Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Який у вас зараз горизонт планування?

Повномасштабний напад росії на Україну повністю змінив і перевернув життя кожного українця. Плани, які були до війни, втратили свою актуальність. А що вже казати про терміни виконання...

Який у вас зараз горизонт планування? Плануєте на довгострокову перспективу чи притримуєтеся короткострокового планування? Як часто змінюєте свої плани?

Обговорюємо в коментарях.

Слава Україні! Слава ЗСУ!🇺🇦

Який у вас зараз горизонт планування?

26%
41%
27%
7%
698 голосів  ·  показати результати
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Сижу — пью чай. Гухают выстрелы, сирена воет. А я думаю — успеть бы допить, а то жалко, чай вкусный.

Примерно — одна чашка чая :)

Сейчас трудно планировать даже на несколько часов вперед. Спокойный день в Киеве это уже, когда наливаешь кофе, открываешь окно, а там всего лишь стрельба из калашей.

Рік, купив військові облігації з погашенням 1 березня 2023 року.
Закликаю всіх це робити, це напряму наближує нашу перемогу.

Плани по житті та роботі на місяць вперед.

Ждать пока волонтёры сигареты привезут, и пока боты после болота просохнут. А ищо, у меня снова ловит интернет, а это значит снова можно в свободное время, писать херню на доу.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ще нещодавно пишався тим, що міг планувати на роки вперед. Зараз горизонт планування — один день, і той не завжди

Вчора написали якраз статтю, де в кінці про горизонт планування))

iplan.ua/...​vi-rejky-dosvid-iplan-ua
Кожен з нас, і економіка країни в цілому, має працювати. А значить для нас буде робота. Лишень фокус фінансового планування зменшився від 20 років до 1 тижня.

Как-то события последнего месяца сильно пошатнули мою веру в стабильность этого мира. Думал что войны, апокалипсисы, мы как цивилизация уже пережили и будем видеть их максимум в голливудских фильмах, но теперь я ни в чем не уверен.

Сначала был ковид и весь мир закрылся, потом война на ровном месте в центре Европе, теперь уже на полном серьезе идет обсуждение о применении ядерного оружия. Я теперь уже рассматриваю покупку недвижимости в Австралии, хоть и не планировал этого. Не потому что я тут живу, а потому, что в случае глобального п**ца Австралия будет тихой гаванью и все сюда ломанутся поднимая цены на недвижимость до небес.

Не хочу вас огорчать, но ядерная зима не минет отдельно взятый континент. Шансов там выжить не будет как и в других местах.

Для ядерной зимы нужно чуть ли не все ядерные боеголовки США и рашки подорвать одновременно в разных уголках планеты, желательно где много пыли или зелени.

Последствия ядерного удара самого по себе преувеличены, и повлияют лишь на город по которому будет нанесен удар. Хиросима тому подтверждение. Для одной лишь Москвы нужно примерно 40 боеголовок.

За время холодной войны на поверхности земли подорвали 1000+ боеголовок и ничего, выжили. С тех времен количество боеголовок постоянно уменьшалось, ПРО улучшилось, так что даже если рашка и США запустят все свои ракеты, полетят и сдетонируют процентов 10 от них, особенно что касается рашкинских ракет. Достаточно чтобы вызвать мировую панику, недостаточно чтобы погубить человечество.

За время холодной войны на поверхности земли подорвали 1000+ боеголовок

ЧТО ?! Это с какой стороны плоской Земли взорвали?

Та то маленьких, по кілька кілотонн

Сначала был ковид и весь мир закрылся, потом война на ровном месте в центре Европе, теперь уже на полном серьезе идет обсуждение о применении ядерного оружия.

Вот и я об этом думаю. Такой тренд не может быть случайным! Смотри про «последнюю седьмину» и «Откровение Иоанна Богослова». 4 всадника Апокалипсиса:
— Мор (2020 — Ковид)
— Война (сейчас)
— Голод (скоро)
— Смерть (очевидно ядерная война)

Нажаль, це все не скінчується на планеті ніколи, просто Ви дивилися лише довкола себе, а не у віддалених континентах.

