Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

EPAM під час війни

EPAM дуже неоднозначно себе проявляє на фоні війни рф проти України

З однієї сторони бачимо дивні історії (начебто спростовані) з блокуванням ноутів, беззубу позицію глобального топ-менеджмента, купа негативних відгуків про компанію.

А з іншої — донати великих коштів в гуманітарні фонди, припинення співпраці з клієнтами з рф та новини про закриття офісів (дуже мутні, бо наче і щось там закривають, а тижні йдуть а нічого досі не закрито)

Яка ваша думка про всю діяльність компанії ЕРАМ під час війни і які прогнози на майбутнє компанії? Чи «закшварно» зараз для українських ІТ-спеціалістів йти в цю компанію?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Чи «закшварно» зараз для українських ІТ-спеціалістів йти в цю компанію?

Завжди було. А віднині — ну ваще-ваще, на 146% )

Конкретно на проекте, в котором я принимаю участие, все хорошо во всех смыслах. Команда, как никогда, сплоченная. Мы даже план смогли выполнить на «горячий» спринт, когда большинство людей было вынуждено покинуть свое жилье.

Никаких претензий к тем, кто вынужден брать по несколько выходных или работать не в полную силу по причине переездов, семейным делам или личным проблемам различного характера. То же касается и тех, кто отправился на защиту нашей Украины.

Где безопасно, там работают офисы в штатном режиме. Есть шелтеры, где люди могут переждать, если есть проблемы со снятием жилья. Созданы волонтерские активности для любых желающих, кого есть свободное время.
Война нас сплотила еще сильнее, хотя и раньше не было особых претензий.

P.S: да, извиняюсь за возможно размытые изречения. Я просто пытаюсь быть осторожным в своих словах, учитывая здешний резонанс.

То же касается и тех, кто отправился на защиту нашей Украины.

Що саме пропонує EPAM тим, хто був мобілізований або добровільно пішов захищати Україну?

Дякую! Це дуже-дуже гарна підтримка.

Цікаво, хто ще із IT-компаній з офісами в Україні пропонують такі ж саме умови захисникам України? Створимо «білий список» аутсорсерів!

Як українські IT-компанії підтримують мобілізованих співробітників
dou.ua/...​mployees-in-the-military

вважаю ЕПАМ в Україні — все. Для себе точно так вирішив, і сподіваюсь, що мене підтримають також

Коли зачинять офіси у білорусі?

Из Беларуси EPAM идти не собирается.
Наверно, гтовятся платить 150% налогов в UA.

Троли атакуют Епам за помощь Украине и вывод бизнеса из рашки. Nice try

Можна почитати відгуки і для себе вирішити чи воно потрібно jobs.dou.ua/…​ies/epam-systems/reviews

+ не потрібно забувати звідки компанія, і їхнє "закриття" роботи з клієнтами росії = відкриття нового іп і праця через нього.

Думаю, що в EPAM йти - себе не поважати

а в ПУМБ на Ахметова работать норм?

Ще й як норм. Допомагати країні утримувати на вищому рівні банківську сферу круто як на мене.

могу открыть заявить что интернет-банкинг у пумба старое гавно, написанное еще на jquery и андроид апп такое же тормозное глючное говно, и саппорт клиентов такого же качества, так что заявлять про «вищий рівень» просто смешно

Я конечно понимаю что сейчас переобуваются даже Добкин и Фельдман. И наверное Кернес, будь жив, тоже был был патриот, может даже на украинский перешёл. Но всё же ... не работникам Ахметова упрекать ЕПАМ.

А я живу у вільній країні. І можу «упрєкать» кого хочу. І можу про це вільно писати. І не вам мене в цьому обмежувати. І я пишаюся тим, що завдяки мені та моїм колегам мільйони українців можуть користуватися банківськими послугами і будь-яка людина, котра буде знецінювати цей факт буде йти вслід за кораблем.

А я пишаюся, що працюю в компанії, яка підтримала чотирнадцять тисяч українців і їх сім’ї, і продовжує надалі це робити. Тож так, посперечаємось після перемоги за келихом кави.

Компании Ахметова под артобстрелом восстанавливали линии электропередач в Мариуполе (пока была такая возможность)

Война началась не 24 февраля 2022 года, а 28 февраля 2014 с захвата крымского парламента. Ахметов был членом партии которая будучи при власти (а Ахметов был в партии не рядовым членом, а спонсором) активно разрушала украинскую армию, грубо нарушала права граждан, в конце концом сознательно дала команду на убийство протестующих и по сути позвала российскую армию в Украину или создала все условия чтобы российская армия могла легко захватывать территории.

ЕПАМ хоть и не чинит электросети, но перечислил деньги в фонды предназначенные для оказания помощи и активно помогает украинским сотрудникам выехать из мест где ведутся боевые действия или даже вывести членов семей если сами сотрудники уже выехали.

Можешь, можешь даже рассказывать про «вы восемь лет бамбили Бамбас» (это я сейчас не про тебя лично, это из общения с людьми которые сидят в Харькове под обстрелами и тем не менее продолжают нести пургу) — свободная страна позволяет даже такое.
Я со своей стороны точно так же могу сказать что не работникам Ахметова упрекать ЕПАМ — у меня прав на выражение своего мнения ничуть не меньше чем у тебя.

Посперечаємося після перемоги. А зараз краще сайти параші піти подудосити

Підписатись на коментарі