Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Хтось мобілізовувався на ± айтішну посаду?

Всім привіт.

24 числа я пішов у військомат, в Харкові ТРО тоді вже було забите повністю і я опинився в нацгвардії. Нас на наступний ж день відвезли на позиції «в поле», яка буде швидко стала десь друга лінія оборони, ми окопалися, але нас не атакують, і в мене все міцнішає думка, що я міг би приносити більше користі, ніж я роблю зараз.

В зв’язку з цим питання, чи є в когось позитивний чи негативний досвід перебування на якихось ± айтішних позиціях в структурах нашої армії? Чи без підписання контракту такого не буває?

Можете писати також в приватні тут чи на лінкедіні.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Головний воєнком дав інтерв’ю у чудовій манері «проблеми є, але проблем нема» проте назвав раціональну причину чому ІТ не призивають по ВОС 600. Пропоную вашій увазі

— На брифінгу 15 березня ви сказали, що є певні дефіцитні спеціальності, такі як медичні, зв’язок, обчислювальна техніка, радіоелектроніка. Знову ж таки, є досить багато свідчень про те, що айтішників відправляють у піхоту, хоч обчислювальна техніка — серед пріоритетів. Чому не використовувати навички фахівців сфери айті більш продуктивно?
— До мене такі факти не надходили, і я вперше про них чую. Чому ця спеціальність (обчислювальна техніка. — LB.ua) є дефіцитною? Тому що на військовому обліку перебуває мало людей з такою військово-обліковою спеціальністю. При тому що в цивільному житті їх досить багато. Чому так відбувається? Коли людину ставлять на військовий облік у молодому віці, вона ще не має відповідного фаху, тому її записують як звичайного стрільця. Згодом, коли вона здобуває освіту та набуває відповідного досвіду, вона не передає ці зміни військово-облікових даних у ТК, тому до самого призову вона залишається у військово-облікових даних як стрілець. Звісно, під час мобілізації її розглядають саме в такій ролі.
На жаль, у мирному житті більшість людей не подавали нам ніякої інформації про зміни облікових даних, як цього вимагає закон. Тому я припускаю, що такі випадки можуть бути.

— Можна ж у людини запитати, коли її мобілізують, про фах — щоб ефективніше використати її компетенції на благо держави.
— Звичайно, можна. Але те, що він айтішник, не означає, що заборонено його брати на іншу позицію.

— Не заборонено, але це не дуже ефективно.
— IT-спеціалістів достатньо у Збройних силах, і станом на сьогодні гострої необхідності в таких фахівцях нема. Якщо виникне, то перевести військовослужбовця з одного підрозділу в інший, у разі необхідності, не становить жодної проблеми.
Джерело lb.ua/...​ach_bilshist_tih_hto.html

Не знаю, наскільки достовірно, але була така об’ява www.facebook.com/LobbyXua

Збройні сили України
Шукають
ІТ-фахівців/чинь
Обов’язкові вимоги:
• досвід роботи системним адміністратором
• експертиза у телекомунікаціях буде перевагою
Умови роботи:
• оформлення офіційної військової служби в одній з військових частин західного регіону України на період дії воєнного стану
CV надсилайте на [email protected] з темою «ІТ-фахівець до ЗСУ»

Мені сказали в військкоматі, що можу йти до них айтішником якщо що. Не загребли одразу ж на місці, бо маю троє дітей і є посвідчення багатодітної сім’ї — власне приходив щоб донести актуальні документи, повістки перед тим не отримував. З цим посвідченням багатодітної сім’ї випустили за кордон.

А по ланці керування там рапорт закинути можна? по типу «сидіти в полі не погано, але може я можу щось більше?»

Ну так, просто спочатку пробую зібрати якусь інформацію

Сумніваюся що так працює.
Плюс штабних не люблять

Підписатись на коментарі