4 всадника Апокалипсиса

Треба вже видихати, Бобер, бо буде з тебе тільки опудало бобра)

Сегодня Харьков так долбят — что я скоро кликушей стану. Пойду по городу кричать «покайтесь, конец света грядет»!
www.youtube.com/watch?v=0KQUtTjqbro

«Я взглянул, и вот, конь белый, и на нем всадник, имеющий лук, и дан был ему венец» — раньше не могли понять что это за всадник: «Белый цвет также олицетворяет праведность в Библии» и считали что это кто-то положительный (что странно, учитывая остальных 3х всадников). Кстати в книге и сериале «Благие знамения» придумали что первый всадник — это загрязнение (как-бы контраст).
Но если учесть что в Китае — именно белый это цвет траура и смерти да плюс корона на голове то все сходится!
Таким образом пророчества иногда становятся понятны только после того, как исполняются — иначе само пророчество могло бы предотвратить событие. Смысл этих пророчеств доказать что все не случайно — что есть Бог и у Бога есть план и он выполняется.

нема ніякого планування, дію по ситуації.
зп та заощадження доначу волонтерам на закупівлю спорядження для захисників.

23 часа.

И один час на оуевание и возвращение в рабочий чат.

Не розумію оцього «на кілька хвилин наперед». Найбільше потрясіння уже позаду, усе, що буде в майбутньому, буде значно менш радикальним. Прилетіти може будь-куди, але якщо москалі далі, ніж за 30 кілометрів, то імовірність померти від коронавірусу чи автомобільної аварії буде вищою. Живемо далі, підтримуємо армію, волонтерів, і тих, кому пощастило менше.
Стосовно планів, то частину скасував, частину відклав на «після перемоги», але планую на той самий проміжок, що й раніше.

Ви справді вважаєте, що від коронавірусу раптом перестали помирати?

Так само як і почали.
Куриний, свинячий, верблюдячий... які ще там до того були «нетипові» ГРВЗ.
Таміфлю тоді, тепер бустер.

а які саме найбільші потрясіння вже позаду?

Люди в коментарях розповідають про якісь роки і десятиріччя планувань. Камон, через секунду десь щось поруч рвоне і ви будете тікати/ховатися в залежності від того, де саме і на скільки сильно. Одна секунда зараз у більшості горизонт планування. Як нічого не вибухає — щось хапаєш і робиш, але то ж не планування.

Взрыв — это форс-мажор. Хотя бы для всех негорячих городов (типа киева, кроме некоторых кусков). Поэтому все эти люди которые планируют на полчаса — или ноют, или лукавят, или отвечат не на тот вопрос. Или все вместе. Очевидно, что если сейчас в дом прилетит снаряд — все изменится, но это не значит, что люди просто лежат на диване и максимум что могут спланировать — свой поход в душ или сделать чай. Если это так — тогда означает, что люди находятся под обстрелом или прямо в зоне боевых столкновений, и поэтому планировать долгосрочные задачи в принципе бессмысленно.

Даже в мариуполе, уверен, планируется на завтра поход за водой и едой и тд и тп. Да, все может измениться очень быстро. Но это все еще планы, которые просто изменились. Даже это не есть горизонт в условные 2 секунды, или «от взрыва до взрыва». Горизонт планирования в полчаса — это в непосредственном боевом столкновении, или когда попал под артобстрел. Но таким людям не до доу))

Камон, через секунду десь щось поруч рвоне і ви будете тікати/ховатися в залежності від того, де саме і на скільки сильно

це стадія заперечення

«умний в гору нє пойдьотт, умний гору обойдьот».
тобто виявлення слабких місць та загроз, уникнення та зменшення негативних наслідків.
В"ялотекучий військовий конфлікт з РФ триває з 2014 року.
Про очікуваний напад РФ різні ще з кінця 2021 попереджували.
Але ж 99% як жило від з.п. до з.п. (YOLO чи як їх там)

Пара часов.
Действую сугубо по ситуации, не ориентируясь ни на какие планы.

Нет. Наблюдатель ежедневного перехвата крылатых ракет зентино-ракетным комплексом из своего окна

Пока все перехваты, что я видел, были успешны.
Но я бы не полагался при планировании на безотказность и надёжность достаточно сложной техники, которая к тому же, старше меня и неизвестно как обслуживалась.

которая к тому же, старше меня

Лучше так, чем новые жс-фреймворки. Тем более, если сами видите результат.

Если упадет аппка, максимум, будет поиск новой работы.
Если промахнется 5В55, на месте попадания «Калибра» будет огромная воронка и братская могила.

Если бы код перехвата ракеты писался на новомодном фреймворке 20летним синьором(алгоритмы не нужны можно нагуглить)это было бы реально страшно

Та да.
Эта война, кстати, первое в истории боевое применение комплекса С-300. До 24-го числа он только «Рейсы» и «Кабаны» на учениях красиво валил. Военные конечно уверяли, что «всё максимально приближено к боевому применению» но никто не знал точно, не было ли в учебных мишенях маячков для ракет и т.п.

