Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Мене пробують зламати?

Доброго дня,

Питання до експертів по безпеці, сьогодні протягом дня отримую SMS повідомлення з кодом аутентифікації чи кодом відновлення паролю з кількох ресурсів, вже отримав повідомлення з Amazon, Facebook, Shopify та інші, деякі невідомі взагалі, в деяких я взагалі ніколи не реєструвався.

Чи хтось стикався з подібним? Яка причина і якщо є небезпека то як захиститись від цього?

Телефон на основі ОС Андроїд, до SMS повідомлень має обмежена кількість програм, сама програма повідомлень, Google, Play Market та програма «Телефон», ось і все.

П.с. Повідомлення без посилань, я б звичайно не переходив по них, але все ж уточнюю.

П.с.2 Номер контрактний, тобто відновлення через паспорт, телефон в руки нікому не даю.

П.с.3 московити пробують зареєструватися через український номер, щоб замовити цукор на Амазоні?

Дякую,

Богдан

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Богдане, чи припинилися атаки на ваш номер? У мене те саме з 29.03. Жодні звернення до оператора не допомагають. Змінила сімку на нову, яка підтримує 4G, зареєструвала номер. Жодних результатів, на жаль.

ні, на жаль, не припинились, приходить все з нових і нових ресурсів, але сконцентровано більше на акаунті Facebook and Microsoft, виглядає на якийсь спамер, я думаю, що найкращий вихід ввімкнути дрофакторну автентифікацію через апки типу google authenticator.

Як я Вас розумію. Бо у мене теж не припинилося. І навіть стає більше. Двохфакторний захист був ще до початку цих атак. Ви зверталися до оператора на гарячу лінію? Можливо, у Вас успішніший досвід спілкування, ніж у мене? Та, і google authenticator є. А Вам, до прикладу, не дзвонив київський стаціонарний номер і не диктував код? При чому у момент, коли справді мав бути код. І справжні смс від фб, по ходу, йдуть у ту саму гілку, що спам.

Я кинув спроби зв"язатися з оператором, це виявилось не так просто під час війни, не думаю, що вони можуть чимось допомогти.
Київський номер буквально вчора дзвонив і повідомлення з фб в тій самій гілці, Віка, здається ми в одному списку:))
В перші дні нервував, а тепер думаю що це просто москалі хочуть винести мозок всім до кого не можуть фізично дістатись, за кораблем їх.

Боже, як я Вас розумію. Здається, ми дійсно в одному човні. Я зі свого боку спроб не залишала, але діалоги зі службою підтримки оператора нагадують радше сторінки романів Кафки (такі ж абсурдні).

Як будете мати цікаву інформацію, діліться:)

Та якщо цікаво, то можемо по емейлу одне одному поскаржитися і порівняти наші ситуації 😂. Але схоже на те, що ідентична історія.

У меня для нас погані новини. Єдиний варіант, який може запропонувати оператор — це, увага, відключити вхідні смс та дзвінки. Це бомбер. Що з цим робити? Терпіти, або змінювати номер.

Тоже недавно были попытки взлома фейсбук и инстаграмм.
Ставим двухфакторную авторизацию на отдельную новую симку, номер никому не светим, симку привязываем по паспорту.
Сама симка хранится в отдельном кнопочном телефоне, который лежит дома.

Тоже недавно были попытки взлома фейсбук

Мне в течение недели по ночам приходили emails с кодами сброса пароля к FaceBook
Буквально каждую ночь по 5-7 раз.
Заманался тыкать «это не я отсылал»
У Вас так же было?

у меня днем

Це sms spammer/bomber — ти просто десь свій номер телефону публічно засвітив. Якщо цікаво, то можеш подивитись код на гітхабі — там багато репозиторіїв з такими штуками. Всі вони використовують публічні api різних сервісів для генерації та відправки смс. Приклад: github.com/ebankoff/Beast_Bomber.

все виглядає на те, але для чого воно? просто позлити, дивно трохи

Я за третий пункт.

Так, це мабуть хороша ідея, кажуть ще краще налаштувати одноразові паролі де це можливо

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Чув про таке від московитів, лінкують до яндекс зливу. Але може і дійсно вас особисто, або ви попали до контр операції по наших номерах.

Це може бути бот автореєстрацій. Використовується зазвичай як особиста помста, тупо забомбити номер. Звичайна практика російських колекторських агенцій, до речі.

Я бы в первую очередь проверил бы телефон, чтобы там не было какой-нибудь фигни которая сливает смс налево

найбільше сумнівів у мене хіба до Viber і Telegram, поки врізав їм доступи

Скорее всего надо искать трояна более внимательно

сканував Avastом, нічого не знайшов. Тоді будь яка апка може бути під підозрою, якщо, наприклад, зламати Play Market чи використовувати Pegasus то шансів на спротив в мене мало) Але кому то треба мене ламати... Тому швидше за все якийсь бот який перебирає варіанти входу

це занадто) я не настільки дорожу своєю FB сторінкою

Мені і тут добре:) Цукерберг б краще старався ботів блокувати

Підписатись на коментарі