибо! Вы нам сейчас очень сильно помогли!
Если можем чем-то вам помочь — пишите!

Підписатись на коментарі