Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

🇨🇦 Чат в Telegram для айтівців, що прямують до, або вже в Канаді

Привіт, dou.ua!

18 березня 2022 Канада створила спрощену програму видачі віз українцям під назвою CUAET. Разом з цією візою почали видаватися дозволи на роботу без зазначення роботодавця (Open Work Permit, OWP коротко). Постала потреба допомагати українцям які будуть приїздити в Канаду з пошуком роботи, житла і безпеки. Трохи подумавши, було прийняте рішення сфокусуватися на людей з IT сфери і вибрати основну тему для допомоги — пошук роботи в Канаді.

На Канадщині вже є один чат про айті, але з ним є кілька проблем, в основному, анти-українського характеру. Тому було вирішено створити схожий чат лише для українців, аби допомагати один одному у працевлаштуванні і кар’єрі / житті загалом на Канадщині.

Я сам в Канаді з 2018 року і в мене за плечима досвід життя в 2 великих містах і деяке розуміння tech-ринку. Намагаюся допомогати людям індивідуально, та й in scale.

Для кого цей чат робиться:

— якщо ви щойно приїхали в Канаду,

— або тільки збираєтесь,

— або ви вже тут давно,

і у вас є питання чи досвід в ІТ, яким ви хочете поділитися, то буду радий вас бачити в тг: t.me/uaitincanada .

В чаті працює анти-спам бот, який просить пройти капчу за кілька хвилин. Якщо вас бот заблокував помилково — пишіть мені в пп @sdwvit.

Обмеження по мові спілкування немає.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

В чаті t.me/uaitincanada вже більше 3 тисяч українців обмінюються досвідом і допомагають один одному. Один з найцікавіших наших топіків — про пошук роботи, де ми ділимося цифрами, досвідом проходження інтерв’ю і тд. Нещодавно, завдяки підтримки чату мені вдалося отрмати оффер в Autodesk, де компенсайція — одна з найвищих в Канаді. Більше деталей в самому чаті по хештегу #interview. Буду радий усіх бачити :)

А навіщо на доу піарити телеграм.
Тут пишіть.
І гуглиться нормально і колективний розум допоможе

уявляєш, якби тут одночасно писали 300 людей :) для всього є свій інструмент

Близько 50000 українців приїхали до Канади з початку року. З них 20000 — в Торонто і суміжні міста. А в нашому чаті вже майже 1700 людей спілкуються, обмінюються досвідом про Канаду :)

Нас вже 1000+! 🇺🇦🇨🇦

Нас вже 800! 🇺🇦🇨🇦
Дякую, що підтримуєте один одного і проєкт.
Також буду вдячний якщо зарекомендуєте чат людям, яким може бути це корисно.
В чаті активно постяться вакансії під одноіменним хештегом #вакансія, також новини іміграції, express entry (аналог грін карти), безкоштовні послуги житла і перельотів, розбір законів оподаткування, рекомендації по облаштування життя в Канаді, та інші культурні розмови.
Буду радий вас там бачити :)

нас вже > 600 людей!

а может лучше фейсбук? там хоть как-то структурированно может быть, а то вопрос кто-то задал, после него еще сто сообщений написали и вопрос ушел навсегда

В нас вже є ідеї як це покращити, але якщо що, то можна ж задати питання знову і отримати швидку відповідь.

А может есмь много людей которые не пользуются фб ? Та не не может такого быть...

как и телегой:)

В сравниваете мессенджер с созданием аккаунта в соц сети ?

Так підняли ж питання, що в телеграмі один месс, нічо не структуровано. Мені до речі той чат вже встиг надоїсти із-за того, вже вийшов з нього...

Нас вже 350+, купа обговорень, є добірка корисної інформації для пошуку роботи, житла, чи нетворкінгу

крос-пост кому можна виїхати dou.ua/forums/topic/37768

Там же общаться вообще невозможно, три-четыре топика в одной ленте, каждый о чём-то своём. На доу гораздо комфортнее.

Це інший формат, багато несеться але і багато корисного

Похоже на митинг, в котором 10 человек одновременно что-то говорят в микрофон :) Оно хорошо как новостная лента, события, подача информации от пары людей, но как дискуссионная платформа — это тихий ужас.

Підтримую Майка. Кожен день бачу по 100 нових меседжів, а починаю читати — один офтопік. Я би таки радив ввести правила.
Ато буде, як в Канада ІТ. Купка чуваків флудять про своє, по ІТ фіг шось толкове прочитаєш. І як результат, для всіх решти — толку з такого каналу 0...

Напишіть мені, будь ласка, в персональні в телеграмі з прикладами оффтопіку, постараюсь подумати як тримати русло розмови

Нас вже більше 150, дякую за здорове обговорення поки в мене ніч :)

Як додатись до групи? В мене тільки пише що група приватна і ніяких опцій.

Можливо ви не пройшли капчу? Напишіть мені в тг @sdwvit

Підписатись на коментарі