Шо по хімічній зброї?

В сусідньому топіку обговорюють, що буде, якщо путін застосує ядерну зброю. Мене ж, принаймні на данний момент, більше лякає зброя хімічна, бо «це ж було вже» і всі ми бачили цей жах, наприклад, в Сирії.

Хто що думає з цього приводу? Вірогідність, варіанти себе захистити і тд?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не застосують з тих же причин, чому хімічна зброя не отримала широкого застосування у другій світовій та подальших конфліктах.
Наразі така зброя є просто неефективною. Краще лупанути з рсзв.

Деталі: acoup.blog/...​chemical-weapons-anymore

В самій статті написано, що якщо обидві армії статичного типу, та доволі послаблені, то хімічна зброя працює. Нажаль, це ситуація в Маріуполі ;(

По останнім заявам сепарів про вступ «республік» до рашки я би більш переймався про тактичну ядерну зброю. Адже фактично момент підписання путлером указу про їх прийняття формально дозволяє хуйлу її використання.
Звістно це скоріш за все і розв’яже руки НАТО, але Україна опиниться у справжній кровавій бані.

Путін використає ядерку і його скинуть, бо ніхто не хоче ядерку у відповідь. А це реальний шанс отримати ядерку у відповідь, при чому так що вдюідповісти не встигнуть.

при чому так що вдюідповісти не встигнуть.

Гуглить систему "Периметр"/"Dead Hand". Й без цього атомні підводні ракетоносці як складова частина ядерної тріади РФ знаходяться на бойовому чергуванні десь у світовому океані (не обов’язково коло узбережжя США).

Виглядає так, що вона достатньо примітивна і розрахована на кейс коли буде утилізована тільки верхівка, все рівно людина буде приймати кінцеве рішення.

Візьми та загугли як вона працює. Дізнаєшся багато корисного

Так, багато корисного. Але нажаль відповідь дуже ймовірна.

має спрацювати ланцюг з 5 людей від «натискання червоної кнопки» до вильоту ракет. будем надіятись що серед цих людей хтось відмовиться від цього безумства.

Від запуску крилатих ракет і артилерії по містам якось не відмовляються.

Рашка може наприклад підірвати якесь хім підпримство під москвою і звинуватити в цьому нас.Їм потрібен привід для загальної мобілізації.Так само як фсб підривало будинки, перед тим як почати Чеченську кампанію.

А може не підірвати і просто намалювати якусь картинку, останнім вони постійно займаються. То що їх зупиняє зробити це саме зараз?

Сумніваюсь що навіть у рашистів є достатні стратегічні запаси того ж заріну
Але для здійснення усіляких провокацій могли б нашвидкоруч зробити.

Отут думаю не варто в радянському союзі виробили дисятки тисяч тон, або може і сотні різного хімічного лайна.... Все воно залишилося у спадок. Малоімовірно що рашисти це утилізували.

Я думаю, что вполне вероятно, потому что уже и так русня фосфорные бомбы применяют.

не применяют. То, что показывали как «фосфорные» — на самом деле, зажигательные

Я сцу шо Маріуполь так зачистять. Там нема журналістів. Нема звязку. Цивільних вивозять. Нема кому той злочин підтвердить.
Думаю, що там де є цивільні і блогери-журналісти. звязок. такого не зроблять.
Вони так в сиріі робили саме для зачистки міст.

Плюс ще глушилки підвезуть. Цілком реально. Там доречі вже може таке бути.

Росія цього не робитиме — для них важлива саме піар-складова війни. Бо віддача буде ну дуже несиметричною, такою що санкції здадуться епіграфом до хоррора.
Штати можуть. Вони хочуть воювати, звичайно ж не на своїй території. І не своїми людьми. І для цього потрібна провокація. Але для Штатів піар-складова важлива не менше.

Які Штати «друзі» — ми знаємо. Можна констатувати, що є спільний супротивник, але не більше, Україна їм потрібна без населення, вони її не розвивали, а знищували. Вони не готові брати Україну до НАТО, вони не готові надавати зброю для перемоги саме України, вони хочуть лише нашкодити росії. І на жаль, можуть вдатися до тактики жертвоприношення.

