Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Надаю безкоштовні бухгалтерські консультації в обмін на підтримку ЗСУ

Слава Україні!
Я податковий консультант, головний бухгалтер, просто бухгалтер для ФОП.

Найкраще що я вмію робити це давати цінні бухгалтерські, фінансові поради та консультації стосовно оподаткування, оптимізації, банківської сфери, ІТ послуг, частково юридичних аспектів ведення бізнесу і не тільки.

До лав ЗСУ не можу вступити, оскільки в мене зламана нога, не навмисно)))
19.10.2021 зламав на футболі, досі на милицях, і наступати ще не можна.
UPD: 16.05.22 лікар дозволив викинути милиці і ходити на своїх двох, нарешті 💙💛
якщо кому, не дай Бог, потрібні милиці пишіть в пп😅

Я пропоную:
в обмін на свої безкоштовні консультації, ви на власний розсуд будь яку суму і тільки за фінансової спроможності будете перераховувати на підтримку ЗСУ на рахунки НБУ чи будь яких благодійних фондів, я зазвичай прошу на повернись живим або тим волонтерам яких знаю особисто і довіряю.

Дивіться відео інтерв’ю чи можна відкривати рахунки за кордоном, чи можна зберігати валюту за кордоном на каналі Сімейний Бюджет із Любомиром Остапів
youtu.be/KvrSvbLdYhU


Короткі відповіді буду відписувати тут, розгорнуті пишіть в телеграм t.me/Sereda_ua

Дякую усім.
Разом до перемоги!!!

👍ПодобаєтьсяСподобалось14
До обраногоВ обраному7
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

зараз знаходжуся у відпустці по догляду до 3 років, 01.05 маю приступити до роботи але буду мати мед висновок для продовження догляду до 6 років. 01.07 маю отримати інший лікарняний у звʼязку з вагітністю та пологами. По виплаті написано скрізь, що так як за розрахунковий період 12 місяців не було доходу ( бо була у відпустці по догляду за дитиною) середня зарплата визначається виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, встановленої на день настання страхового випадку. Як зрозуміти згідно, якого окладу буде виплачено лікарняний, якщо я йшла в перший лікарняний ще по ставці 12 тисяч, а зараз за моєю посадою ставка 22 тисячі. Ще зʼясувала один нюанс, я змогла зайти в свій робочий кабінет в розділ своєї зарплати та побачила, що мій оклад змінювався до вересня 2022 року і становить 18240, але в 2023 ще двічі підіймали і на моїй посаді зараз встановлено 22070, але мені не змінили, я задала питання в тех підримку, на що отримала відповідь: «Зі свого боку ми звернулись до відповідальних співробітників та отримали відповідь:

Зміни в окладах тільки по працючим працівникам.

Після виходу на робjту оклад буде приведено у відповідність до посади, через відповідального працівника з кадрового діловодства.»

Якщо я буду відкликати відпустку по догляду до 6 років типу 01.07 приступити до роботи і 01.07 подавати лікарняний, то згідно якого окладу має бути розрахунок, так як мені його не встановлюють відповідно посади, бо я типу не працюю чи вважається, що 01.07 я приступаю до роботи, згідно чого оклад має бути такий же як і в інших співробітників, згідно моєї посади тобто на даний час 22070?

Добрий день! Чоловік — вчитель, мобілізований в перші дні війни. Цікавить скільки днів відпустки йому мають нарахувати, якщо середній заробіток зберігався включно до 31.12.2023. Прийнятий на роботу 16.09.2019, до 16.09.2021 відпустка використана, а з цієї дати має нараховуватись відпустка яка не була використана через службу в ЗСУ.
Яку кількість днів відпустки йому мають нарахувати з 16.09.2021 по 31.12.2023 року. Тривалість його звичайної відпустки 56 днів на рік, тобто 10 місяців робочих і майже 2 місяці відпустка. 27.5 місяців без відпустки. Дякую за відповідь.

Добрий день. Відповів на ваш запит в телеграмі.

Дякую усім хто звертається, за ваші донати та підтримку ❤️
Останнім часом багато запитів, чи топік живий.
Так живий😊

Вдячна за консультацію, складні речі простими словами :)

Дуже вдячный за допомогу. Тепер точно знаю який ФОП відкривати

дуже вдячна за круту ініціативу! консультацією задоволена повністю, Юрій пояснив все детально з посиланнями на закони

Отримав вичерпні відповіді на всі свої запитання. Чисто по ділу, швидко і професійно. Дуже вдячний Юрію ще й за допомогу ЗСУ 👍

Задоволений консультацією на 100%. Отримав вичерпну відповідь на не стандартну ситуацію!
Справжній професіонал і людина з великим серцем!

Отримала якісну консультацію, прояснила для себе всі незрозумілі моменти. Дякую!

Вдячна Юрію за класну професійну консультацію. Сподобалось, що все по ділу, отримала конткретні відповіді на свої запитання і маю розуміння, що робити далі. Рекомендую і окремо вдячна за чудову ініціативу підтримати ЗСУ 💙💛

Була дуже структурована та корисна консультація із Юрієм. Після консультації були надані корисні матеріали та зразки документів. Велике дякую і дуже рекомендую !

Класна конструкція. Отримала відповіді на свої запитання , отримала рекомендації. Дуже сподобалась подача інформації. Рекомендую!

Дуже крута консультація. Я отримав відповіді на всі запитання з поясненнями і порадами.

Консультація классна, живою мовою, дав дуже багато корисної інформаціі. Рекомендасьон!

Крута консультація, відповів на всі мої питання! Звісно рекомендую!

Дуже дякую за консультацію!

Юрій мені дуже допоміг. Все детально пояснив, а також надав посилання на закони. Всім рекомендую!

Дуже дякую за вичерпану консультацію та за допомогу ЗСУ

Дякую за консультацію та допомогу ЗСУ!

Дякую Юрію за консультацію! Швидко і професійно!

Дуже дякую Юрію за допомогу!
Надав дуже розгорнуту відповідь.
Враховуючи скільки людей до нього звертається, то це колосальна робота, дуже дякую!

Порядочна і толкова людина. Дуже допоміг мені як фінансово неграмотному.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дякую за консультацію. Чітко відповів на всі запитання, все по суті.

Дякую за консультацію. Професійно і швидко

Дякую за консультацію. Професійна консультація за яку не шкода грошей бо вони йдуть на ЗСУ!

Щиро вдячний Юрію за вичерпну і швидку консультацію. По суті і кваліфіковано.

Велика подяка за консультацію щодо оподаткування.

Звернув мою увагу на момент який був під носом, але я його не бачив. Дякую.

Реально допоміг щодо використання wise для працівників ІТ сфери, рекомендую!!!!!

Отримав вичерпну інформацію. Рекомендую!

Отримала чудову вичерпну консультацію. Однозначно рекомендую!

Отримав вичерпну консультацію по запитаннях, що мене цікавили. Можна сміливо звертатись, рекомендую.

Також звернувся за консультацією, в результаті домогли вирішити проблему з податковою, і отримав необхідну інформацію. Дуже вдячний!

Звертався за консультацією щодо податків та переказів, залишився дуже задоволений.
Однозначно рекомендую

Помог мне консультацией, очень рекомендую

Написав вам у особисті

Дякую усім хто звертається в телеграм, та підтримує фінансово ЗСУ!

Підписатись на коментарі