LinkedIn — we need your clear position. Допоможіть Україні отримати перемогу

Якщо в вас є LinkedIn профіль і ви хочете допомогти Україні отримати перемогу над кацапською нечистю — ваш час настав.

Ми тут трохи шумимо в LinkedIn.
Немає часу пояснювати.
Все побачите самі.

⬇️Що потрібно зробити⬇️:

  1. Лайкніть пост (лінк на нього вище)
  2. Напишіть короткий коментар на підтримку
  3. Розшаріть пост із коротким коментарем підтримки, хештегом, власною позицією.
  4. Поширіть цей пост у телеграм у чатах, форумах та каналах, які нас підтримують.

І попросіть зробити те саме.

Якщо у вас є час, network і навички — завдання з зірочкою:

  1. Особисто попросіть будь-якого свого знайомого зі США чи Європи зробити верхні три пункти — так це збільшить охоплення у важливих для нас регіонах.
  2. Знайти в Linkedin будь-якого співробітника Linkedin, бажано з високим статусом і тегніть його в коментарі.
  3. Якщо ви знаєте іноземних журналістів, які пишуть про Україну, особливо з бізнес або фінансів, тегніть його, будь ласка.

Якщо ви знаєте, хто може підключитися, до нашої цифрової армії — дайте мені знати.

Дякую вам!
Разом переможемо!

👍ПодобаєтьсяСподобалось22
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Лінк на пост тут: www.linkedin.com/...​medium=member_desktop_web

Ніхто цього не розуміє

Я сам не розумію, поскаржився на одного орка який назвав людину клоуном у коментарі на пост і мені відповіли що перевірили і це ок!!! Тобто можна писати там прямі образи кому завгодно чи то тільки для россіянців така привілегія?

«Лайкніть пост (лінк на нього вище)» — де саме посилання?

Ота простиння зверху, якщо погортати має кнопку «коментувати».

Дякую, Brave не відображав посилання.

Мене назавжди заблокували в Linkedin за:
1. За коментар !іншої людини! під моїм постом про те що він ненавидить росіян й що вони гірше тварин.
2. За скріншот-пост людини з Казахстану яка просила не пускати росіян, що тікають від санкцій.
3. За коментар у 2021му році, про те що росіяни настільки умілі в IT, що їхній роскомнадзор сам себе заблокував намагаючись сповільнити твітер через regex.
У мене там були рекомендації, 5000 конектів, багато клієнтів з якими працював.
Я робив пости по моїй технології, пояснював певні нюанси.
Тим часом пости, де насміхалися з українців. Розповідали що такої нації не існує. Пости про відновлення «історичної справедливості». Усе це Linkedin не банить й не баче в цьому порушень.

завжди вважав ЛінкедІн гівном

Аналогічно, забанили за репости, типу шарю «непрофесійний» контент.
Після чого я послав техпідтримку, звинуватив її в русофілії і фашизмі.

В принципі проаналізувавши свою діяльність на лінкендіні за 10 років — я зрозумів, що ніколи не знаходив через нього роботу і по великому рахунку жодної комунікації, крім малокорисного спаму від рекрутерів не мав. Завжди це були якісь альтернативні джерела. Тому видалив резервний профіль(поки вияснялась причина пройшов тиждень) і вирішив забити на цю гівномережу.

Тож доу, жодного підтвердження акаунту для тебе не буде ніколи, принципово.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

тегайте Linkedin через „@”
ставте хештеги #warcrimes #genocide #stopputin #stopwarinukraine #standwithukraine

Підписатись на коментарі