Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

🎉 24 березня — день народження DOU

Сьогодні DOU — 17 років.

Мабуть, це найскладніший з усіх днів народження: триває російсько-українська війна. Та навіть попри це — давайте святкувати життя!

Дякуємо, спільното! Дякуємо кожному з вас, що робите DOU кращим! Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Розкажіть, чому ви тут?

Що побажаєте DOU?

85%
15%
100 голосів  ·  показати результати
👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Капец как время бежит. Тут правильно ниже написали, что во многом Доу и Джин очень позитивно повлияли на повышение уровня нашего ИТ сообщества. Редко когда сайты идут по такой траектории, а не скатываются в какой-то Хабр )
Реапект админам и редакторам за это )

П.С.
Если из админов это кто-то читает, придумайте что-то с апрувом аков.
Линкедин многих сейчас перебанил(я там еще с 14 года в бане), Вконтакт сейчас не актуален совсем(Может его вообще снести из раздела контактов в профиле ?), а соцсети не все ведут.
Может Апворк добавить вместо Вконтакта ?

DOU — це просто неймовірне втілення української ІТ спільноти. Коли приїзджаєш до інших країн, то шукаєш «місцеве ДОУ», але зазвичай там такого й близько немає :)
Ви унікальні, ви круті, ви неймовірні!
Вітаємо вас з днем народження від усієї команди Е5 :)

Завдяки Dou — прозорим рейтингам, огляду зарплат, розслідуванням — ми маємо сьогодні такий розвинений ринок IT в Україні.
Ви найкращі. Дякую.

Вітаннячка! Подальшого розвитку і процвітання!

Щастя, здоров‘я, цікавих топіків та статей, ДОУ найкращий ресурс! І Джинні теж нічо так. Я з вами з 2010 )

Через тиждень буде 10 років як я тут ) Зареєструвався за 2 роки до світчингу, щоб насищатися усім айтішним ) Можна сказати, що ДОУ — це єдина моя соціалочка

Не пам’ятаю, коли почала читати ДОУ, але ви супер класні!
І чесно кажучи, то, коли почалась війна — відчула, що втратила трохи свою традицію — кожен ранок починати з читання підбірки, яка приходить на мейл.
Якщо коротко, то з вами класно — як для споживання контенту, так і для роботи в плані компанії. Бажаю багато перемог — зовнішніх та внутрішніх!

Вітаю з Днем народження! Ростіть великими :-)

Не можу пригадати, коли почав читати ДОУ. Мені подобаються топіки, де люди діляться досвідом та життєвом шляхом: як пройти співбесіду в ФААНГ, як живеться в Німеччині, Канаді чи Японії, як шахтер став програмістом і т.п.

Вважаю, що команда ДОУ зробила величезний вклад в популяризацію айті в Україні!

— Регулярні зарплатні опитування дозволяють іншим людям отримувати кращі умови.
— Досвід «вайтішників» надихає інших людей спробувати нову для себе галузь незважаючи на вік та обставини (я не одну людину переконав розглянути айті як альтернативу бухгалтерії чи економіці завдяки таким дописам на ДОУ).
— Просування різних курсів, стажувань, конференцій, мітапів та воркшопів — це дуже круто і унікально.
— З недавнього: акцент на розвиток ютуб-каналу, подкастів та живих обговорень у телеграмі підтримую і вважаю правильним напрямком.

Що хотілось би покращити:

1) Розділ «Компанії»:
— Відгуки про компанії та повний нейтралітет зі сторони редакції. Зашкварилась компанія — значить це має ввійти в історію на-за-вж-ди. Ніяких потурань чи видалення негативних відгуків;
— Регулярне оновлення топу та рейтингів.
2) Визначитись з ігровим підрозділом, бо почали активно і щось збавили оберти (я розумію, що останні події не сприяють гратись, але може варто зосередити всі сили на основному напрямку?);
3) Хотілось би більше уваги від редакції щодо фінансової грамотності, акцій, біржі та інших інструментів для забезпечення стабільної пенсії окрім покупки бетоно-метрів на Борщагівці :-)

3) Хотілось би більше уваги від редакції щодо фінансової грамотності, акцій, біржі та інших інструментів для забезпечення стабільної пенсії

Так про це вже тут багато було і статей, і тем на форумі.

— Відгуки про компанії та повний нейтралітет зі сторони редакції. Зашкварилась компанія — значить це має ввійти в історію на-за-вж-ди. Ніяких потурань чи видалення негативних відгуків;

Відгуки про компанії видаляємо тільки з ініціативи авторів відгуків. За проханнями компаній ми цього не робимо. Якщо відгук видалено, то у 99% про це попросив особисто автор. 1% — це коли відгук не стосується роботи в компанії або автор порушує правила сайту тощо.

