×

ІТ-спільното, купимо армії «літачок»? Збираємо $ 1 000 000 на сучасний комплекс PD-2

Правда, вже дуже хочеться перемогти? Давайте наближати день нашої перемоги! Як? Наприклад, можна придбати для українських військових новий і сучасний комплекс PD-2!

Це — комплекс з двох літаків і автомобіля, оснащений тепловізійними камерами та іншими «ніштяками» (бонус: українського виробництва). Застосовується для повітряної розвідки та бойового застосування як носій бомбового навантаження. Такого в армії ще ніхто не закуповував.

Коротше, потужний літачок, який допоможе нашим військовим знищити окупанта і звільнити Україну. Що може бути краще?

Збираємо $ 1 000 000 (або 30 000 000 грн) для «Повернись живим». Вони придбають цей БПЛА та передадуть за призначенням.

Ми вже порахували: це всього 30 000 IT-спеціалістів, які задонатять по 1000 грн. Або 6000 айтівців, що скинуть по 5000 грн. Цілком реально, правда ж?

Ми знаємо, що хочеться бачити результат своєї участі — тож зробили індикатор процесу:

Отже:

  1. Задонатьте будь-яку суму (у віджеті згори, через кнопку «Підтримати»).
  2. Поставте + у коментарях до топіка.
  3. Запросіть знайомих долучитись: поширте топік у соцмережах, наприклад.

🇺🇦 Дякуємо українському війську — за те, що захищає нас, «Повернись живим» — за потужну волонтерку, а вам — за те, що фінансуєте життєво необхідну справу зі знищення росії!

Шо там по русні? ;)

Read in english here

We are raising $1,000,000 for a modern PD-2 complex. It is really desirable to win, isn’t it? Let’s bring the day of our victory closer. How? We offer you to buy a new and modern PD-2 complex for the Ukrainian military!

This complex includes two aircraft and a car, equipped with thermal imaging cameras and other «thingies» (bonus: Ukrainian-made). Designed for air reconnaissance and combat use as a carrier of bomb loads.

In short, it’s a powerful aircraft that will help our military destroy the occupier and liberate Ukraine. What could be better?

We are raising $1,000,000 (or UAH 30 000 000) for the «Come Back Alive,» which will purchase this aerial vehicle with subsequent conveyance to the destination.

So:

1. Donate any amount (in the widget above, through the «Support» button).

2. Put + in the comments.

3. Invite your friends to join via topic sharing on social networks.

🇺🇦 Thanks to the Ukrainian Army for protecting us, to fund «Come Back Alive» for powerful volunteer work, and to you for financing the important vital deal of destroying russia!


Дякуємо за розробку віджету Олександру Соловйову й Ігорю Яновському

👍ПодобаєтьсяСподобалось220
До обраногоВ обраному22
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Новий лідер серед донатів — 123456 грн :)

МИ вже розім’ялися. давайте вже на вертольоти збирати

Денег и работы нет, но я сбросил своим друзьям всем

Я один заходжу і постійно провіряю на скільки вже зібрали?

Крутяк. Впевнений, що більшість людей і так скидують багато на ЗСУ зараз. Але от такі ініціативи треба частіше робити. Бо це виходить свого роду челендж + завжди приємно, коли ти точно бачиш на що йдуть твої гроші.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А ось і перший звіт: dou.ua/forums/topic/39569

Готові до чогось подібного до Дня Незалежності? :)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А вже(ще) літає?, де э якийсь звіт?

Поки не літає, бо збирається у виробника. Звіт буде!
Нам би теж хотілось швидше, але треба чекати :)

Коли ми почнемо збір на байрактар? Чим ми гірші литовців.

Дешевле будет у КБ Луч беспелотник купить, байрактаром больше пугать можно, стоимость боеприпасов не маленькая....

Васильев рекламирует другой проект, для тех кто хотел сразу самолет
www.youtube.com/...​&ab_channel=ЗапискиПилота

Блин вроде как сбили одну пташку из двух

Все можна збити. Дещо тяжче, дещо легше. Тут вже кілька разів згадували інтерв’ю Т. Чмута, чому і які треба безпілотники.
Тут питання на яку суму техніки він спалить чи скорегує вогонь. Малі безпілотники окупляються за один удачний виліт, великі — довше. Але великими дістати можна набагато дальше.
Зараз всі кинулися купляти безпілотники, які літають далеко: і Притула, і ПЖ, і Бірюков. Як хтось з них писав, допомога ж прийшла, є можливість стріляти і далеко, і відповідно треба коригувати вогонь і на 20, і на 40 км, і т.д. Ці безпілотники забезпечують нашу перевагу на фронті.

