Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як змінилися ваші пріоритети за місяць війни?

Уже майже місяць вся Україна знаходиться у стані війни. Це значною мірою зачепило кожного з нас.

Розкажіть як війна вплинула на ваші життєві погляди, пріоритети та цінності? Що плануєте змінити у власній системі цінностей зараз або після перемоги? Чи, можливо, ваші пріоритети до війни і зараз не зазнали змін?

Діліться думками в коментарях.

Як змінилися ваші пріоритети за місяць війни?

37%
50%
11%
2%
👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

22 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Если раньше моим главным приоритетом было найти новую работу с зарплатой побольше, то теперь — не попасть под мобилизацию.

Школа, що й досі на теренах України дофігіща напів-вати. Не розумію досі чому вони так чекають рассію. Попавши у Польщу, чую багато українських людей говорять незрозумілою мені мовою, краще би англійську вчили. Страшно на війні, страшно та і все. І я просто пишаюсь людьми, які побороли свій страх. Всі внутрішні проблеми з війною тільки погіршились (.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Мені завжди країна русні здавалась підозлілою якоюсь. Тепер всі підозри підтвердились. Після чого ненависть в перші дні війни переросла в зневагу до тої шобли.
З хороших змін радію нарешті, що українська мова нарешті остаточно виходить з підпілля, а то ми ховались чогось раніше, і всім здавалось, що нас мало.
Ну, і додалось оце прекрасне відчуття, коли пишаєшся своєю Україною, дуже-дуже любиш її. Це і раніше було, але стократно посилилось.

Підозрілою рашка здавалась до 2022 року чи до 2014? :)

Збільшилася русофобія й ксенофобія, по відношенню до цих наволочей.

Можна трактувати фобію, як ненависть, яка мотивує тебе вбиває цих підлих нелюдей.

Чотири роки тому пішов з армії після 16 років служби у званні підполковник щоб почати нове життя в ІТ. Два дні тому було б рівно три роки як я в ІТ як би не початок активної агресії кацапів. Прийшлось повернутися до ЗСУ.

До цього були пріоритети: житло для родини, машина, подорожі (до речі так і не встиг нічого з цього).

Тепер перемога та вижити.
А також забути російську мову.

Вадим! Горджусь що разом попрацювали. Попрацюєм ще

Дякую
Звісно попрацюємо.

Змінив всюди Сергей на Сергій та Sergey на Sergii. Почав із тіндера

Але кожен називає себе як хоче, навіть Серґій. Аби не москаль :)

Важко сказати. Місто значно меньше, а люди навпаки географічно більш різноманітні. Треба ще трішки заглибитись у питання....

Планував робоче місце на балкон перенести і зробити більше компактним, але тепер не варіант. Дві бетоні стінки краще за одну тонку на балконі.

Розумію. Коли робив ремонт то зробив 1 лоджію ну дуже відкритою та прозорою, багато скла, немає перегородки в кімнату. Як результат, коли туди батьків тимчасово перевіз (Харків), то мама в цю кімнату взагалі боялась заглядати навіть

Поначалу сильно паниковал. Даже сбежал поначалу на ЗУ. Потом быстро понял, что украинские военкомы для меня опаснее российских крылатых ракет — последние хотя бы ПВО (респект, мужики, вы лучше!) перехватывает.
Сейчас — пофиг. Я в относительной безопасности и особого страха нет. Я бы даже сказал, что в самом безопасном на сегодня месте страны, на мой взгляд :)
Приоритеты — да, изменились. До этого всего смотрел ценники на домики у моря. Теперь — географию боевых действий и направления ударов.

Последние 2 недели взял паузу на проектах — и помогаю в интеграции (размещение/регистрация) понаехов.

Додайте, будь ласка, варіант «нахрєна ті всі опитування, головний пріоритет — допомога армії й людям». Дякую.

Підписатись на коментарі