24-го с утра я понял, что маячков не было. Эта штука реально щелкает крылатые ракеты как семечки.

горизонт планування десь між пфффф-фііііііі-баааам, іноді коротший, десь фух-фух-фух-фух-фух.

мешканка передмістя столиці

Тікати тре було зразу як тільки ЗСУ підірвало мости в Ірпені, бо було ясно що це не просто так.
Але тут дуже багато питань до влади: як так !?
www.youtube.com/watch?v=zSVlJV32Rrk

а крім Ірпеня більше передмість у столиці немає?

Відносно себе скоротився, відносно залежних від мене видовжився.

Ждать пока волонтёры сигареты привезут, и пока боты после болота просохнут. А ищо, у меня снова ловит интернет, а это значит снова можно в свободное время, писать херню на доу.

Сейчас трудно планировать даже на несколько часов вперед. Спокойный день в Киеве это уже, когда наливаешь кофе, открываешь окно, а там всего лишь стрельба из калашей.

перепрошую, а в якому то районі? а то сиджу у батьків під Броварами і думаю чи не затишніше було б повернутись додому в столицю. Як на мене, калаші приємніше звучать ніж артилерія. Неможливо ж працювати взагалі, як і спати коли будинок дрижить

ну наприклад, святош, нивки, шулявка — постійно таке

А где происходит стрельба, например на шулявке? Не в самом же городе, просто на шулявке слышно? Или как?

Сижу — пью чай. Гухают выстрелы, сирена воет. А я думаю — успеть бы допить, а то жалко, чай вкусный.

Примерно — одна чашка чая :)

ну який горизонт... один день!
— не беру тікетів більше ніж на день роботи
— не будую планів далі ніж на 1 день
— намагаюсь по максимуму закрити всі справи

І це я у Львові. Поки що...

В ближньому закордонні дещо легше, принаймні вночі не будять сирени і відволікання на новини відбувається не кожні пів години а _дещо_ рідше, вдається працювати на ремоуті і виглядає що навіть відкладатимуться якісь заощадження. Та все ж і сюди цілком може прилетіти на голову, тому планування проводиться в двох режимах — (1) оптимістичному і (2) песимістичному:
(1) приблизно через три тижні очікую закінчення війни через виснаження ресурсів запоребрика, далі планую все ж на декілька місяців залишитися тут заради відвідин різних гарних туристичних місць, опісля повернутися і продовжити облаштовувати свою заміську ділянку
(2) запоребрик все ж переконує доблесних китайців що настав їхній зоряний час, відповідно сюди починає прилітати, в зв’язку з чим тримаю весь час машину заправленою, готовий садити сім’ю і їхати геть далі, значно далі — а можливо й летіти зовсім далеко; от тільки в цьому сценарії за океаном теж буде небезпечно.

(1) якщо не підпише влада капітуляції, то перейдем у тривайлий воєнний конфлікт на виснаження сторін
(2) піздуй вже, потім ти не встигнеш сісти за руль, як закриють мишоловку (підірвуть мости як в Ірпені , і кордон мужикам 18..60), а відправляти бабу з личинками х.з. куда без мужського плеча, така собі затія

(1) на тривалий без доблесних китайців в запоребрика тупо нема ресурсів — дефолт і розпад сам собою
(2) закриття кордонів і анальне рабство мобілізація поширюється лише на громадян даної країни, решта зможуть собі їхати.

www.facebook.com/...​lo/posts/5234364979921381
Обзор экономики рашки за последнюю неделю

давай що буде в неньці, я чув що трильони-трильонів насиплють ойродоллярів, може, колись, але поки що маєм воєнний комунізм, але то таке, дурень думкою багатіє

Закрито для тих в кого нема акаунта «писок-книжка». Можете при бажанні скопіювати текст сюди.

(1) горизонт? рік, 5, 10, 50?
(2) так кажи, що ти піндос, чи хто?

(1) дефолт запоребрика через пів року
(2) паспорт укр, знаходжуся в Польщі де відповідно не підлягаю мобілізації в місцеві війська.

(1) гагага, ЛюсяА, ти?
(2)

мобілізація поширюється лише на громадян даної країни, решта зможуть собі їхати.

