Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Опитування. Як ви ставитеся до створення професійно орієнтованих програм охорони здоров’я?

It’s always darkest before the dawn.

Добрий день. Ми — з України.

Шановні учасники ІТ ком’юніті!

Ми усвідомлюємо, що ІТ-галузь — мозок та нервова система нації, величезний майбутній резерв країни.

Виходячи з цього ми запустили проект з метою надання медичних послуг: консультації, діагностика, профілактика, терапія, для вирішення проблем, пов’язаних з професійною специфікою роботи в IT.

Для того, щоб зробити проект максимально ефективним, просимо вас трошки допомогти, а саме — відповісти анонімно на декілька запитань.

Як ви ставитеся до створення професійно орієнтованих програм охорони здоров’я?

Оберіть, будь ласка, у кожному розділі твердження, що максимально наближене до вашої думки:

Посилання на опитування:

Опитування № 1 від проекту #itpriority

Всім гарного дня! Все буде Україна!

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

в дослідження взагалі здається трохи збитий фокус — айтівці не мають проблеми доступу до лікування і не потребують стандартних послуг з назвою «Спеціальний Айтішний пакет стандартних медичних послуг».

Якщо робити дослідження — то глибоке дослідження саме унікальних проблем, з якими стикаються саме айтішники, зокрема психологічних.

Единственная проблема, которую я вижу это когда видят страховку и начинают залечивать т.к. страховая всё покроет.

Опитування криве, не розумію логіки в тому щоб вибирати по варіанту з категорій песемістічно/скептично і т.д.

Опросник кривой какой-то.
Да и вообще не понимаю, зачем изобретать велосипед?

Маячня якась

вирішення проблем, пов’язаних з професійною специфікою роботи в IT

У ІТ-фахівців схожі проблеми з усіма професіями де потрібно багато знаходитись біля монітору, то чому потрібно виділяти у окрему групу?

І це враховуючи, що частину наслідків зменшують робочими столами де можна працювати стоячи, гарним кріслом та ергономічними мишками

Підписатись на коментарі