Дуже потрібна допомога. Купити джипи

Друзі, 131 орб та на світлодарську дугу потрібні джипи- всюдиходи. Також потрібно закупити броніки для тероборони. Розумію, що наші люди залишилися без роботи та грошей, тому прошу поширити знайомим за кордон. USD monobank 5375418811299296 Prymachenko Yana; euro monobank 5375419907219289 Prymachenko Yana.

Privat гривня: 5168755425478993 приват Примаченко Яна. 

Приват іноземна валюта: Відправнику треба передати такі дані:

SWIFT / BIC CODE: PBANUA2X

Bank name: PRIVATBANK

Bank Address: 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE, рахунок 26209687049147

UA593052990000026209687049147 Примаченко Яна

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Буде набагато ефективніше якщо напишите скільки в грощах ще потрібно зібрати? — якщо там щось не екзотичне, то це з десяток донейтів від ІТ-шників

Хлопці просять те що вони потребують. Якщо у когось є ідеї і можливості долучитися я можу вас зконтактувати з Яною, автором прохання, дружиною бійця, який там.

Присутствует ощущение какого-то хаоса в запросах ЗСУ и потоках волонтерской помощи (денежной и материальной).

Hummer или HMMWV?

Особисто я б працював через організації чи фонди, які вже мають досвід в такій справі, та просто домовився із ними про бронь такого авто або допомогу у підборі та перевезенні.
Тому що перед тим як завезти авто, його потрібно обслужити, провести усі необхідні ТО, і в разі потреби замінити запчастини, щоб авто проїхало 1000 км, і без збоїв працювало там де необхідно нашим героям.

Цікаво дуже. А зміст закидати валюту якщо, для фіз. осіб операції із валютою тимчасово заморожені. І на разі не відомо коли буде можливість із фізичних карток у валюті, переводити кошти.

валюту спокійно можна продати і купляти речі за гривню.

просте питання: ВИ ВМІЄТЕ КОНВЕРТУВАТИ ДОЛАР по 29,25 у ГРИВНЮ по 29,25 щоб купити необхідну техніку, в рамках ОБМЕЖЕННЯ НБУ?????

Не просто вмію, а роблю це. В Приват-банку все чудово працює і з ФОП рахунком, і з фізичними. Правда, з ФОП є обмеження - треба встигнути поки працює біржа. А вона зараз відкривається пізніше, ніж 10 ранку і закривається о 13.00

а покажи скрін купівлі валюти на картку фізособи в п24 сьогодні. вчора ця операція не працювала.
продати можна, але у валютників курс на 10% краще

ВИ ВМІЄТЕ КОНВЕРТУВАТИ ДОЛАР по 29,25 у ГРИВНЮ по 29,25

Читати вмієш? Мова йде про ПРОДАЖ валюти.

Ви все вірно відповіли. Я не до кінця висловив думку:
Продати долар по 29,25 отримати гривню, а потім за цю гривню купити валюту, щоб розрахуватись із закордонним постачальником?
На даний момент для фізичних осіб купівля валюти онлайн, або купівля товарів за кордоном через ковертацію ГРН-USD-Товар заборонена постновою НБУ.
Ось що мав на увазі.
P.S. Продати валюту із рахунку ФОПа, це просто, погоджуюсь із вами на усі 100%

Тю. Так, формулювання мають значення :)
Наші волонтери знайшли непоганий вихід. Але це, звісно, трохи складніше, ніж в мирний час. Треба мати довірену людину із рахунком в іноземному банку.
- Купляєш USDC на крипто-біржі з гривневої картки.
- Конвертиш в USDT
- Виводиш їх на закордонний рахунок довіреної особи в валюті рахунку.
- Купляєш що треба.

Втрати - десь ~3%.

Поясни будь ласка
це нащо?

— Конвертиш в USDT

USDT більш ходові ніж USDC ?

Так, там помилка. Не можу там виправити. Слід читати як «купляєш USDC або USDT». Конвертація — це якщо поповнив свій UAH рахунок на біржі, наприклад, на бінансі. Тоді це треба конвертнути в USDC/USDT перед тим, як виводити на європейський рахунок.

До речі, розрахунки гривневою (мультивалютною) карткою в закордонних магазинах (як онлайн, так і оффлайн) працює, як і працювало.

Мій близький друг, випускник КПІ, хлопці, які зараз там, просять про таку допомогу. Інформація вірна. Картка дружини.

Підписатись на коментарі