це все міняє

знаходжуся в Польщі

з.і.
добре бути багатим і здоровим та знати прикуп

(1) поржи на здоров’я, радий що підняв настрій
(2) випустили бо три личинки (у твоїй термінології) дитини

(1) ржу із тих що вірять казочки
(2) по легенді

відповідно сюди починає прилітати, в зв’язку з чим тримаю весь час машину заправленою, готовий садити сім’ю і їхати геть далі

(1) то розкажи свій варіант скільки часу запоребрик протримається під санкціями до дефолту
(2) тут неясно що ти хочеш цим сказати, але ок — розважайся на здоров’я

(1) економіка заточена на експорт енергоносіїв, на які вже оголошено ембарго; он арабські експортери енергоносіїв масово вкладаються в інші сектори економіки аби перехід світу на електромобілі вдарив дещо менш відчутно; а запоребрик тупо вкладав свої надлишки в яхти і в танки (яхти зараз конфісковують по цілому світу, а танки горять в Чорнобаївках)

Наконец-то есть материальный и осязаемый ответ на вопрос «зачем заводить детей»

Ну якщо чесно війна на виснаження може це те що якраз і хоче тепер путлер, якщо у нас 50% економіки лежить, то що буде через місяць?

скукожиться на 50%, а потім плато (вже проходили у 2015..2016), що лежить уже не впаде
зато в РФ буде імпортозаміщення та ріст, але це не точно, хоча в рублях все може бути

Щось мені здається що криза 2014-2016 здастся нам квіточками. Падіння ввп рашки очікується на рівнв 8 відсотків, а от Україна впаде на 30% криза 1990 року в рашці була зумовлена падінням всього на 6.4 відсотки. Дії владки не зрозумілі взагалі....

Хто пережив 90і, ті 2014-2016 перенесли як насморк.
Головне аби не перетворитися на Сомалі чи яку Лугандонію.
А що можна чекати від артистів розмовного жанру... шоу маст го он.
Я ще не зустрічав професіонала органної гри на піаніно і лауреата Нобелівської премії в одній особі, хоча все може бути.
Владу відбирали в бариги щоб він не розпродав країну до кінця, думали, що піаніст ліпше. Побачим.

Рік, купив військові облігації з погашенням 1 березня 2023 року.
Закликаю всіх це робити, це напряму наближує нашу перемогу.

Плани по житті та роботі на місяць вперед.

Где и каким образом их можно купить?

1. Приват24. Інвестиції від 100 тис. грн. youtu.be/9anj7aVPWww
2. Мобільна апка Wotan, саме через неї я купував. Інвестиції від 1 тисячі, тобто можна купити від 1 облігації. Вклав трохи більше 50к.
youtube.com/...​wYpui8La8AU?feature=share на відео Любомир підписує за допомогою ЄЦП, якщо зареєструватись лише для купівлі облігацій, то дозволяє навіть без ЄЦП.
Від заявки і до купівлі у мене пройшов тиждень. Треба залишити заявку, на наступний день присилають анкету, заповнюєш, на наступний день просять фотки паспорту і коду, ще на наступний день підтверджуєш, що все правильно.

В ICU можна інвестувати від 1 паперу (1 тис грн)

icu.ua/...​aciy-dlya-fizicheskih-lic

strategic plenning 10x years
ті, хто не планують, або грають на короткострок (спекулють а не інвестують) переважно в програші по житті

ЛОЛ: Ну какие могут быть планы на годы вперед?! Кто в 2013 мог предвидеть Майдан и оккупацию? Кто в 2020 мог предвидеть пандемию? Кто кто в 2021 ожидал войну на уничтожение?
И это не берем «по мелочи»: экономические кризисы и банкопады.
Пока что самым надежным оказался мой план «инвестиций»:

1) Купить участок земли подальше от населенных пунктов и поближе к западной границе.
2) Начать строить там себе дачу. Привозить цемент, и заливать бетоном. В бетон добавлять куски металла (стружку).
3) На все лишние деньги покупать золото и замуровывать в пол и стены.
4) Не ставить ни окон ни дверей, не убирать бурьян — недострой должен выглядеть заброшенным.

dou.ua/...​rums/topic/28448/#1678019

стратегічне планування і розгляд ймовірних сценаріїв, вивчення історії, аналітики від розумних людей (напр. О.Соскін, а не інфоцигант тіпа ЛюсіА) , диверсифікація активів (географічно теж), метод Кошастого, ознайомленням з досвідом виживанням в Грозному і Сараєво, запаси, другий паспорт (ЄС, Туреччина, тощо), .... + везіння (береженого Бог береже)

з.і.
ти приводиш посилання про збереження кладу нащадкам, я ж про інше — планування на далекий горизонт

з.з.і.

Кто кто в 2021 ожидал войну на уничтожение?

dou.ua/...​rums/topic/28448/#1678019
помилково не в той топік відповів, тому повторю тут, що при розвалі СРСР мій покійний батько сказав, що ще буде розкол України і пов«язана з цим війна. (Тоді вчили поважати старших і покладатися на їх досвід, так що «прєдупрєждєн — вооружєн»).

