VP з технологій в Grid Dynamics вважає, що «не все так однозначно» і що росіяни не вбивають цивільних в Україні. ІТ-спільнота закликає керівництво звільнити його

Після публікації скріншотів листування з Konstantin Malyshev, VP Technology в Grid Dynamics, в яких лунають звинувачення України у вбивствах у Бучі та Краматорську, топменеджер Intellias закликає CEO Grid Dynamics звільнити співробітника. Як зазначає Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias, з Малишевим він раніше працював в EPAM.

Цікаво, що Малишев стверджує, ніби його родина — у Харківській теробороні. Проте це не заважає йому множити російську пропаганду, мовляв, це українські військові вдарили ракетою по вокзалу Краматорська 8 квітня, оскільки, за його даними, «Точка У» знята з озброєння ще 2018 року. «ЗСУ вдається до тактики сирійської опозиції, стріляють по своїх заради картинки», — пише він.

Звинувачення за воєнні злочини у Бучі Малишев також покладає на Україну.

За поширення російських фейкових наративів Малишев має понести відповідальність. У LinkedIn користувачі вже вимагають реакції від Grid Dynamics, а також запрошують Малишева в Україну — показати, що відбувається насправді.

👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
У LinkedIn користувачі вже вимагають реакції від Grid Dynamics, а також запрошують Малишева в Україну — показати, що відбувається насправді.

Якщо це важливо, щоб саме ця «людина» була переконана — треба його не звільняти або запрошувати, а запропонувати компанії направити його в командировку в Україну з завданням особисто відвідати Бучу та Ірпінь, Чернигів, Харків, потім Херсон, Миколаїв, Маріуполь.
Якщо компанія на це піде — буде переконливо і, вважаю, не тільки для нього.

саме ця людина з Харкова і саме таким людям вже нічого не пояснити. Пам"ятаю що вин свої ватні вислови висерав ще з Харкова у році так 2015ому

А розстріли цивільних людей (не осколочні) він як зможе аргументувати в Бучі? Прийшли наші розстріляли своїх громадян і закопали?

Деяке гавно не вартує переконувати... завжди дивуюсь, що розум не залежить від математичних здібностей чи начитанності.

Ничего удивительного, очередной кацапенок измазывается скрепами и метается ими в других.

пропоную підкинути пару відгуків на сторінці мудака www.linkedin.com/in/kmalyshev

Та что вас удивляет. Есть (был) у меня в Германии товарищ такую же херню несёт с первых дней, как выяснилось такие долбоебы смотрят шария и готовы принять любую точку зрения.
А потом ещё скажет «смотри на всё позитивно» твари.

С говноедами, которые смотрят петушария спорить безполезно. Там в голове гавно

Один — тупий мудак, інший — підступний підарас.
Закривайте топік.

На мою думку, ми завжди повинні обирати у якості кого ми щось говоримо, як публічна особа чи як приватна.

З моєї особистої точки зору, Костянтин зайняв досить дивовижну сторону, проігнорувавши і повідомлення від ЛДНР перед ударом і після удару. А також проігнорувавши інші факти як то відео з ракетами з російского боку і т.ін. І не тільки проігнорував, а й досі твердо зробив висновки забагато далі ніж на то є докази або розумні сумніви.

Оце останнє, тверді висновки на користь за браком будь-яких доказів, у час війни виглядає не дуже гарно і може вже бути розцінено, як пропаганда, а не опозиційна думка. Розумна оцінка та розумні сумніви — це ознака думки. А тверді висновки на користь без достатніх аргументів — це вже пропаганда.

Але я хочу нагадати, що то був приватний діалог та людина виступала як приватна особа. Тобто навіть якщо людина ангажована далеко за межами просто другої точки зору, це сказано приватно.

Тому я не бачу тут ніякої проблеми а також не розумію чому це визвало таку реакцію:
— Якщо це розумні сумніви або є достатні докази версії, що відрізняється від офіційної, або розумні сумніви — ми не тільки можемо, а й повинні це сказати публічно, ми не Росія з її цензурою.
— Якщо людина висловлює свою точку зору, навіть дуже ангажовану, у приватному діалозі — це не є пропаганда.

Вибачте, але ми не Росія і якщо Бог буде й далі до нас схильний, то ніколи й не дійдемо до такого сумного стану. Тому, шановні добродії, кидайте це дурне діло.

Костянтину я можу побажати тільки більш збалансованої точки зору та брати до уваги усі повідомлення, особливо зі сторони ЛДНР. Але це обмеження лише для публічних заяв. Ті ж самі обмеження стосуються будь яку персону с будь якої сторони фронту і мене у першу чергу. І вас.