Тому насправді так, Україна між двох вогнів. І будь-яким чином треба запобігти використанню зброї масового знищення, будь-ким. І якщо віддадуть наказ — його треба НЕ виконувати, але надати розголосу, тоді це буде останній такий наказ.

PS. Цієї загрози взагалі б не було, якби розслідували жертвоприношення на Майдані. Але комусь дуже потрібно було це розслідування саботувати. Тобто, виконавцям все це зійшло з рук. Впевнений, що то були приватні найманці, жодна армія на таке не піде. Чи запропонують вони свої послуги тій чи іншій стороні — навіть питання не стоїть.

Зараз ситуація робить використання зброї масового знищення токсичною для обох сторін, тобто економічні втрати будуть величезними, це призведе до ескалації війни на інші держави. Нехай така позиція взаємного стримування залишиться і надалі, сподіватимемося. А там чи падишах здохне, чи в нього гроші скінчаться, чи в його спільників терпіння.

Несусвітня нісенітниця; забориста; якісна

ще не вистачає слів про те що ми самі по своїх стріляємо і руйнуємо свої міста
Олексій не допрацював :D

Шарій, невже ти образився що до твого маєтку завітали?

Лошарія подивлюся вже після війни. Воно завжди цікавіше після, як вже перевзується (не вперше).
А про маєток не чув, кинь лінк

Не буде, як і ядерного удару. Ось дві причини чому:
1. Арестович (і інші військові експерти), каже що у нас це не дуже можливо. Для цього потрібні ідеальні погодні умови, яких у нас по суті немає.
2. НАТО може втрутитись в конфлікт. Або санкції будуть такими що раша розвалиться.

после слова «арестович» можно дальше не читать

Як військовий експерт. він в більшості вірно передбачає події. В 19-му передбачив війну, і тоді ж казав що раша програє.

В 19-му передбачив війну, і тоді ж казав що раша програє.

Довольно странно предсказывать войну — а затем идти в обслугу зе-власти, которая все 3 года делала Украину слабее и клала страну под гэбню.
Похоже, он сам не особо-то верил в свои предсказания.

Так, промайнула така думка, що вони спеціально поводили себе так, щоб путін напав першим. Але, про Крим в 2008 він теж казав. ось деякі роздуми на цю тему www.youtube.com/watch?v=L-EEi8Rojpk
P.S.: я був проти Зеленського, і зараз частково теж. Але, команда в нього непогана. Та й не програємо ми. Після перемоги, він залишиться на ще один термін, хоча варто було б обрати когось іншого. Подивимось. Зараз інша ціль.

Ахаххаха, що команда зеленськокго непогана? Це який склад непоганий 1 чи уже 4? Де богдан, гончарук, емець, та усі інші з 1,2,3 команди?

Той що зараз. Я не розумію як не можна бачити фактів. Противник переважає в живій силі, кількості танків, авіації, кількості ракет, різних зенітних комплексів, системів РЕБ і т.п. Нашій ППО давали 3 години, а ми досі збиваємо літаки, ракети та гелікоптери. А рашисти не захопили ще жодного міста з боєм, частково Маріуполь, але й то довелось знищити його на 90%, і там ще тримається оборона. Тому так, на даний момент, влада ефективна.

Я не розумію як не можна бачити фактів.

Ми говорили про команду. А не про переважанння у військовій силі.

А рашисти не захопили ще жодного міста з боєм, частково Маріуполь, але й то довелось знищити його на 90%, і там ще тримається оборона.

Ці відбуввається завдяки героїзму нашого війська і особового складу. Зеленський 74 головнокомандувач але 2.5 роки провалював оборонне замовлення.

Я не розумію як не можна бачити фактів.

Якщо вже про команду. Так ви праві, єрмак завхоз офіса президента, хто це взагалі такий? Веде перемовини з найвищими посадовцями інших країн. Подоляк недополіттехнолог, який тричі не зміг привести своїз господарів до влаби, домовляється з країною агрессором. Лещенко провідник, з зарплатою 700к постійно не злазить з екранів. Хто всі ці люди?
Заступник радника МВС каже що будемо тримати чоловіків у заручниках, щоб переказували побільше грошей. Ну хіба це не дно?