Скоріше за все ідеться про беспілотник, який давно купив Притула
www.youtube.com/watch?v=NUvWhtY-9ko
а не про безпілотники з цього топіка.

ці беспілотники навіть ще не зробили)
через місяць як мінімум вийдуть в продакшн

buymeafighterjet.com — то може гайда всі сюди, та на парочку СУ підзбираємо

А краще би новий окремий пост для зручності та розголосу зробити.

Немного мутно выглядит. Отдельный пост и поддержку когото более доверенного хотелосьбы

то вже маємо починати збирати на другий комплекс :)

Пропоную оновити тему топіку на — ...купимо два «літачки».

Так спільнота продовжить донатити, бо мета знову буде в статусі «не досягнута».

Це мотивує ;-)

можливо, вже питали десь — але чи можна було б організувати такий же збір з трекером, але якось не через fondy? все ж комісія з’їдає :(

+
від Одеси-мами

Слава Україні!

Час запускати ще один збір!

Сьогодні о 19:00 — прямий ефір з Андрієм Римаруком, керівником військового відділу фонду «Повернись живим»: dou.ua/forums/topic/38008
Поговоримо про PD-2.

+

Ну что, давай теперь на что то посерьёзнее собирать?) F-16 по идее стоит 34 ляма долларов

Це ДУЖЕ класна ініціатива YO! IT-винищувач! Треб щоб люди спийняли серйозно, це ж скільки орків він перемолотить зможе

Нужно тогда наверное залайкать, чтоб в топ поднялось и редакция увидела)

ну, можно например скооперироваться вот с этими ребятами
они собирают на самолёты для Украины
они походу знают, где купить

buymeafighterjet.com/ua

Обнуліть віджет, буде більше мотивації зібрати ще на 1. Або подвойте шкалу.

Крутяк! Потрібно онулити і ще на 1 зібрати!

+

Але б добре було б прямі лінки на liqpay та mono
Пам’ятаю колись ресерчив (років 4-5 тому), fondy використовували хостинг в рф, не дуже довіряю їм

було би добре мати версію на англійській, щоб могла скинути своїм digital nomads

Внизу топіка є версія англійською:
i.imgur.com/p7dMRLe.png

Також тут є версії 17 мовами:
www.comebackalive.in.ua
www.comebackalive.in.ua/donate

люди, збір вже закінчився ахахах продовжуйте, ви молодці!

Вчора оновили код віджета, щоб він не ламався, коли значення більше 100% :)

В мене чогось він скривається як тисну на Підтримати

Хоча два дні назад нормально працювало

Верхній віджет, який показує прогрес і кнопку веде на сторінку dou.ua/forums/topic/37811 де є інший віджет в тексті топіка з полями для оплати.

+

+

Тарас Миколайович казав на поплаві, що він хоче 10 таких комплексів для ЗСУ

А на новий комплект буде збір? Чи цей актуальний?

Вчора вечором слухав Тараса Чмута з Повернись Живим, то він казав що в ідеалі їм потрібно 19 таких комплексів. Тобто $19 млн треба збирати :)

youtu.be/fNq4qIT28tc?t=1844

в 1 комплекс за миллион входит 2 самолета., «какието» авто., какието доп плюшки в виде возможности ношения боевой части или ночников., гарантия., тех поддержка и обучение операторов. © из вчерашней «Поплавы»..

10 травня ще буде подія на цю тему:
dou.ua/calendar/43548

хочуть 10 найближчим часом,
у ідеалі треба 19.

А може бути. Видно я помилився і спутав з чимось іншим. Ну з такими темпами за 10 днів можна назбирати, але треба оновити прогрес і поставити вищу суму, бо після 30 млн тенденція впала))

Десять же ;) Щоб забезпечити шість бригад.

+++
Я троих припізнився, так що з мене потрійний тариф

+

+
Задонатив щє раз, єбаште котики

Пока не буде 146% ніхто зупинятия не буде)

Так может за эти деньги путлера заказать? Или сокол 300 приобрести не хуже байрактара?