Бажаю вам і надалі відкривати очі на професію програміста молодим людям, як ви це колись зробили мені! Дякую

Вітаю! Завжди хотілося щоб у нас був свій «хабр». Думаю зараз є всі шанси навіть перегнати його. Як можу допомагаю)

у нас був свій «хабр».

А навіщо? ) Мені ДОУ і подобається тим, що тут переважно «за життя» українських девелоперів, а технічного контету будь якого рівня в інтернеті хоть греблю гати

Назвіть будь ласка хоч один український ресурс рівня Доу або хабра

А чому він повинен бути українським? Ми ж не на расії, у нас девелопери володіють англійською достатньо, щоб читати технічні статті та дивитись відео з конференцій. Вважаючи, що інновації в Software Development проходять саме на заході, який сенс перекладати їх українською, чи писати українською стопіццотий helloworld?

Думаю такі ресурси потрібні в першу чергу новачкам, тим хто навчається. Але також є дууже багато розробників що не знають англійську на високому рівні (мій друг більше 10 років в айті — профі в ПХП, архітектор, але я думаю він досі читає статті російською, хоча декілька останніх років посиленно вивчає англійську, — це просто приклад). Раніше все наше антішне ком’юніті орієнтувалося на російськомовні ресурси і на російськомовних юзерів/клієнтів (верстка, жс, фреймоворки — всі наші канали російськомовні). Хоча б візміть learnjavascript ресурс — все українське вайті на ньому жс вчить і аналогів у нас досі немає

Думаю такі ресурси потрібні в першу чергу новачкам, тим хто навчається

Це дивні, як на мене, новачки, які не розуміють, що треба вчити англійську, або усе життя покладатися на відсталі на місяці і роки переклади. Доку по якомусь API вони теж будуть чекати доки перекладуть? Або залізти в сорци та подивитись коментари/документацію до ліби/frameworka?

все наше антішне ком’юніті

Ок, то це лише характеризує ваше комʼюніті

аналогів у нас досі немає

Аналогов нєт! Ясно-понятно. Бідні JS девелопери у всьому світі, взагалі не можуть js вивчити без learnjavascript ;(

ваш тролінг зовсім недоречний, відповідати вам більше не бачу сенсу, якщо не розумієте — ну то й не розумійте, удачі

То це ви не розумієте, що от покладання на переклади замість вивчення англійською — це гальмо розвитку. І це стосується не лише IT, а й тих же фінансів, інвестицій

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Я з dou не так давно, але це давно моя улюблена платформа.
Завдяки dou я працюю в IT.

Хочеться знов мати змогу закинути всі інші новини, і бути тільки тут — читати аналітику чи статті для розвитку технічних скіллів, чи поржати над якімось холіваром.
Хочеться щоб настав мир!
Спасибі, що ви з нами у різні часи — легкі і скрутні!
Перемога обов’язково буде за нами!

Вітаю. Дякую за контент, за мову, за спільноту. Переможемо! Бажаю сил та натхнення.

DOU — це крута команда та безмежно корисний форум. Завжди рекомендую вас своїм друзям, що мріють про IT. Успіху вам та натхнення😊

Я с DOU с тех пор, когда он ещё не был DOU форумом, а был простой группой в usenet по NNTP протоколу, как ukr.nodes. Так сказать ещё до зачатия %) Молодцы! Долгих лет и процветания!

И тогда и сейчас всегда внимательно читаю твои комменты. Спасибо, что ты с нами!

Через ДОУ я вляпався в дрони

Розкажіть, чому ви тут?

Потому что на ДОУ еще есть места где позволяют писать анонимусам!
Ради интереса посмотрел дату первого комента на ДОУ — я с вами уже 10 лет. Но без мордокниги, линекдина, скана пасспорта и фото полового члена — редакция ДОУ никак не может признать меня подтвержденным пользователем :(
P.S. Неужели успел пока и этот топик не закрыли? Читайте — пока не потерли.

редакция ДОУ никак не может признать меня подтвержденным пользователем :(

Признали!

Да ладно?! Вы прямо как хоббиты: в свой день рождения раздаете подарки ;) Спасибо!

Фото органу — обов’язкова умова? Бо я вже більше року почитую анонімусом, і щось ніяк не зважусь зарегатись. От тепер знов сумніви...

ps: DOU — з народженням. Завдяки вашій роботі дізнався багато нового в своїй буденній енікейній діяльності. // Артем

Підписатись на коментарі