Окей, розганяємо зраду, йдемо вимагати імпічмент? Така у вас позиція?

Ми говорили про команду. А не про переважанння у військовій силі.

Зараз основна ціль, це відбиття атак агресора, захист країни. Поки що вони з цим справляються.

те що армія справляється це ще ніяк не означає що завдяки зе-команді

думаю не останню роль грає його медійність, та зв’язки з Байденом заздалегідь (пам’ятаєте як він відмовився видати Трампу інфу про Байдена?)

В тому числі завдяки ним. Приходить зброя, фінансова і гуманітарна допомога в країну. В якій мірі, де і чия заслуга думаю зараз все одно.

Це Залужний та ВСУ, Азов, iноземна зброя, волонтери. Це не Арестович. I не Подоляк та Арахамiя, якi бiльше шкодять. (Давид Арахамія та Михайло Подоляк сфотографувались на полігоні у Яворові)

Так, промайнула така думка, що вони спеціально поводили себе так, щоб путін напав першим.

Думаю, они умиротворяли агрессора. Надеялись, что если разоружат страну, будут выполнять любые хотелки гэбни (обмены беркутовцев/свидетелей по Боингу, слив «вагнеровцев», итд), поставят на ключевые посты (СБУ, армия, анти-коррупционные органы) людей гэбни, будут сажать людей Порошенко (военных и добровольцев), а все деньги закопают в дороги — гэбня будет таким любоваться и не нападёт.

А в реальности, всем этим лишь убеждали, что Украина стала для нападения лакомой и лёгкой целью.

Так, і мені це теж не подобається. Але, поки стоїмо. І міняти ОП зараз точно не можна.
Гляньте відео. Посилання вище.

І міняти ОП зараз точно не можна.

ОП менять нужно. Там агент гэбни Ермак и его шобло беполезных (или даже вредных) прорашкинских идиотов (Подоляк, Арахамия, итп).

Дискуссионным является вопрос, нужно ли менять президента с рашкой подкорки (Зеленского) во время войны? Вероятно, скорее нет, чем да.
Может, без влияния того же Ермака — у Зеленского поменьшает в текстах анти-НАТОвской идиотии.

анти-НАТОвской идиотии.

ту так, інколи повний треш говорить.

ОП менять нужно.

Сам поміняєш? Ти хоч розумієш що зараз це неможливо? Досить цього поносу, закінчиться війна, буде видно.

Сам поміняєш? Ти хоч розумієш що зараз це неможливо?

Почему невозможно? Властью в Украине является Президент, Парламент, Кабмин. Это всё, что необходимо стране иметь (и желательно, особо во время войны не менять).

А Администрация Президента (или сейчас Офис Президента) — это балласт, который можно в любой момент слить. Особенно, если этот балласт играет на стороне рашки.

Владою в Україні є народ. А президент і інші тільки виконують волю народу.
Якщо тобі, як громадянину, не подобаються дії влади, іди на Банкову, і вимагай відставки поточної влади.

Якщо тобі, як громадянину, не подобаються дії влади, іди на Банкову, і вимагай відставки поточної влади.

Ещё раз: властью в Украине являются Президент, Парламент, КабМин. Всё. Больше никакой иной власти в Украине нет.

Все эти «ермаки-арахамии-подоляки» — не власть, а говорящие головы (которые говорят больше прорашкинских глупостей, чем полезного для Украины).

Про Крим і війну ще Дудаєв передбачав — якщо знаєте хто це.
www.youtube.com/watch?v=1Bfh6W4UKmo

Так, я бачив це відео.

ну я теж раніше писал про війну і закриті кордони для чоловіків
а втечу президента (позаминулого) вгадав за 4 дні

а зараз мій кристал бол тупо мовчить

Особисто я не вірив у війну.

