Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Aliexpress переадресовує на .ru топ-левел домен

Це давня проблема, але я так і не зміг зрозуміти, чому так відбувається.

Видалив усі дані сайту в хромі, російської мови в браузері для веб-сторінок взагалі не додано, тільки українська та англійська, в системі стоїть англійська та регіон «Україна», підключений до робочого VPN з Нідерландів. І все одно при введенні адреси aliexpress.com мене перекидає на aliexpress.ru/?gatewayAdapt=glo2rus — та ще й виставляє «Москва/русский/RUR»

Наскільки мені відомо, aliexpress.ru — це окремий ресурс, працівники і, можливо, навіть хостинг відомо де, і українських користувачів не мало би туди перекидати. А що з цим зробити — незрозуміло.

👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Почистил историю, зашел через aliexpress.com, установил флаг Украины, валюту- гривня. Остался вопрос языка. Установишь русский- попадешь на «москва», не наш вариант. Хорошо когда выплывает сервис на «какой язык переводить», устанавливал — украинский и «читаєш рідною мовою», но как его вызывать я не понял. Оставался суетной, но простой способ: левой кнопкой мыши выделил, правой открыл менюшку нашел "перевести выделенный текст на українську"и жизнь наладилась. Желаю удач!!

Тоже перекидывало на .ru, помогла очистка истории, потом перешла на aliexpress.com и выбрала английский, а сам сайт в хроме поставила на функцию «всегда переводить» и выбрала украинский.

Тоже перекидывало на .ру, помогла очистка истории, потом выбрала английский, а сам сайт в хроме поставила на функцию «всегда переводить» и выбрала украинский.

у меня никуда не редиректит... Ukraine/English/UAH

Теж мучився з цим .ru , там навіть сторінки не відкривалися,, або відображалося здоровезними знаками. То я вийшов з акаунту , зайшов по новій, і головне- в правому верхньому кутку натиснув, щось типу «Перейти на глобальну англійську» Все перейшло і автоперекладач браузера (Хром) все відобразив українською. Тепер можна зробити закладку, відображується .com

Да. Бесит. Еще и ставит дефолтной валютой фубль

....я не говорю по-украински, сорри.
Изначально заблокировать вход на aliexpress.ru через файл hosts

C:\Windows\System32\drivers\etc ,

чтобы сайт не ставил cookies. Помощь тут https://vynesimozg.com/kak-zablokirovat-sajty-s-pomoshhyu-fajla-hosts-v-windows/ или на подобном сайте.

Потом вытереть все кукиз относящиеся к aliexpress.ru.

РЕШАЕТСЯ ТАК:
1.) открываем какой нибудь поисковик.
2.)Пишем например: aliexpress feedback
Нас перекидывает на aliexpress.com в какойнибудь feedback любого товара,
3.) далее выбираем английский язык и остаёмся на этом сайте.

Можно поэксперементировать с выставление нужного языка в профиле, если будет переадресовывать опять на .ru -проделываем пункт1, 2, 3 и выставляем нужный язык заново.

Удали куки — перестань заходить по ссылкам на русскую версию AliExpress, не пользуйся vpn/proxy с выходом на ru IP

aliexpert.com.ua/ru/tovary-aliexpress
Нажимаєте каталог
Телефони
Смартфони
Смартфони
Відремонтовані
В мене вийшо зайти тільки так

Допомогло видалення всіх куків з-під замочка, дякую!

Проблему можна розв’язати на компі, але на мобільному пристрої — неможливо. Пропоную наступне рішення (не миттєве, але дієве):

Відкриваєте m.aliexpress.com/feedback.html
Вибираєте “* Bugs”
Пишете “I’m trying to open aliexpress.com website, but it redirects me to aliexpress.ru. Firstly, I do not know Russian. Secondly, the website cannot be loaded in my country, it’s blocked. Please, stop redirecting users with Ukrainian IP to Russian AliExpress version!”

Чекаємо заходів.

дійсно таке було — дуже дратувало

все ок до першої аутентифікації?

Ні. Все ок навіть після випадково відкритих посилань на .ру (браузер FireFox)

У мене відкривається COM. Налаштування локації Windows: Country=US, Reginal Format=English(US). IP — місцевий. https://freeimage.host/i/HCkp8tS

Тепер картина така, що навіть при заобороні сайтам юзати локацію — все рівно редіректить на кацап.СРУ. При налаштуваннях БЕЗ російської взагалі!..