Тому я можу на багато що дорікати, але то була приватна розмова. Якщо б мої приватні розмови були б десь викладені — мене б ненавиділа добра половина світу. Зла б спробувала прибити одразу. А росіяни майже усі б полинули до космосу без будь яких штучних прискорювачів, лише на важкому обуренні. Але на то й вона приватна розмова.

---------------------------------------------------------
www.linkedin.com/...​medium=member_desktop_web

Today we announced details regarding our expanding European operations and the closing of our operations in Russia. Read the full press release here: lnkd.in/g8ykJSZR

#WeStandWithUkraine

Я б зробив свої особисті висновки про спілкування з ним з особистої бесіди. Але не став би ні оголошувати розмову ні звинувачувати його у пропаганді расизму.

А як може бути інакше? Так можна вже до «мыслепреступлений» дійти що Орвелл описував ...

В Америці воно безперечно є називається cancel culture навіщо це лайно переймати? (уточню мова йде про приватне спілкування)

Так не переймайте. Он поруч країна, де репутації взагалі немає, а будь-які свої слова і вчинки можна списати на «мєня заставілі» / «я чєлавєк малєнькій» / «ета всьо путін віноват».

так звичайно світ чорно-білий або cancel culture або «нема інституту репутації» Tru/False, і якщо щось не подобається то «пакуй валізи в Росію» це неймовірно конструктивна позиція

Тому для грідів репутація має бути важливою, і затягуючи реакцію, вони самі собі риють могилу.

хто і навіщо витягнув приватну розмову в публічний простір у меня лише до цього питання виникає

Що ви хочете від цього бракованого клону Варламова?
Був би нормальним, не був би в грідах, а так... Ну ви ще в РПЦшних розсадниках ватну пиздоту пошукали б, а потім дивувалися б, що таки знайшли )

Так гриби то ж суцільне ватне болото, хіба ні? Ще й активне ватне болото. Є тихі ватники накштал люксів та єпаму (я про керівництво) а є активні ватники, накштал грибів

Російські офіси — сам розумієш
Українські та у Польщі — майже стовідсотково про-українські
США — дивись за страною походження, але більше про-українські у цій війні, навіть багато росіян.

Я працював там колись у Харкові та у США та маю багато друзів серед різних офісів. Не можу сказати, що мав конфлікти у цьому відношенні, а я не дуже терпляча людина з досить патріотичними поглядами.

А в чому проявляється це «активне ватне» болото? Можливо є якісь реальні факти?
Працюю просто майже 4 роки в Львівському офісі в Грідах, доводилось перетинатись з багатьма офісама, доводилось спілкуватись також з деякими менеджерами в правлінні і особисто ніколи не зустрічав «активних ватників» як ви кажете. Багато професійних людей, багато хто постійно волонтерить і допомагає армії. СЕО родом з Харкова із чіткою проукраїнською позицією. Якщо ви працювали в Грідах, можливо у вас був інший досвід. Якщо так то було б добре почути якісь аргументи а не стереотипні оцінки

Кількість упоротої русні у офісах США, і безліч проектів для росіян, які вони не закрили після 2014 року. Ну і приклад топікстартеа теж натякає. А також нещодавнє спілкування з одним з таких орків у коментарях мого друга(батьки якого зараз в окупації). Взагалі — якщо компанія має російське коріння — працювати в ній западло. Яке б адекватне це коріння не було накштал завілейського, чи яка б швейцарсько-американська реєстрація у компанії не була: люкси пами арти дати гриби — усе нах. Зараз на ринку повно вакансій безліч компаній, і нормально їх виховувати і фільтрувати на нульову толерантність до русні до прийняття оферу.

тест на хорошого рузького можна трохи розширити — це або мертвий рузький — або рузький який бажає розвалу параші на дрібні денуклеарізовані держави і не лише бажає — а ще й робить активно щось для досягення цілі. І паспорт країни і скільки років він у ній живе — не мають жодного значення, той хто не бажає краху, розвалу і денеклеарізації московії (не зважаючи ні на що) той ворог.

Это типичное поведение любого сектанта.
Если рассматривать Россию как огромную секту с автократичным главарем секты (тираном), а россиян как сектантов — то тогда можно понять, почему они себя так ведут. Обычно сектанты покорны и слепы касательно реалий происходящего в их секте. Любого, кто пытается вытащить их из секты, воспринимают как врага.
Тут нужен опыт в понимании механизмов деятельности сект. Противодействовать России можно, если рассмотреть их как секту, хорошо обработанную и подпитываемую специалистами по сектам (таких ублюдков в КГБ всегда хватало) и манипуляции огромными массами.

Це треба показувати не СЕО, а клієнтам. СЕО чхати хотів на вподобання співробітників, а ось західні клієнти, які дуже піклуються про свій імідж, будуть ставити питання компанії.

