Українська компанія набирає ремоут, але не з України. Аргумент — тут небезпечно

Я їм кажу що я в повній безпеці, хоч і на території України. Але вони не можуть продовжити спілкування. Абідна, але що робити, це їх бізнес, хто я такий щоб вказувати. Пишу тут, щоб розробники з України, які, от біда, знаходяться в Україні не витрачали свій час.

В связи с ситуацией в Украине, компания Streamlabs рассматривает кандидатов, которые находятся в безопасности — вне зоны боевых действий и не на территории Украины. Поэтому пока не можем продолжить общение. Пожалуйста извините нас. Оставайтесь в безопасности.
Мы свяжемся с Вами если будет изменение ситуации.

Це політика їх клєнта , а вони самі

INDIGO — найбільш результативна та харизматична IT-рекрутингова агенція на просторах колишнього СНД.

Україна, до речі, ніколи не була членом СНГ

п.с. упустив сказати що це на джіні, це важливо

п.п.с у відповід на коменти

Ніхто ніде не може бути в повній безпеці, де є автобуси.

Я поясню про що цей топік — про дискримінацію. Так само жінок не беруть за те, що вони можуть завагітнити, або африканців, за те що наркоти, або геїв за те що...
Ця компанія (та деяки інши) дискрімінує всю нашу країну, ну і смокчить, ті, кому це нормально.

Напроти, після цього спілкувався з іншою іноземною компанією, в яких я питаю — ви розумієте, що берете на себе ризики, вони кажуть, так, ми всіляко підтримуємо Україну... Є різниця? Звичайно, я буду працювати в таких.
Якщо про проблему не казати, і не боротися з нею, вона стає нормою.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мобілізують, ракета прилетить, електрика пропаде і т.д.
В чому вони не праві?

В дискримінації за ознакою находження на території. Вони в мене питали: білий білет, бункер, генератор? А нещастя може трапитися з кожним в будь-якому місті планети. Всі ми смертні і інколи раптово смертні © Булгаков

Опа, Streamlabs. Я б двічі подумав, перед тим як піти до них працювати. Вони недавно вляпались в скандал з OBS (взяли запихнули весь OBS в свою ui обгортку і назвались SL OBS попри заборону використовувати бренд OBS у своїй назві) і повністю вкрали дизайн і наповнення (перефразували але загальний вміст той самий) в якогось сайту

Не патріотично, але ми ж не в рфії, щоб з того обурюватися, — вони мають право наймати кого і звідки хочуть.
Натомість мені, наприклад, вже писали люди з інших країн не зважаючи на те, що моя локація лише у відносно безпечній зоні, та цілком свідомо пропонували роботу.

Можливість боротися за свої права, або за те, що вважає своїми правами — це якараз те, що відрізняє Україну від рфїї. Я поважаю їхнє право робити свій бізнес як хочуть, але моє право всіх бажаючих інформувати що мені такий підхід не подобається

Це взагалі одне з базових прав — свобода слова: свобода інформувати, або коментувати ;)

упустив сказати що це на джіні, це важливо

Ніхто ніде не може бути в повній безпеці, де є автобуси.

Я поясню про що цей топік — про дискримінацію. Так само жінок не беруть за те, що вони можуть завагітнити, або африканців, за те що наркоти, або геїв за те що...
Ця компанія (та деяки інши) дискрімінує всю нашу країну, ну і смокчить, ті, кому це нормально. Мені — ні.

Напроти, після цього спілкувався з іншою іноземною компанією, в яких я питаю — ви розумієте, що берете на себе ризики, вони кажуть, так, ми всіляко підтримуємо Україну... Є різниця? Звичайно, я буду працювати в таких.
Якщо про проблему не казати, і не боротися з нею, вона стає нормою.
п.с. «СНГ», «ситуация в Україні» — типові рашинськи терміни.

Ты в оборудованном бункере под землёй? С чего ты утверждаешь, что ты в полной безопасности? В стране война, ракеты попадают в абсолютно любую точку страны, а ты в полной безопасности.

подвал хрущевки != бункер если что.
и какие гарантии что интернет/электричество у тебя будет стабильно работать минимум ближайшие 4-6 месяцев?

ти мене вирахував по айпи? Звідки стількі подробиць про мене?
Якщо хочешь про мене особисто, так я парашутіст/мотоциклетчик/яхтьожнік/альпініст і т.д. Шансів загинути в мирний час набагато більше ніж від рандомої орківскої ракети в бункері.
Але топік не про мене.

Є країни типу Ізраїль в яких війна з початку існування. Ану я подивлюсь, якщо якась німецька компанія не візьме когось в Ізраїлі, за те, що у них на території «ситуяція». І про це відкрито заявить. Та її зхавають живцем.

Сейчас бы сравнивать нашу ситуацию с Израилем. У них железный купол — у нас нет. У них инфрастукура вся давно подготовленна к защите от ракет, сирена звучит — все отошли в спец. помещение, вернулись к работе после сирены. У них нет боевых действий на территории страны.
В Украине война, часть городов окружены или частично окружены войсками, танками, градами и находятся под постоянным обстрелами. Часть Украины уже захвачено орками, там нет не электричества, не связи. Есть вероятность что «завтра» Львов так же будет окружен / в блокаде. И ты удивляешься, почему компания СЕЙЧАС не желает нанимать новых сотрудников, проживающих на территории Украины?

Залізний купол б не допоміг проти іскандерів та калібрів. Він проти простих кустарних ракет.

Украина была в СНГ, вышла в 2018

Надо быть оч обиженным чтоб такое создавать. вам работы мало?

А іноземний рахунок ?
Якщо тимчасове резиденство або біженство то це вже не фоп відносини

Підписатись на коментарі