Разрабы посчитали, что если выбрал русский язык, то пользуйся русской версией сайта. Мне помогло когда выбрал — доставка в Украину, язык инглиш, валюта усд.

Раніше допомагало.. тепер при переході на корзину — далі на СРУ..

Знайшов рішення тут — aliexpert.com.ua/...​ss-perenapravlyaet-na-ru. Може комусь теж стане в нагоді

дякую зайшов з першого разу , попередньо почистив куки .

Ось та ж сторінка, тільки українською — aliexpert.com.ua/...​ess-perespryamovue-na-ru

Хех.
Випадково помітив.
Маю два смартфони (Китайці)
На основному system language is English, на іншому російська (українізація у Китайців то кринж).
AliExpress Android app має різний інтерфейс на моїх телефонах.
🤔

А как сделать алиэкспресс Украина , если не понял ни одного вашего ругательства???

надо в хроме вбить в строку адреса chrome://settings/content/all

И почистить там все связанное с алиекспресом.

(Настройки -> Cookies and other site data -> Show all Site Data — без понятия как это будет не на анлийском хроме )

Вся веб-частина аліекспреса розробляється в росії, на школохабрі є статті від тих, хто його пиляє.

Із того що я щойно зрозумів.

Кацапська версія аліка це зовсім окремий веб інтерфейс, ще-й урізаний. І його таки розробляють в кацапстаін.

Воркераунд: відкрити login.aliexpress.com почистити всі сториджи, куки і тд, перевантажити цю ж сторінку і потім можна відкривати aliexpress.com

Самий швидкий і простий спосіб, дяка

Можете по подробней обяснить как это сделать

Элементарно меняется. В настройках куки заменить site=rus на site=glo

Допомогло заблочити Локацію для сайта.

До сих пор переадресовывает и не грузит страницу, работает только если заходить по ссылке: best.aliexpress.com/?lan=en

У меня www.aliexpress.com

Но выбран интерфейс али на англ и виндовс тоже англ. В профиле Али — Украина.

всім страждущим: встановіть собі аддон, який дозволяє оверрайднути значення http header’a `Accept-Language` в `en-US,en;q=0.5`

Это и без аддона делается и Али срать хотел на этот хедер — он смотрит на гео-ИП (а также отсутствие какой-то куки).

он смотрит на гео-ИП

Так как у меня под Linux mint на гео не смотрит и не редиректит, то фиг понять, что там ему нужно...

P. S. Android, попробовал
Редиректнуло.
На смартфоне английский.
Хм. В чем же фишка отсутствия редиректа под Linux mint 🤔

Может Linux mint (странное названих браузера) просто не умеет или не хочет выполнять редирект а-ля 301 Location или 302 Found

😂
Linux mint — - >> browser Google Chrome в моем случае.

1 якщо ви знаєте як для конкретного сайту підмінити якийсь хедер, і щоб при цьому дефолтні настройки для всіх решта сайтів лишалися робочими — то поділіться рецептом

2. *Для мене* хедер + brave (такий браузер) і ніяких редіректів немає, англійська лишається англійською. І це не залежить від місця/країни перебування. Я убив один вечір поки знайшов рішення. Спеціально для вас можу записати відосик. Правда, перед тим як користуватися цим способом треба таки видалити всі куки від Алі.

PS: я розумію що ми в інтернеті, але імхо можна якось більш спокійніше висловлювати свою думку

якщо ви знаєте як для конкретного сайту підмінити якийсь хедер, і щоб при цьому дефолтні настройки для всіх решта сайтів лишалися робочими — то поділіться рецептом

Ничего не понял. Зачем для какого-то сайта менять какой-то хедер? Вот мой браузер пишет абсолютно всем сайтам:

Accept-Language: en-US,en;q=0.5

И это всё равно не мешает Алиэкспресу переадресовать меня на домен .ru, в то время как адекватные сайты наоборот открывают сайт в английской версии даже если это украинский сайт и у него есть украинская версия.

К слову проверил: не знаю может там наконец-то у кого-то мозги включились, но ни хром, ни фокс сейчас не переадресовывают на российский домен. А раньше это было регулярно.