Буду чесним, знаю СЕО особисто, можу багато чого поганого про нього сказати і мав досить свар із ним, але не можу дорікнути на його проросійську позицию у цій війні.

Завжди можу поспілкуватися особисто, якщо бажаєш. Але є одна умова — допоможеш гуманітарку відправляти, там й домовимося. Дивись LinkedIn

тут дело даже не в имидже
если человек сволочь и мерзавец — это позор в семье (в нормальной семье)
но когда в компании на должность VP ставят реально какого-то идиота (а приведенная переписка не оставляет места для двух мнений на этот счет) — это уже очень тревожный звоночек для инвесторов и клиентов компании

Ті, хто підтримують ruzzia є посібниками фашистів і не мають жодного права працювати на компанії вільного світу. Необхідно максимально виявляти і прибирати таких із компаній.

Боже, яке ж воно кончене!

А где же «россиян там нет» и «это внутренний конфликт в Украине»? Чтобы вы понимали уровень тотальной лжи в России. Они теперь называют украинскую армию (Збройні Сили України), которые храбро, честно и искренне защищают Украину — нациками, нацистами. Это жесть, тотальное вранье в глобальных масштабах.

вони так називають всіх українців, які не підтримують расєю в її агресії.

а також запрошують Малишева в Україну — показати, що відбувається насправді.

Сейчас интересный законопроект висит, все понауехи, если не вернутся в течении 15 дней — 10 лет срока. Причём проект так тупо написан, что попадают туда все, даже те, кто уехали десяток лет назад и уже с двумя или тремя паспортами, если один из них украинский.

Це полювання на відьом. Я проти такого.

Сам розумієш що то хєрня і розповсюджуєш. Для чого?

Херня в чём? Законопроект эти моменты все упускает, там нет срока давности, а уважительные причины невозврата прописаны и центр жизненных интересов не в Украине не является уважительной причиной.

Экспертное заключение вполне однозначное как по мне:

itd.rada.gov.ua/...​nfo/Bills/pubFile/1256701

В той же час, у разі неврахування пропозиції щодо доцільності виключення
вказаних положень, слід зауважити, що у законопроекті (ч. 3 нової ст. 101 Закону
України «Про правовий режим воєнного стану») для повернення особи із-за
кордону в разі введення воєнного стану встановлено строк у 15 днів. З метою
надання громадянам, які працюють за кордоном, можливості легально і
безконфліктно завершити свої справи (наприклад, звільнитись з роботи, подбати
про повернення сім’ї або її забезпечення в разі її залишення за кордоном)
пропонуємо збільшити термін повернення для цієї категорії
військовозобов’язаних до 30 днів.

Звучит интересно как основание для отловли богатеньких дядей-капитулянтов. А иначе какой смысл ловить простых смертных, кто уже хорошо и в других странах обустроился вместе с новым гражданством?

Тому що це популістська фігня. Таких «проекті» вже стільки, шо тошно. Типу, зміна слів гімна України.

Ця верховна рада, як те ДАІ. Тут треба не реформа — а іньша структура, щоб різні медведчуки і будь які іньщі колаборанти і саботажники туди не потрапляли. Через колаборантів витрачається час на прийняття закону через який, а) Діаспора просто перестане підтримувати українську армію вдоначуючі на сучасні: тепловізори, дальноміри, броніки тощо. А також організуючі логістику закупки і доставки. Навіть ідіоту зрозуміло, що як у людини іньше громадянство/підданство вже, робота (де подекуди платять в 10+ разів більше ніж в Україні), будинок, діти в школі тощо — він вже не повернеться. б) Моральний підрив довіри до держави як такої, бо виглядає такий закон як намір набрати чорну піхоту, мобілізувати не оформлюючи жодних документів і кинути живу массу із палицями і топорами на танки — як це ставалось під керівництвом Тімошенко і Малиновського в 1942. Людина загинула — держава нічого не знає, родичів ніяк фінансово не підтримує, бо в армії вона офіційно не була. Таке робиться тільки у випадку крайньої скрути, коли зрозуміло, що нічого не підготовлено і військова поразка в операції майже неминуча, треба використати будь-кого. Фольксштурм як раз те саме. Тобто це цілеспрямована інформаційно-психологічна акція ворога, який діє через агентів впливу в раді.

даже те, кто уехали десяток лет назад и уже с двумя или тремя паспортами, если один из них украинский.

Напрошується рішення — викинути український паспорт.
Отак, безглуздими пропозиціями завдають великої шкоди країні

Який д0вб0й0б!

Осталось только понять, кто сильнее распространяет фейковые нарративы: Малышев в приватной переписке 1×1 или человек, кто разнес его взгляды по всему LinkedIn и Dou с аудиториями в десятки тясяч человек.

Специально зарегался понабрасывать?

Если бы ни эта статья, я не знал бы ни про Малышева, ни про его опусы. А так, я и еще несколько тысяч человек узнали и прочитали.