Краще б... нормальний громадський транспорт зробили.

І інші варіанти ’так может’ можете знайти отут — krasche.a3.kyiv.ua

Предложи свой интересный вариант

Чим Сокіл краще за Байрактар? В сокола немає навіть дослідницького зразка, так що він тільки на папері кращий, а Байрактар в декількох війна брав участь.
На даний момент це просто проект.

Во первых он украинский, деньги останутся в стране, во вторых он дешевле раз в 5 чем байрактар, что касается опытного образца то должен уже быть focus.ua/...​-v-nachale-2022-goda-foto

Так чим він кращий? Ви впевнені що він взагалі відповідає ТТХ? Те що він український не робить його кращим за Байрактар

Аннигиляция путлера ничего не изменит, там 140м Zомби.

Все эти зомби как раз и привыкли слушать старого шизофреника, им это удобно, кто-то новый должен ещё будет авторитет заработать. Когда в сша убили Кеннеди в мозгах америкосов много чего поменялось...

Да и желает продолжать войну только он в правительстве на сколько я помню, может ещё кто то из мелких чиновников, Шойгу уже отстранен.

А можна для тих, хто не в курсі навіщо донатять фондам, якщо можливо скинути на рахунок ЗСУ? Мені здається ЗСУ краще знає про свої потреби, ніж фонди.

бо фонди мобільні, не зв’язані бюрократією і застарілими статутами і ніякий популіст не почне будувати дороги на ці гроші замість развитку аеророзвідки.

Ти знаєш скільки людей гине за рік на дорогах, через їх поганий стан ? Більше, ніж на війні.

І не кажи, що ти знав, що йобнутий фюрер настільки кретин.

А через те що правила порушують ще більше гине. І чомусь відремонтовані дороги вже через рік виглядають ніочень. Видно крадуть на дорогах немало.

потому что с фонда сразу попадёт на фронт, в горячую точку. в конкретную группу. а как там это работает через счета ЗСУ, хз. другу на 0 сам покупал шмотки, там все далеко не прекрасно...

Залежить які фонди, і хто саме розуміється під ЗСУ.

ПЖ дуже добре знає що потрібно, бо Чмут (директор фонду) сам екс-морпіх, займається цим 8 років вже, і в контактах з Головнокомандувачем ЗСУ Залужним навіть, і ще з багатьма керівниками у ЗСУ.
Інші дрібніші фонди — можуть бути не в зуб ногою. ПЖ в цьому плані унікальний.

ЗСУ — це якщо через НацБанк офіційно донатити? Тоді УкрСпецЕкспорт чи хто там закупить десь в держав партнерів щось круте. Можливо. Коли-небудь. Сподіваюсь тільки що не власне УкрСпецЕкспорт, бо це корупційне кубло було завжди. Хоча може імпортом займаються таки не вони — дуже сподіваюсь.

Якщо ЗСУ це якийсь вася з закарпатської тероборони — тоді інша розмова.

так, я мав на увазі кидати гроші через Нацбанк. Дякую за роз’яснення.

Літаків багато не буває)

+

Питання до організаторів, скільки людей долучилося? Чи зможемо ми зробити такі подарунки більш регулярними? Наприклад якщо запланувати сумму для щомісячного переказу?

Підтримую і від себе додам що потрібно ще підібрати інший сервіс для донатів бо цей що зараз має досить суттєву комісію (здається 2%)

Ось така ініціатива, долучився самі всім раджу.

kolona.koloua.com

+
Давайте ще на один літачок)

Українців не зупинити 💛💙

+

За добу закрили таке цікаве, не маленьке питання...
«Їб*ш їх бл*ть» intensifies...)

Мені здалося чи сума росте? бо народ не може зупитинися)

Може відразу на другий комплект збирать почнемо?

ага, дехто подумав що там літачок один і йому буде сумно)

+1000, хоча наче й зібрали конкретно на літачок

+

+

Слава ЗСУ! Слава Україні!! 🇺🇦

Агов! Давайте зберемо на ще один літачок

МИ вже розім’ялися. давайте вже на вертольоти збирати

Может, сначала спросите у военных, что им нужно?
Более бесполезной сейчас вещи, чем вертолёты для Украины найти сложно

Ви впевнені? Бо щось говорять що наші гелікоптери ніби літають.