*Для мене* хедер + brave (такий браузер) і ніяких редіректів немає, англійська лишається англійською

Значит Алиэкспресс уже починил эту фигню. У меня на домашнем компьютере (который в разобраном виде теперь лежит в сумке) ни в одном браузере не было русского языка в списке accept-language — это давнее и осознанное решение. Но повторяюсь: регулярно открывая сайт алиэкспресс я был переадресован на российский домен и при хотя флажек показывался украинский и гривна была в списке доступных валют переключатель валют был на рубле — всё как написал топикстартер.

Aliexpress взагалі переніс усю розробку в Росію. То ж не дивуйтеся. Особисто я вважаю, йому потрібен вбивця, тобто конкурент, який буде не гірше.

Давно, ще з 2020-2021 років.

Workaround: зайти на report.aliexpress.com, там обрати англійську, save, і перейти на глобальний сайт. Ці куки можуть час від часу злітати, тому має сенс заблочити aliexpress .ru в адблокері або десь ще.

old.reddit.com/...​hange_aliexpress_website

Действительно, раньше я ненавидел алиэкспресс.ру, который по умолчанию переводил названия товаров на хрен знает что и выставлял рубли как дефолтную валюту. Решилось только созданием ссылки на главный сайт на несуществующую страницу, например www.aliexpress.com/zzzz тогда не редиректило на версию .ру с вонючими рублями. К тому же алиэкспресс.ру хостится в российских датацентрах, если вам важно, что ваши персональные данные оседают под колпак фсб

Ніякі методи не спрацювали, а ваш допоміг. Не знаю чи на довго, але поки не переадресує. Цікаво як це працює?

Треба дивитися, що там з провайдерами.
Через провайдера мене перекинуло на .ru
Перемкнувся на мобільну мережу — відкрило .com

Ну та так давно уже. Очень раздражает каждые несколько дней править настройки, особенно когда случается какой то баг, и после явного выбора английского и $, все ровно некоторые части сайта отправляет на ru, где все цены в деревянниках, но долбать саппорт было лень.

Ну так, давно. Я туди зазвичай заходжу з телефона, сподівався, що вже пофіксили. Ось мій коментар на хабрі рівно рік тому. І якщо тоді це було просто дивно, то зараз напрягає.

где все цены в деревянниках

Так там переключатель валют, чик и все.
Стыкался, пока на Винде сидел.

P.s. может оно по geo ip редиректит

Похоже на то. Просто раньше было как: стоило выбрать любой локальный язык, и тебя переводило именно на локальный сайт принудительно. Но можно было переключиться. Теперь же переключает автоматом, притом даже не давая залогиниться.

Откуда знаю: на русском сайте есть проблема с выбором доставки. Тупо нет окошка выбора, большинство юзеров верят что выбора просто нет. А на глобальном окошко есть. Например, я доставку без трек-кода никогда не беру, хотя бы потому что с треком доходит быстрее. А там где бесплатная доставка, она обязательно без трека по-дефолту.

Криволапые русские кодеры + отсутствие канала фидбека = вечные баги. Мне лень даже искать, как сделать фидбек через соц.инженерию.

Linux mint xfce
----------------------------
Language settings:
Language: English
Region: Ukrainian, Ukraine
Time format: Ukrainian, Ukraine
Не переадресовує на RU.

На Windows 7, де локаль руснява — переадресовує (глянув у колеги).
Висновок — Windows go f.. yourself :-)

p.s. напевно що то від локалізації OS залежить, і, можливо навідь при встановленні ОS (але я просто вгадую, бо хз хз хз)

в мене мак, мова англійська, регіон — Україна

Ніби-то те саме, що і в мене.
Ну ХЗ тоді

А если куки почистить?

Видалив усі дані сайту в хромі

А что сейчас показывает эта ссылка:
chrome://settings/content/all?searchSubpage=aliexpress&search=cook ?

спеціально провів цю процедуру ще раз.
Почистив, до відкриття aliexpress.com — пусто
i.imgur.com/lfAVX3i.png
відкрив, отримав свою переадресацію на aliexpress.ru
i.imgur.com/U0ePMsV.png

Незрозуміло з якої адреси вас переадресує.

Підписатись на коментарі