Є люди, які робили все, щоб їй завадити. Звісно, інтересам USA не завадиш, Росії також. Але факт, що членство України в НАТО поставило би крапку. А сам факт заяв, що Україну швидко ані до ЄС, ані до НАТО не візьмуть, що важкої зброї не дадуть — фактично був сигналом, що Україна на одинці.

Тому будьмо відвертими, Україна була зраджена, коли ситуацію можна було вирішити мирним шляхом. Бо це Третя Світова вже почалася, і вже просто нема альтернатив військовим союзам. Або всі разом — або зжеруть по одинці.

Тому насправді мова на тепер вже не про те, у що вірите ви. А про те, чи бачать країни НАТО наслідки — рішення про прийом НАТО, і рішення про відмову. Час вже вичерпано, і час грає проти НАТО так само, як і проти України. Рішення зберегти Україну — значно більш дешеве, аніж воювати зі зброєю масового знищення на її території.

Звісно ж країни НАТО діють у власних інтересах, інтереси України для них навіть не на порядку денному. Але Україна їм потрібна. Спробуйте це донести.

Не поставило би крапку, х.йло ніколи не відмовилось би від війни, інакше його б усунули свої.
Якщо не тепер, то років через 5-10 все рівно була б війна.
Нато не приймало нас якраз через те що боялось, і боїться, ядерної війни. Та й окупація Донбасу заважає.
Про зброю www.pravda.com.ua/news/2022/03/26/7334770

ну інколи і палка стріляє. він тих прогнозів наробив скільки що щось і справджується.

Ок. Зараз бачу що його прогнози на 80% його прогнози вірні.

і який там прогноз справдився? тільки щось не в стилі «завтра зійде сонце» або «щось колись можливо десь станеться напевно»

1. про погоду почитаю, нічого такого не чув
2. я не впевнений, що нато втрутиться саме після цього. рашисти вже багато чого робили і ми все чекали, поки вони втрутяться (нічого не маю проти нато, просто це не дуже заспокоює)

про погоду почитаю, нічого такого не чув

Элементарно ветер меняет направление и этими прелестями дышит не противник, а ты.
Такой хренью баловались в основном арабы. Хуссейн так однажды потравил курдское население нескольких посёлков. Асад тоже отличился. В пустыне чаще всего ветра нет, либо он дует в одном направлении.

Або санкції будуть такими що раша розвалиться.

Никаких дополнительных санкций уже, особо, не сделать. Pашко-нефть уже особо не закупается, а рашко-газ гэбня отключила западу сама (когда затребовала оплату рублями).

А что можно санкционировать ещё?

Субʼєктивно, по пунктах:
1. Повне ембарго на імпорт рос. нафти/газу, для 80% країн.
2. Повний вихід компаній, які ще цього не зробили.
3. Депортація всіх з рос. паспортами з країн ЄС та США.
4. Повне закриття торгівлі, зараз наші активісти блокують рос. фури на кордоні Польща-Білорусь.
5. Ну і останній цвях, це тиск на Китай, щоб він приєднався до санкцій. Невпевнений в реальності цього пункту, проте, якщо ЄС та США пригрозять санкціями самому Китаю, то він може ввести хоча б половину з того що є.

Це повний бред, після повного ембарго на нафту і газ європа сама оголосить дефолт через тиждень. Якби все було так просто.

Нефти в мире полно — от рашко-нефти в Европе не проблема отказаться прямо сейчас (собственно, уже отказываются).
От газа отказаться сложнее, т.к. европа конкретно подсела — но этот процесс уже пошёл. Да и гэбня помогает, требуя оплаты в рублях (если конечно упрётся рогом).

1. Эмбарго рашко-нефтегаза в Штатах есть уже, в Европе есть практически (официально не введен, но реально компании сами от рашко отказываются), Китай западом слабоконтролируем.
2. Уже выходят, скоро выйдут все.
3. Для «обывателей» этого не будет. Но визы рашанзам уже не дают (даже на учёбу).
4. Фактически, фуры уже блокируются — скоро оформят и законодательно.
5. Китай сложно будет заставить.

В общем, дополнительно давить санкциями — уже не особо есть где.

