Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

росіяни ставлять негативні відгуки сервісам, які йдуть з ринку рф

Рашисти мають властивість ставити негативні відгуки сервісам що від них йдуть. В апсторі, гуугл маркеті, тощо.

Думаю, нам слід домовитись, тимчасово, ставити таким сервісам або позитивні відгуки або нічого.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Если еще не появилось, то в ближайшем будущем появиться функция отключения этих рейтингов и комментариев.

А я ставлю негативні тим, що залишаються.

А не пофиг? Это как выбирать банки по отзывам на Минфине — совершенно не важно что там в маркете стоит.

А что вы ожидали от империи зла, тотальной лжи и ненависти ко всему свободному, уникальному, непокорному.
Свободной цивилизации нужен диалог не с Россией, это обезьяна с гранатой, а с Китаем и Индией. Сама по себе Россия в мире ничего не значит. У них ВВП меньше чем у Южной Кореи и Италии, уберите торговлю природными ресурсами — и там будет меньше Турции и Нидерландов, а может даже меньше Польши.

Россия сейчас ведет активные переговоры о помощи с Индией и Китаем. Вот это реальная опасность для цивилизованного мира.

ввп у рашки меньше чем у одного штата Техас

сервіси можуть поскаржитись на масові негативні відгуки як на спамні, і їх видалять. на гугл мапі точно таке є

Та вони кончені, можете не звертати увагу на країну ґвалтівників, мародерів та рабів, бидло воно і в Африці бидло.

Не здивуюся, коли росію взагалі забанять на маркетах, щонайменше на американських. Але доти — дивуватися нема чому. Особливо тим, хто відмінив проплачені наперед послуги, звісно ж не повертаючи гроші. Навіть Netflix отримав свою долю негативу.

Чи це дає потрібний довгостроковий ефект — час покаже. Доки що ефект зворотний: такі дрібнички формують загальну підтримку війни серед тих категорій, які не були взагалі підвладні пропаганді. Тобто, негативні відгуки — то лише видима частина айсбергу. Замість того, щоб змусити шукати обхідні шляхи, публічно страждати від санкцій та платити більше — відтворили найгірший сценарій: згуртували загальну думку, що в росії правовий режим, а Україна то шахраї та злодюжки.

На інформаційному фронті воювати також треба вміти. Вікно Овертона треба відчиняти, а не ламати. Мова йде про зміну порядків по той бік барикад, про лібералізацію суспільства, про ліквідацію тиранії та знищення влади містечкових бандформувань (саме на них покладається режим). І про масове ухиляння від призову на росії.

Але що зроблено — те зроблено, вороття немає. Тому цікавтеся в конкретному маркеті, як обмежувати країни для власних продуктів. Зокрема, так сформуєте і легітимну причину ліквідації відгуків та оцінок з тих країн.

серед тих категорій, які не були взагалі підвладні пропаганді

Мені вже здається, що на росіі таких немає

На жаль, або на щастя, ми живемо у світі, де нема нічого абсолютного, тому такі люди є, але їх дуже мало.

На рівні статистичної похибки, можно відкинути ці долі відсотка, спростити свій світогляд — розглядати тільки чорне і біле.
З першого погляду багато хто може здатись людиною розумною, але вартує в розмові трохи, поверхнево зачепити потрібні теми і відразу всі маски будуть скинуті.
Звичайно, це не значит що вартує робити якийсь геноцид. Важелів вистачає.

здається ці відгуки працюють по регіонах, тобто з іншого регіону їх не побачать, але хз

отзывы — не увидят
оценка приложения их учитывает

Давайте, я готовий писати
Є список сервісів?

Нажаль, найбільш повний на російському хабрі. Принаймі я кращого не зепходив...

Підписатись на коментарі