Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Українські доменні імена. Які ще можуть бути варіанти?

Вже декілька днів обдумував цю тему і вирішив запитати у IT спільноти України.

Мені дуже подобається Український домен верхнього рівня .UA, проте мене зараз засмучує що цей домен недоступний для вільної реєстрації. Що я маю на увазі, можливо хтось не знає, проте якщо у вас немає власної торговельної марки, доступ до домену у вас закритий.

Звісно, є купа субдоменів .com.ua, .in.ua, .org.ua, та навіть по домену на кожну область України, проте сердце жадає коротшого і красивішого домену.

І ось яке питання, я один такий? Чи можливо ще хтось вважає, що домен .UA має бути доступний для всіх. Можливо потрібно ще декілька доменів. Є .укр ала не має .ukr або навіть .ukraine

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

В тред призивається Дмитро Кохманюк :)

Так створи. Хто тобі заважає? Інвестиції в новий TLD невеликі — пару мільонів доларів. Якщо думаєш, що це прибутковий бізнес, саме час його відкрити і заробити купу бабла!

И слава Богу. Все правильно. Чтоб у жуков:) вроде тебя меньше было шансов спыздыть или использовать имя не по назначению.

Що я маю на увазі, можливо хтось не знає, проте якщо у вас немає власної торговельної марки, доступ до домену у вас закритий.

А в чём проблема зарегестрировать торговую марку?

Жодної проблеми в її реєстрації. Окрім час та кошти. Ось виникла в мене маленька ідея web-сторінки (landing page як то кажуть), направленно виключно на українців, і аж свербить так хочеться розмістити її но домені .ua, проте не можу, доводиться користуватися альтернативами.

проте якщо у вас немає власної торговельної марки, доступ до домену у вас закритий

Бо інакше викуплять 100500 найпопулярніших варіантів і будуть продавати за націнкою в декілька тисяч відсотків) вже ж була історія з google.ua :)

Так можно сказати про будь який домен в інтернеті. Тимпаче в корпоративному секотрі скоріш за все юристи відберуть, якщо вони ще не зареєстрували домени. Навіть якщо хтось зареєструю тисячу доменних імен, ймовірність що буде зареєстровано, якийсь специфічний, існуючий тількі у вашій уяві, домен, мінімальний.

Підписатись на коментарі