Китай западом слабоконтролируем

Коли пройшла новина, що Китай може постачати зброю раші, було падіння акцій, якого не було 14 років. Тому тиск на Китай є.

Ти про цього Арестовича aka Люся? Ну-ну. Процитую повністю його пост
www.facebook.com/...​ch/posts/1755456667851739

— Дорогие друзья!
Я много врал вам, начиная с весны 2014 года.
Нет, не спешите. ) «врал» не в смысле «искажал факты», а в смысле «не до конца говорил то, что на самом деле думаю».
Работали две основные линии:
— создание патриотического лубка, в котором мы «усі єднаємося, шануємося та героїчні», а Украину ожидают сияющие перспективы,
— чёрная пропаганда против РФ.
Это была чисто пропагандистская работа, вызванная к жизни военной агрессией России против Украины.
Спустя три года, я сделал вывод:
— пропаганда является частью войны, возможна и даже (к сожалению) необходима, но только на анонимных началах, т.е. когда ты не подписываешься под ней своим именем.
Теперь, о моей истинной позиции.
1. Я — не патриот. Причём, не только Украины
, а и любого национального государства, как такового.
Я патриот «5-го проекта», проекта объединённой Земли в духе Тейяра де Шардена и Вернадского.
Из современных деятелей мне ближе всего Маск, человек, наиболее последовательно и активно проводящий в жизнь проект перестройки социосистемы «Человечество» в полиглобальное измерение.
Поэтому «Киборгам», я по-прежнему предпочитаю «Через тернии к звёздам».
На вопросы восстановления исторической памяти, справедливости, борьбы, побед и поражений, становления наций, языка/-ов, закрытия исторических ран, я смотрю, как солдат на вошь.
Мне на них плевать слюной с высокой вышки ноосферизма. Я даже признаю их важность, просто мне лично — неинтересно.
Именно поэтому, я возвращаюсь на тот язык, на котором мне удобнее говорить.
Если Вы — патриот, я уважаю Ваши взгляды.
Но мне сильно не нравится та версия патриотизма, на которой мы все дружно поехали. Если для патриотизма нужно что-то замалчивать, и кого-то подавлять, я в таком патриотизме не участвую.
2. Именно потому, что меня совершенно не колышат национальные вопросы, я не уезжаю (пока, во всяком случае) из Украины.
А поскольку я являюсь гражданином этой страны, я честно выполнял и продолжаю выполнять свои гражданские обязанности, в первую очередь, в сфере обеспечения безопасности, своим маленьким вкладом (обучение военных, аналитические материалы).
Не по причине патриотизма. По причине честного обмена.
Я не пассажир. Едем в одной лодке, работаем на лодку.
Однако, для меня есть две конкретные красные линии, при пересечении которых, я пересмотрю условия сотрудничества:
— если государство/общество начнёт принуждать к реализации определенного социально-политического проекта насильственным путём,
— если государство/общество начнёт ограничивать возможность свободного мышления, деятельности, речи.
В этом смысле, я склонен рассматривать введение «мовных квот», как негативный сигнал. И внимательно слежу за тенденциями.
3. Меня совершенно не заботит развитие украинской культуры, как таковой. Я его приветствую, где-то даже ему помогаю, но не по причине сантимента к ней как таковой, а приветствую как одну из многих культур нашей большой и симпатичной Земли. Не более. Хорошая культура, симпатичная. Во многом нравится.
4. Я не считаю украинский народ чем-то выдающимся, а наше общество — особенным.
Наоборот, я считаю обоих обладающими целой серией очень серьёзных системных, генезисных недостатков, среди которых мелочность, истеричность и иррациональность — на первых местах.
В целом, я испытываю к общественной массе (в ее нынешнем состоянии) чувство, близкое к умеренному отвращению, хотя в отношении ее перспектив я, по-прежнему, сдержанно-оптимистичен. Правда, весьма сдержанно. Весьма и весьма.
5. Мне глубоко плевать (слюной) Порошенко или Саакашвили.
Потому, что вы (за редкими персональными исключениями) пока находитесь в таком собственном состоянии, что вам можно поставить во главе государства Иисуса Христа — вы все равно налажаете.
И запорукой тому сегодня — ваша реакция на «борьбу» Порошенко и Саакашвили, вообще — ваше в ней добровольное участие.
Не до конца уверен, что те, кто в этой борьбе участвует, ее поддерживает и обсуждает, являются законченными долбоебами, но то, что они являются долбоебами, как минимум, временными — гарантирую.
6. Я ушёл изо всех СМИ, для того, чтобы не поддерживать своим участием инфантилистские и параноидальные тенденции, которые СМИ культивируют. То, что я посчитаю нужным донести, я донесу со своей страницы. Когда-то один из моих учителей мне сказал: «станешь знаменитым, не давай интервью поверхностным журналистам». Я решил проверить эту сентенцию на собственном опыте. Проверил. Он был прав.
7. Хорошее время — Рождество. В дальнейшем, я сосредотачиваюсь на образовательных проектах: «Философские этюды», семинары, новые курсы «Искусство мыслить и говорить». Предпочитаю работать с людьми поштучно, лично. С людьми. Не с «патриотами», «борцами», украинцами, китайцами или американцами. С конкретными людьми — кто считает для себя это нужным и готов заниматься всерьёз.
8. Я долго думал, стоит ли устраивать этот сеанс душевного стриптиза или тихо сделать ручкой. Поразмыслив, пришёл к выводу, что позиция все же должна быть прояснена.
9. Спасибо за внимание.
10. Желаю вам счастливого Рождества и хорошего Нового года.🙂
И — музычку.

