×

Безкоштовні ліцензії Zendesk для волонтерських та неприбуткових організацій

Zendesk разом з Cloudfresh пропонують українським неурядовим організаціям безкоштовне програмне забезпечення для задач підтримки клієнтів через будь які канали повідомлень — месенджери, телефон, e-mail, чати на веб-сайтах. Ми також допомогаємо у його налаштуванні через програму Tech for Good.

Пропозиція діє для неурядових організацій, що сьогодні допомогають Україні та українцям у вирішенні гуманітарних, міграційних та інших нагальних питань.

Якщо ваша організація зацікавлена в програмному забезпеченні Zendesk, будь-ласка контактуйте:
[email protected] або +38 098 476 08 77 (телефон, WhatsApp, Telegram) — Артур Тудзік

Zendesk and Cloudfresh are offering free software for multichannel client support (through messengers, phone calls, email, website chats) to Ukrainian non-governmental organizations. We assist with configuration through the Tech for Good program by Zendesk.

The offer is valid for non-governmental organizations, which today help Ukraine and Ukrainians address humanitarian, migration and other pressing issues.

If your organisation is interested in Zendesk software, please contact:
[email protected] or +38 098 476 08 77 (phone, WhatsApp, Telegram)

Artur Tsudik

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Подскажите — а какое время занимает рассмотрение вопроса?
Подали все документы 3 дня назад — и тишина...

Доброго дня!

Мене звати Артур. Я із компанії Cloudfresh.

Якщо я не помиляюся, ми оформляли з вашою колегою заявку. Цю заявку я передав колегам до американського офісу Zendesk. Наразі уточнюю терміни обробки подібних заявок. Як тільки буде інформація, я додатково повідомлю про це ваc і ваших колег.

Також для швидшої комунікації ви можете звертатися до нас на пошту [email protected]. Ми на зв’язку у будь-який час.

Гарного дня :)

Підписатись на коментарі