опа, а где фраза про инакомыслие?

как ты относишься к расправе с инакомыслящими немцами в Нюрберге, в 1945-46 годах? это не переписка один-на-один так что ответив на вопрос или уклонившись от него ты уже не скажешь что я распространяю фейковые наративы

Фразу про инакомыслие я отредактировал. Фраза была такая «Пришло время наказывать за инакомыслие?» Счел, что она тут не уместна. Убрал.
Что до Нюрберга. Судили и давали сроки военным преступникам: убийцам, палачам, тем кто убивал или отдавал приказы. Судили за дела.
Я очень хочу, чтобы Украина оставалась свободной, даже не смотря на недавние события, чтобы граждане как и раньше могли свободно высказывать свое мнение на события, даже если их мнение не совпадает с мнением большинства. Иначе в чем будет отличие от Мордора?

Судили и давали сроки военным преступникам: убийцам, палачам, тем кто убивал или отдавал приказы. Судили за дела

Юлиус Штрейхер

никого не убил, пописывал себе в газетку

оправдывать россиян убивающих украинцев — это не инакомыслие, нет

Пропаганда Юлиуса Штрейхера была не просто печатанием в газету, а печатанием в газету со начительной аудиторией. Сама пропаганда была направлена на антисемитизм и геноцид еврейского народа, неоднократно он призывал к убийствами, разрушению синагог, геноциду. И даже не смотря на это, википедия пишет, что Юлиус Штрейхер был единственным из подсудимых в Нюрнберге, которого признали виновным исключительно за печатную пропаганду, а не за реальное участие в принятии решений о войне и геноциде.

а печатанием в газету со начительной аудиторией
VP Technology

это не джун на испытательном

я не ставлю между ними знак равенства, но мы и не равенство обсуждаем, а твою фразу о том что оправдание русских убивавших мирных граждан в Краматорске это просто инакомыслие

Мой вопрос звучал так: «Пришло время наказывать за инакомыслие?»
Остальное — дописали вы сами. Малышев попытался сделать некачественный и неуместный разбор ситуации, за который его предлагают уволить и спустить на него всех собак. Уверен, что точно так же поступают в Мордоре. Украину я любил и люблю именно за свободу. Свободной я бы хотел видеть Украину и дальше.

Тобто, вільно розказувати що українці вбивають самих себе, при тому що творять орки це «свобода слова»?
Щодо малороса, підозрюю що він взагалі ніякий розбір не робив, а просто пройшовся по рашинських помийках.

Вільно розказувати = в приватних повідомленнях?

Приватність заквнчується там, де починається закон.

прямо як в совку, доноси на розмови на кухні.

Це не совок, це громадянська позиція. Війна в країні якщо ти не помітив. Тисячі людей мирних вбито, сотні дітей, а ти захищаєш якогось малороса.

Высказывать свое мнение на события и оправдывать терроризм немного разные вещи. По крайней мере мне так кажется.

Знаю його з часів роботи в грідах. Як був уродом так і залишився. Його назад взяли коли його антиукраїнська позиція була чітко зрозуміла. Тому керівництво теж має заплатити за це

А ви впевненi, що панi Лiвшец iньшої вiд константина думки ? По деяким чуткам там взагалi невiдомо хто кого звiльнити може.

Є прес реліз англійською для розповсюдженні в лінкедін?

цитувати сару вагінкнехт. закопуйте

Нє всьо так адназначна 😂 Гнати його в шию мудака 😡

«На Україні». Про що далі можна дискутувати?

Тільки хотів написати...

Згідно з правописом!

а можете, будь ласка, навести правило з правопису, яке вказує так писати? Бо все що мені вдається нагуглити це «так склалось історично, тому так правильно», що взагалі не правило і не правопис.

формулировку «на Украине» использует рашиская пропаганда утверждая, что название Украина пошло от слова окраина (сами понимаете окраина чего). Тем самым пытается обесценить украИнскую национальность.

уже давно в русском языке нормально писать и «на» и «в» Украине... печаль вообще видеть такой пост, а ведь он еще и из Харькова...

росіяни також використовують слова «піндос» та «чурєк». та це не доводить що так правильно москальській інститут Віноградова розтлумачив що да як

Я ж не спорю. Я к тому что с точки зрения правил русского языка оба варианта правильные. Ранее было правильно только «на». Но, сейчас уже и кофе «оно» — тоже правильно :)

Згідно з правописом!

Согласно рашко-грамматике — правильно писать «в Украине». Точно так же, как «в Аргентине» или «в Боснии-Герцеговине».

Писанина «на Украине» и отстаивание этого — является демонстрацией 1) глупости/невежества и/или 2) рашко-шовинизма.

Підписатись на коментарі