«Робота в тилу» створили бота, для пошуку волонтерських робіт і вакансій

Друзі, привіт!

Наша команда «Робота в тилу» створила телеграм-бот t.me/vtylu_bot, де можна підписатися на конкретні напрямки волонтерства і роботи та отримувати нові оголошення з сайту прямо в месенджер.

Чому це — крута новина, якою я особисто дуже пишаюся:

1. Як рекрутеру із 9 річним досвідом, мені вдалося створити місце, де такі ж рекрутери компаній можуть публікувати свої вакансії чи запити на волонтерські роботи. І неважливо, ця потреба з IT чи агросфери — бот все розтасує і адресно розішле відповідним людям, кому це цікаво.
  2. Для офлайн робіт наш Бот також враховує локацію: будь-то одне чи декілька міст, ціла область чи вся Україна.

Я завжди був прихильником персоналізації. Сьогодні нам вдалося зробити перший крок у цьому напрямку. Як це працює, та які переваги бота для користувача:

— Категорії обираєш самостійно і таким чином фільтруєш запити.

— Можеш вибрати отримувати запити на «волонтерство», «оплачувану роботу» чи усе разом.

— Непотрібно постійно моніторити сайт. Достатньо підписатися раз на бота і заходити тільки коли отримуєш цікавий запит.

То ж я призиваю УСІХ рекрутерів, ейчарів, компанй, організацій публікувати свої запити у нас на платформі v-tylu.work Тут люди ЧЕКАЮТЬ І ГОТОВІ ВІДГУКАТИСЯ. Це безкоштовно!

Які наступні кроки по нашому боту:

1. В подальшому ми плануємо охопити всю Європу, адже українці зараз майже усюди.
  2. Можливість створювати профілі кандидатів прямо з бота, щоби таким чином підвищити якість відповідності вакансія-кандидат.

Дякую усім вам за підтримку і донати! Це ви робите наш розвиток можливим!

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Персональная лента «вакансий» — это было бы здорово.
Пункты 1 и 2 — можно значительно повысить эффективность, если ввести дополнительные поля с рейтингом (специальность, навык), а также оценку «вакансий» по принципу «подходит/не подходит».
При правильном подходе вы можете задавить всех (местных) конкурентов.

дякую! Можете написати мені в особисті? t.me/fedorenkoart . Із задоволенням обговорю з вами ідеї функціоналу

Спробувала бот, так можна вічність чекати свого профілю і міста.
В результаті на сайт пішла. Додайте будь ласка фільтрування за містом для початку (бо карта є, але щось нічого не працює)

Хоча якщо іти з головної сторінки, пошук за містом працює. Відбій

Рекрутери вже на вашій платформі. Java — Краків/Вроцлав

У нас пріоритет #1 — польський регіон в плані локалізації

Підписатись на коментарі