похоже на очередного выживальщика))

ти пишеш, наче ніби це щось погано

Нужно не предвидеть кризисы, а быть к ним подготовленным

а план Б?
В мене план, А,Б загнулися, аж на С поки що

Я с 2019 понимал, но уверенность в ЗСУ была с 2014, только я уже староват — думал в тероборону идти. Уехал только когда гриб от взрыва на аэродроме увидел. От первого — проснулся, второй и третий уже смотрел. Оранжевый такой цвет был, думал что чем-то ядерным ударили. Жена йодом детей накормила и мы поехали, на внедорожнике и микроавтобусе, все как в той теме обсуждали.
Так что да, тут все индивидуально, даже если и подготовился.

Оранжевый такой цвет был, думал что чем-то ядерным ударили. Жена йодом детей накормила и мы поехали, на внедорожнике и микроавтобусе, все как в той теме обсуждали.

Не все то ядерное, что формирует грибовидное облако :)
Характерные признаки именно ядерного взрыва — мощное (многократно ярче солнца в безоблачный день) световое излучение. Обусловлено температурой во много миллионов градусов в эпицентре даже для самых слабеньких ядерных бомб.
Колечко из конденсирующегося пара под шляпкой грибка. Опять-таки, обусловлено температурой, которой не бывает и близко при обычных взрывах.

Я до этого такое только по телевизору видел — очень похоже было: шляпка, ножка, юбка(может и из пара), ударная волна. Почему-то сразу НВП школьная вспомнилась про ватно-марлевые повязки для защиты дыхательных путей. Пандемия очень удачно нас масками обеспечила.

хоть якась польза з ковідоної

хоть якась польза з ковідоної

Від самої пандемії у мене багато чого зайшло на додачу до масок:
дітей вдалось повністю перевести на дистанційно-самостійне навчання, вони з 2019 в школі не були;
собі лишив тільки ті фірми, що можна вести або повністю в цифрі, або мінімум звітності, решту закрив, вільного часу з’явилось;
доставку товарів освоїв;
роботів почав конструювати;
трохи на інвестиціях заробив — також бо час був в тому розібратись і ринки довго з КуЄ тримались.

Та й таке.

дітей вдалось повністю перевести на дистанційно-самостійне навчання, вони з 2019 в школі не були;

а як же соціалізація?

Цікаве питання. Спілкувались із психологом, ніяких проблем не було. Психолог казала, що то може бути кілька факторів:
По-перше їх четверо — то вони між собою спілкувались,
По-друге є друзі, з друзями спілкування не переривалось.
По-третє є власне подвір’я з всякими штуками для активності на вулиці плюс подорожі Україною(доречі, ще один бонус пандемії — одна Пересопниця чого варта),
І по-четверте — хобі, тут вже дяка Мікрософту за Іксбокс: танці, роксміс(я граю і діти грають, ще й барабани хотіли) і всякі інші рухливі штуки

Психолог казала, що їм було не до самокопань, а допомогли спригнути зі школи саме дистанційні уроки із вимогою самостійного опрацювання.

Так що соціалізація школою можливо є трохи переоцінена в наш час.

для школи може і так, чим менше дитина, тим важливіше вчасно соціалізуватися

чим менше дитина, тим важливіше вчасно соціалізуватися

Иначе что?

Не знаю, мне — отлично.

тим більше.

Я до этого такое только по телевизору видел — очень похоже было: шляпка, ножка, юбка(может и из пара), ударная волна.

Нужно было хотя бы «Нити» посмотреть.
Свет. Должен был быть свет. «Ярче тысяч солнц». И пожары вокруг от этого света. Даже для самых мини-зарядов.
И ударная волна должна была перевернуть припаркованные машины как минимум.
Вот так в реальности выглядит слабенький ядерный взрыв на 15-20 кТ. Внимание на яркость вспышки и мощь ударной волны.
youtu.be/UTdy1Yp1h5A

Нічого не змінилось, як було багатошарове планування від оперативного (1 день-тиждень) до стратегічного (15+ років), так і залишається

В плані роботи, чи життевих планів?

Спочатку війни був 1 день. Потім 2 дня. Зараз десь тиждень. Але знаю що переможемо тому двогострокові цілі залишились ті ж самі що й до війни.

Не змінився, у мене їх завжди було 5:
— 1 день
— 1 тиждень
— приблизно 1 місяц, іноді до 3 місяців
— стратегічний на 1-2 роки
— стратегічний на 5+ років

Підписатись на коментарі