Теперь надо еще поднапрячься — собрать 2 лимона баксов и купить ракету Tomahawk!
en.wikipedia.org/wiki/Tomahawk_(missile
9 мая Хуйло и его команда будут стоять на параде — великолепный шанс закончить войну одним ударом.
Парашка наверняка будет запускать по нам свои ракеты, над Москвой будет парад самолетов, масса целей в воздухе ... учитывая бардак в Парашке — ПВОшгники будут смотреть парад по ящику, а не на радары. Даже при совке Руст пролетел и сел на Красной площади.
У одной ракеты есть неплохие шансы прорваться. Особенно если запускать с близкой дистанции с бустером. От нашей границы до Москвы 300 км, скорость 900 км\час — у них будет всего 20 минут что бы разобраться и принять решение.

Ідея супер, але дешевше підняти ядерні боєголовки зі дна чорного моря, де затонула Москва та знищити мордора раз і назавжди. Все одно після томагавку свинособаки запустять ядерні ракети.

Нуу не 300 а мінімум 460км до червоної площі практично з кордону. Якби профінансували в свій час ракету грім 2.. Уявіть диктора на параді: «.. а это пролетают наши Су35см.. а это пролетает украинская ракета грим 2.. ой нет уточнение.. падает!..»

Тут через вас рашка відмінила усі польоти на парадах, в усіх містах

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Трохи підсумків збору (міні-аналітика і анонс чогось цікавого :)
dou.ua/forums/topic/38022

+

Давайте ще таку акцію! 30 млн грн за добу показують що ми можемо зробити більше!

Може то тому що зарплата була недавно...

Далеко не у всіх зп у перших числах.

То може вже краще Байрактари ? «вартість від $30 до $70 мільйонів за комплект із 6 безпілотників, двох мобільних наземних пунктів управління та комплекту озброєнь» ©

А тут 30 мільйонів гривень.

турція нам їх готова продавати зараз?
яка щвидкість постачання?
наскільки це пріорітет зараз?

лучше максимум пикапов, это сейчас топовый приоритет

Не розтаможені згодяться ? Хто може довезти ? В цьому найбільша проблема

А що 30к айтішників не може скидатись по 1к грн кожного дня ?
Мо замутимо челендж )

Думаю що багато з нас і так по 30 тисяч щомісячно донатять різним волонтерам. Принаймні я знаю декількох (включаючи себе).

Погоджуюсь так і роблю.
Але тут в цих 1к кожного дня є якийсь ефект особливо якщо по 30 лямів збирати.

Додайте до девайсу «IT важливе!» щоб пан военком знав

+

Круто зібрали! Чекаємо нові челенджі!

Конечно + !!!

Цей рівень пройдено, ачівки зібрано, давайте наступні завдання

Головне правильна мета 🙂
А точніше — цікаві девайси)

Купити у лівійських терористів плутоній)

Ми за легальний контент )

таку тонку відсилку запоров)

А що, встигнемо 200% добити до 9-го?))

Наступний збір — F16, якраз ЗП прийде ;)

сразу видно специалиста)))) хотя бы f-22(который запрещен для экспорта в любые странны)... Я так понимаю, для вас, чем выше номер тем лучше?)))

Нет) ну то есть да, номера важны но для версий ОС и прошивки в телефоне))
У F16 насколько я знаю, нет стелс технологий

Ну а скільки готувати пілотів під F-22(35) неважливо так? А як їх обслуговувати?
F-16 теж мають труднощі у застосуванні але вони значно менші ніж у топових версій.

Тоді краще F16. Можливо їх буде достатньо щоб розвалити С300, та навіть С400.

facepalm. немає вундервафлі все працює в комплексі. забудьте. Перестаньте дивитися і слухати «Арестовичів»))

Навіть, якщо ми завтра отримаємо нові літаки потрібен час на навчання пілотів, техперсоналу і тд. не вірю що це може буті швидше 3-6 місяців плюс невідомо чи в нас залишилися аеродроми де взагалі західна техніка може базуватися.

facepalm. немає вундервафлі все працює в комплексі. забудьте. Перестаньте дивитися і слухати «Арестовичів»))

Мені це все відомо ) a слухати треба усіх
Ладно, це не той топік де треба балансувати стосунки ))

101%. Вже почали тестувати переповнення буфера :)

думаю що фонд точно знайде на що витратити ці гроші) І то є прекрасно

Давайте до 9 травня зберемо гроші на купівлю рашки і видалимо її?

