Apple App Store не виплатив дохід за лютий

Всім привіт,

Apple сьогодні комусь виплатив дохід з продажу у App Store за лютий з локацією Україна?

Передісторія: в цьому місяці Apple довше ніж зазвичай підраховував дохід за лютий(приблизно на 2 тижні) і 25 березня все ж прислав звіт, але замість дати виплати статус: Balance Carried Forward. Сьогодні порахував дохід за березень і знову статус виплати: Balance Carried Forward.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня, комусь прийшла сьогодні виплата?

Дякую за відповідь. Мені також прийшов платіж на наступний день після орієнтовної дати виплати в акаунті.

Та сама історія з приватом

Apple:
«Either your bank, an intermediary bank, or our banking partner will no longer process payments to the bank account you provided»

Приват:
«Банк не припиняв відносин з Apple. Скоріше за все внутрішні обмеження Apple.Для більш точної інформації рекомендуємо звертатися до відправника»

В когось зявилася дата наступної виплати?

було в мене таке але за грудень.
Я отримав листа " «Your payments from Apple are on hold.»" «we have noticed irregular activity.»
це було зв’язано за refund rate.
Я вияснив, таку річь. Якщо refund rate більше ніж цифра у apple наче б то 7.5% то ваш можуть перевірити чи це не scam etc.

виплату я отривав у наступному місяці, у лютому

Apple автоматично прислав цього листа, чи це була відповідь їхньої підтримки по вашому запиту? Дякую за інформацію.

автоматично прислав у грудні 29 числа, замість грошей. дуже чекав їх але замість отримав investigation. але слава богу все обійшлося та отримав виплату вже наступного разу. але є люди яки і по пів року на «холді» та не яких спідвижок.

Укрсиб, сьогодні отримав виплату від Apple від своїх проектів.

Підскажіть будь ласка, на ФОП рахунок чи фізичної особи? Дякую за відповідь.

Дуже дякую. Тоді це хоч якийсь вихід із ситуації.

Підскажіть будь ласка, у вас у App Store Connect у вкладкі Payments and Financial Report в цьому місяці показувалася дата виплати 31 березня? В мене не показувало ні на 31 березня ні зараз на наступну дату(28 квітня).

так, 31 березня «paid»

Вибачте, але чи не памятаєте чи був прогноз на виплату до 31 числа. Є декілька людей, кому не писалася дата виплати, як і у мене.

Сьогодні мейл від епл прийшов

We’re reaching out because either your bank, an intermediary bank, or our banking partner will no longer process payments to the bank account you provided

Користувався рахунком в приваті, комусь з рахунком в mono таке приходило? Приват каже що з їх боку все ок та вони нічого не блокують, все приймають.

Оновлення: Переїзд на рахунок в mono допоміг, все прийшло ок.

Я також змінив реквізит на Моно та Укрсиббанк. 29 числа прийшли. На форумі 4 людини написали що кошти зайшли на Приват.

Сьогодні говорив з Приватбанком, вони сказали що на їх стороні і банкі посереднику не має проблеми. Платежі заходять у звичайному режимі.

Перевірте пошту. Мені прийшов лист з вибаченням і повідомленням що в ПриватБанк вони, чи їх партнери більше платити не можуть. Навіть не знаю шо тут можна зробити. Боюсь що зміна банку може не допомогти...

Може в когось є пропозиції що робити?

Аналогичная ситуация. Проблема только с ПриватБанком? На счет Payoneer кому-то деньги пришли?

В чатике в телеге кто-то написал что на моно платёж прошёл. Возможно завтра попробую.

Добавте будь ласка в чат, якщо це можливо. Просто змінити реквізити на монобанк — зараз це не варіант, тому що на нові реквізити ви тримаєте виплату лише через 2 виплати відповідно до графіка.

А які ще є варіанти? Зі змісту листа складається враження що Apple тупо не збирається переводити кошти на приват.

Похоже ви праві, зміна банка можливо допоможе. Можете підсказати чи знайшли ви інформацію про зарахування платежу на монобанк?

В тематичному чаті написали що зарахували гроші на моно. Я вже відкрив рахунок в моно, ввечері буду пробувати змінити рахунок в AppStore Connect. Також почитаю що там зі строками виплат. Треба тестувати...

31 березня на Payoneer отримав. все ок.

Підскажіть будь ласка, ви сьогодні вже отримали виплату?

сегодня apple меня кинула Your payments from Apple are on hold.
We noticed some irregular activity associated with your vendor number 9071**** and have paused your earnings payments while we investigate. Once our review is complete, we’ll determine if we can resume your payments.
У вас также?

Співчуваю. Надіюся ваші додатки перевірять і пришлють кошти в наступному місяці. На Apple Developer Forum є подібні скарги. В мене не має такого повідомлення.

да тоже надеюсь. У меня еще второй аккаунт. тоже стоит дата 28 число. но еще ничего не пришло, и сообщений подобных нету. буду ждать возможно прийдут завтра. отпишу

А можете вислати текст/скріншот листа від епла з вибаченнями? Дякую.

Підписатись на коментарі