Та пофіг на його позицію. На даний момент війна, а у військовому плані він обізнаний.

Сци в очі українцям а вони вірять що то роса.

Ми вже думаю раз десь 5 контратакуємо орків на захід від києва, тільки вони щось там і досі. 10 разів збивали іл-76 з десантом тільки немає жодного фото. Знищили 560 танків, тільки штати чомусь кажуть про 112 пострілів і 100 влучань. Наша контрпропадангда скоро збудує нам другу північну корею. Що насправді коється незрозуміло.

Може піди на фронт, сам глянеш? Про ІЛ-76 то й же Арестович казав, що помилились, і то скоріш за все біли винищувачі. І там не 10 разів, а тільки два. А куди ділась колона з 64км? А багато фото з розфігаченою технікою? Теж фейк?

тільки штати чомусь кажуть про 112 пострілів і 100 влучань

Це про статистику, ти реально думаєш що за місяць війни здійснили тільки 112 пострілів? Для чого тоді просять нову партію?

Може піди на фронт, сам глянеш?

Стратегія зрозуміла. В будь-якій незрозумілій ситуація направляй на фронт))).

А куди ділась колона з 64км?

Розосередилася по місцевості нажаль(((

112 пострілів?

Я уявлення немаю що там коїться, про що і йде мова. Це буде супер небезпечно, почитайте що сказав Тарас Чмут.

Стратегія зрозуміла. В будь-якій незрозумілій ситуація направляй на фронт))).

Я про те, що зараз приблизно точні дані має тільки штаб. Це війна а не формошльопство, бувають помилки, і не завжди можна порахувати точні втрати. Те ж саме про контратаки, вони бувають вдалі і не дуже, навіть відтіснення противника на 20м вважається вдалою контратакою.

почитайте що сказав Тарас Чмут.

Що конкретно він сказав? Це той який недавно вляпався в історію про вимагання хабаря?

Що конкретно він сказав? Це той який недавно вляпався в історію про вимагання хабаря?

Там вляпалися чиновники, а не він. Так буде коректніше. Доречі не знаю, що ж таке він сказав, що б підійшло до контексту цієї розмови. Але він якраз закликає довіряти офіційним речникам ЗСУ під час війни

Знищили 560 танків, тільки штати чомусь кажуть про 112 пострілів і 100 влучань.