До 9 травня зможемо ще на 2 зібрати? Ніби встигаємо )

Можна за тиждень спробувати зібрати на 1 міг

цiкаво що на доу за кiлька днiв зiбрали 30м, а там тiльки 6

На доу грамотно побудована кампанія. Реалтаймовий прогрес-бар, видно що гуртом донатять, мотивує підключитись краще, і так далі.

Все буде Україна! Зібрали ❤️

О, круто, один мільйон менше ніж за день!
Наглядна ілюстрація, чому Україна переможе та буде заможньою, а срана московія прозябатиме в руїні поколіннями.

За одну добу зібрали як я і казав)

Тарас добавит, фонд всё таки..

Тепер хтось з редакції мав би пройтись і під кожним плюсиком сказати дякую :)

Вам треба то дякую? Подякуємо ЗСУ!

За добрі справи прийнято дякувати. Ми ж виховані люди, хіба ні?

+

Літачок, лети!

Я так розумію, донати напряму до рахунків ще не відображаються?

осталось пару минут до суток. Можно будет полную статистику показать за сутки? А было бы с привязкой ко времени — вообще было бы круто. Или себе на новый пост прибережёте? :)

99,1% менше ніж за добу
Може ще 2-3 PD-2 купимо? На другий комплекс і ще раз задонатити не гріх)

+

+
Давайте за 24 години встигнемо

+
Так, второй заход, дожимаем, эти копейки :D

Плюс

Read in english here

Нужно вынести в самый верх, переименовав в «ENLISH TEXT BELOW»

За півгодини буде неактуально ;)

Нехай щастить цим пташкам!

+

+

Ще чуть лишилося

Это лайт версия байрактара) Заодно поддержим украинского производителя, есть ещё девиро...

+
Русні пизда 🇺🇦

+

+

fondy.io/...​price-of-payment-gateway

Бляха муха 😞 А ще дорожчої платформи для збору платежів не можна було знайти. Це скільки ж мимо піде 😞

потрібно уточнити в організаторів, я сподіваюсь вони домовились з fondy щодо комісій.
fondy.ua/ru/tariffs-fondy

Дуже на це сподіваюсь.

Вибачаюсь якщо шо заздалегідь 😅 Просто для мене питання комісії на грошові перекази дуже болюче. Професійна деформація так сказати 😁

Комісія нажаль є, я не пам’ятаю яка точно, на сторінці фонду здається є, бо я колись рахував.
І враховуючи це там десь 500-1млн грн потрібно накинути ще щоб покрити комісію.

Жаль що не було якогось спец.рахунку

+

+

отправил 1000 а счетчик не обновился, как это работает?

Дійсно, якось дуже криво цей лічильник працює.
26 146 128 висіло без змін більше двох годин (приблизно від півночі)
Станом на 02:43 лічильник збільшився всього на тисячу до 26 147 147, хоча протягом всього цього часу плюси в комментарях з’являлись.

Я сподіваюся що це ціна за два комплекси, бо Сергій Притула купив це за 16,5 млн гривень

This complex includes two aircraft and a car, equipped with thermal imaging cameras and other “thingies”

Сергій купив зовсім інший комплекс. Не дивлячись на те, що назва наче одна і та сама.

Українська ІТ-спільнота засинає і прокидається ІТ-діаспора.❤️❤️❤️ Вірю, що вранці ми зберемо необхідну суму.

Надіюсь при наступному оновленні цифри буде 30 мільйонів.
Свій вклад зробив.
А коли ти знаєш на що кидаєш гроші то взагалі ще більше мотивує.

+

Через Apple Pay нема комісії

І всі переглянулись без слів ніби знали один одного 10 років

+

+

26млн за 1 день😳 Люди, ви неймовірні!

Віддам і душу, лише б ми перемогли.

26 млн за один день, фантастично!
українців не здолати!

+

[Показуються останні 800 коментарів. Відобразити всі коментарі.]

Підписатись на коментарі