Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Як перевезти всi речi з квартири на 600+ кілометрів ремоутно, інструкція

Раптом кому знадобиться: змогли перевезти «під ключ» весь вміст однокімнатної квартири з Києва (Шулявка) до Івано-Франківська.
Ця фірма виконала замовлення: Move-Team

Загальна вартість операції: 26,500 гривень.
Вантаж доставили практично день в день, навіть ключі від нас через Нову Пошту довше йшли.
Залишили гарний відгук.

Бiльше деталей:

По термінах виконання:
вівторок 22 березня, 13:00 — зробив копію ключів та надіслав через Нову Пошту: Івано-Франківськ — Вишневе;
четвер 24 березня, 16:40 — ключі доставлені до відділення;
п’ятниця 25 березня, 9:30 — начальник забрав ключі; того ж дня близько 16:00 закінчують навантаження речей — переводимо через приват 15 000 гривень начальнику.

хлопці вджобують під виття сирен, у процесі показують відео по Вайбер і Таня з Братислави керує що брати.
чутка перестаралися — суккулент у горщику, що належить квартирній господині, теж запакували)
попросили для зняття стресу трохи алкоголю — подарували їм коньяк і пиво)
— з мінусів: на сайті вказано, що запаковують у ящики, з плівкою, як у західних фільмах,
в реалі — у них не було потрібних пакувальних матеріалів, до Епіцентру за ними не поїхали, тому вантажили як прийдеться: у пакети для сміття, обмотували простирадлами,
мій системний блок взагалі без упаковки кинули на дно фури — на щастя не пошкодили;

у ніч на суботу 26 березня, ~2:00 — речі приїхали до Франека;

оскільки вже була комендантська година, затемнення, я запропонував водієві повечеряти/переночувати і вивантажувати вже з 8 ранку, але він відмахнувся, мовляв у місті ще є замовлення, нема коли!
тупотіли сходами як рота солдатів, говорили російською (водій — російськомовний) — я очікував що мешканці ось ось викличуть ТО і пов’яжуть як диверсантів, але всім пофіг — ніхто не вийшов, тільки собачка обгавкала)
— супутня проблема: у Києві квартира на 3 поверсі, ліфт є, вантажили двоє. у IФ — 6 поверх, без ліфта! І приїхав один водій.
Він звичайно молодець, носив найважче, як і домовлено, я допомагав у міру сил, тягали речі майже 3 години, це було пекло) крепатура досі відчувається..
Попросив за доставку та завантаження 7 500 гривень, видав тисячу зверху за оперативність та з собою — пару пляшок пива, ковбасок, соку, щоб набирався сил.
Ще вранці начальник відписався, що не зовсім правильно порахували — попросив доплатити 4000 гривень — скинув на приват.

По втратах: загалом все ціле, розбилися банки зі спеціями, примудрився порізатися; фігурці волохатого віслючка — копито зламали, скляному — ногу, але це дрiб’язок, на тлі війни.

Висновок: MOVE — Team — рекомендую!

P.S. Водій розповів, що в ІФ легко дістався, на блокпостах проблем не було, тільки під Києвом було стрьомно.
А ось коли він на Полтавщину доставляв: один міст розбомблений, другий — теж, нарешті знайшов пішохідний міст і ледве на фурі проїхав — трохи дзеркала не збив об перила, буквально в міліметрах.

Зараз навіть вантажоперевезення — героїчна професія.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

речі не зпакували, речі не вигрузили. взяли купу доп доплат за те чого не зробили. классна компанія, рекомендую.

Комп не розбили — щастя) ось такий я невибагливий

Дяка за підказку, але якось дуже недешево вийшло. Ну і те що, щось невірно порахували — теж досить дивно.

Ну може заплуталися в нюансах: там з лiфтом, тут пiшки на 6-й поверх, вага/об `єм речей теж, гадаю, має значення. Я не в претензії) Особисто сам не став би ризикувати життям за таку суму <1000 $, зауважуючи що той хто гнав фуру з Києва во Франек напевно отримав менше половини..

Оце круто! Велике дякую за пост! Я так розумію, ви в ІФ з кінцями)

Гадаю так, бо щоб повернутися в стару квартиру тра знову платити кругленьку суму за перевезення речей, а я ще цей раунд повнiстю не розпакував) Якщо вже наважитися переїжджати то кудись у Польшу чи Словаччину, але про це будемо думати вже пiсля Перемоги!

А во Вроцлав отвезти могут вещи?

Насколько я понял, эта конкретная фирма только по Киеву и Украине. Сам, на перспективу, тоже ищу. Если найдете исполнителей раньше — напишите комментарий об этом пожалуйста, думаю многим будет полезно.

Хтось знає, чи можливо також ремоут перевезти за кордон?

Наскiльки я зрозумiв, ця конкретна фiрма тiльки по Києву і Україні. Сам, на перcпективу, теж шукаю. Якщо знайдете самi — напiшiть комент про це будь ласка, думаю всiм буде корисно.

Підписатись на коментарі