112 пострілів зі 100 — це тільки джавелінами станом на 18 березня. Окрім джавелінів танки горять від nlaw, стугни, рпг, артилерії самих різних видів, авіації, байрактарів, та й в кінці кінців від інших танків. Можливо ще від чогось, не військовий. Тому погоріло їх вже до чорта (не дарма зараз рашка починає розконсервовувати свої танки зі стратегічного запасу).
А контратаки є. Як у нас, так і у ворога. Зараз йде позиційна війна. Очевидно, що прям зараз коїться, знає тільки наш генштаб. Ніхто не буде видавати детальну інформацію, тим більше оперативну. Але певну інформацію все ж таки можна мати, якщо не читати хайпові канали інформації. Рекомендую дивитись фронтову поплаву на ютубі, там без шапкозакидання доводять до відома ту інформацію, про яку можна говорити.

Я думаю, що є ймовірність того, що застосують хімічну зброю в тих стратегічних містах, де не можуть прорвати оборону. На мою думку, Київ, Харків, Маріуполь, Миколаїв. Також я думаю, що така ж сама йомвірність, що вдарять тактичною ядерною зброєю по Польщі (якесь густонаселене місто), щоб показати НАТО, що Рашка нікого не боїться

Є ймовірність всього, так як ніхто не знає що в Хуйла в голові)

Та причём тут.
На войне для получения преимущества используется любая возможность. Абсолютно любая. Там люди гибнут ващет.
Если это можно сделать и это даст эффект — это будут использовать. Все стороны.

Против военных — не супер эффективно. У них по идее должны быть противогазы. И их должны были учить ими пользоваться в случае химаиаки (хотя учитывая, что рядовых нынче готовят за 5 суток, не уверен).
Гражданским — моё сожаление жителям частных домов, первых этажей и «ям». Все эти боевые газы тяжелее воздуха и стелятся по земле. На верхних этажах высотных домов по идее мы в безопасности.

Батька друга призвали, то він сам купує собі протигаз. Штати вроді обіцяли захист від хімки, сподіваюсь, що його всім військовим вистачить

Противогаз сейчас реально можно купить самому себе в магазине?
Или это через волонтёров?

ні, без волонтерів. Ніби з вівторка будуть в Києві ГП-5. Якщо куплять, то напишу

всмысле в эпицентре можно будет взять?

ну я на першому))) тому й питаю
з іншого боку, високі поверхи лякають ракетними ударами. тому вибір такий собі

При ракетном ударе «Точкой», «Искандером» или «Калибром» дом перестаёт существовать. Верхние этажи — рухнут, нижние — завалит похоронив всех там заживо.
То же самое при попадании авиабомбы.
Преимущество нижних этажей валидно только при обстреле ствольной/реактивной артиллерией, тут да, особенно при плотной застройке, когда нижние этажи будут прикрыты верхними этажами соседнего дома.

Не будет. Твердо и четко.

У меня, кстати, не было сомнений в том, что война будет. А теперь у меня нет сомнений в том, что оружие массового поражения на ней применять не будут.

хуйлу терять нечего и он нас всех обещал убить
так что 95% что будет

чому? цікава саме аргументація. я схилявся, що війна може бути, але, як і більшість, був не підготований. тому тепер готуюсь до найгіршого.

Тут как и с войной. Рано или поздно будет, конечно. Вопрос только в том — когда. Может сегодня до вечера. Может, через 5 лет.

из вроцлавских окопов пишешь небось

Ну ходят данные что российские военный получили зорин и ампулы с антидотом к нему

Вони ще 20го видали офіцерам антидоти від хім зброї. Вірогідність є. Сьогодні 26е. Або чекають або передумали.

Але, як казали наші ж політики, чи є різниця що бомбами вб’ють 400,000, чи 40,000 вб’ють хімією? Білий фосфор вже давно юзають, і не факт що фосфор не страшніший за іншу хім зброю.

За атомну те саме. Ви дивитесь на те, що використовують, але ігноруєте як використовують.

Думаю, гэбисты давно хотели бы применить — но пока сцут. В первую очередь того, что такое применение — может стать сигналом для НАТО, как минимум расширить помощь более серьёзным/наступательным оружием.

Підписатись на коментарі