Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

🇺🇸 США спростили в’їзд для українських біженців

США спростили в’їзд для українських біженців — Korrespondent.net

«Особливо ті, хто має спонсори, або ті, хто має тут родичів. Процедура прийому українських біженців буде прискорена», — підкреслив Байден.

Крім того, українським біженцям дозволили перебувати в США до двох років за наявності особи, яка готова надати фінансову підтримку

Програма вимагатиме від українців, які бажають в’їхати до США, гарантій від громадянина США чи організацій з переселення та некомерційних організацій.
Щоб мати право на участь у програмі, люди повинні будуть пройти строгу перевірку та перевірку безпеки, включаючи біографічний та біометричний контроль, а також пройти вакцинацію та виконати інші вимоги громадської охорони здоров’я, включаючи отримання вакцини проти COVID-19. Українці також мають мешкати в Україні станом на 11 лютого.
👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

а поділіться досвідом хто робив

намагаюся скомпілювати вимоги до спонсора
my.uscis.gov/...​al-support/start/overview

Submit in duplicate evidence of income and resources, appropriate:
1
Statement from an officer of the bank or other financial institutions with deposits, identifying the following details regarding the account:

Date account opened

Total amount deposited for the past year; and

Present balance.

2
Statement(s) from your employer on business stationery showing:

Date and nature of employment;

Salary paid; and

Whether the position is temporary or permanent

3
Copy of last U.S. federal income tax return filed (tax transcript); or

4
List containing serial numbers and denominations of bonds and name of record owner(s).

Бачу “Submit in duplicate evidence”
та одне “or” в кінці #3
Скільки документів виходить? 2?

з усього цього я знаю де взяти 3
ну може довідку з роботи візьму

а банків у мене 6
деякі навіть відділень не мають

Якщо читати не офіційні ресурси, наприклад
citizenpath.com/...​134-supporting-documents

то простіше

Supporters who are employed with a company or organization can submit a W-2, employment letter, and a federal tax return to meet this requirement

Говорят, что ничего не надо кроме дохода подтвержденного.
Даже отписывался человек, который приехал по u4u, у него есть пейчеки на 10 тыс в месяц и его одобрили(6 месяцев по u4u)
Если у вас чего-то нет и не будет, подавайте без него.

Но рекомундуют минимум прошлогодний ретурн, емпллоймент письмо или пейчеки(что вы еще работаете) ну и ИД. Хотят также банковскую выписку, но еще раз, в группе писали, что без нее тоже одобряют. Група в фейсбук есть на 60+ тыс подписчиков.

Та питає і про банк і про хату і навіть про тещині золоті зуби.
Я пустих пдф наштовхав що до кінця анкети пустило

Да я вкурсе. Я ж это все отвечал спонсору.
Короче, модератор группы в фесбуке писал, что он все это скипал и все равно привез 10 человек.
И в графе «сколько выделите» тоже можно писать 0, и писать, что жилье не предоставите.
Лично я своего спонсора вообще никогда не видел. Какой-то друг работадателя из флориды.

Кстати перед вопросами про дом есть сноска, что первый дом не писать.

Ну, так між рядками і сказала: я не проживаю в Україні якийсь час до війни (я так розумію задовго в Канаді чи Іспанії). Там один із пунктів бути в Україні на певну дату. Не бачу проблем.

там пункт бути резидентом на певну дату, не бути фізично в Україні.

Ну технически да.
Но это на усмотрение офицера. ОФицер может считать по другому. Правильно отвечать «жил в Украине, выезжал по работе».

Нас вообще не спрашивали. Посадили в зал, понаблюдали, что дочка лезет ко всем обниматься, играться. Взяли отпечатки и отпустили. Никакого интервью не было, украинцы мы в Маями были единственные.
Адрес и то взяли от авиакомпании(португальцы запрашивают при чекине).

гарантій від громадянина США чи організацій з переселення та некомерційних організацій.

А гарантія від американського офісу ІТ компанії не підходить? Чи треба від якогось менеджера — громадянина США? Хіба це не кращій кейс коли ти переїздиш і в тебе вже є працедавець?

А гарантія від американського офісу ІТ компанії не підходить
некомерційних організацій.

Дивно — яка у цьому логіка? Привезти тих, хто не може працювати — ок, а привезти собі працівників — ні?

Для працівників — інші вікові категорії. U4U не задумувався як робоча віза

Орієнтир був родичів прихистити довше ніж 6 місяців

Подходит. Если начальник лично спонсирует или когото просит спонсировать.
Так и едут.
Просто ответственность типа личная(на самом деле — нет ответсвенности).
Программа вообще странная и походу под соусом помощи Украины просто забирают бабушек и дедушек граждан США. Чтоб они не ходили на демонстрации.
Очень уж много надо заморочится гражданину, чтоб принять беженца.

А хто шо чув про продовження ю4ю?
Ніби щось є при наявності спонсора?

ALERT: Starting Jan. 6, 2023, you must submit Form I-134A, Online Request to be a Supporter and Declaration of Financial Support, if you are a potential supporter of a Ukrainian or their immediate family member as part of Uniting for Ukraine.

You should not file Form I-134, Declaration of Financial Support, if you are a potential supporter of an individual under Uniting for Ukraine.

If you submitted Form I-134 online before Jan. 6, 2023, under Uniting for Ukraine, your case will continue to process and no further action is required. You should not submit a Form I-134A.

Не, это не то.
Просто форма 134А это электронный вариант формы 134 с добавленными глупыми вопросами в конце, типа «сколько вы выделите бенефициару», которые чиновники вообще не читают(0 — окей) и законодательно никто за это не отвечает, если не выделят.
У меня 134А была, к примеру.

Дорого, куча машин, пусто.
социал офис — 4+ часа.
«Парки» — поля и деревья одно на 50м.
В целом напоминает какоето село, но залитое зачем-то бетоном и с 5уровневыми развязками. После чего по нему прошелся чувак с газонокосилкой и все, с чем не справился залил бетоном. А потом еще раз.
Дома — сильно больше, построено кое-как, потом покрашено, чтоб краска все держала и было проще продать. Центральное воздушное отопление о_0.
Температура прыгает 5-20-10-5-20 и дождь-ниоблачка-дождь-снег.

Моря нет. Есть белки. Везде белки. Вообще везде. куда не плюнешь — белка.

Это то, шо первым в голову пришло.
Ну и куча машин на хайвее с ограничением 90 едет 30. как в Киеве, в принципе. Где-то на окружной.

. Центральное воздушное отопление

Це мається наувазі центральне в приватному будинку? А що в цьому поганого?

Вообще везде. куда не плюнешь — белка.

В серпні хгадаєш це з ностальгію:)

«Парки» — поля и деревья одно на 50м.

Даллас?

Гудит, сушит, полы холодные.

Ну то таке, в мене опалення інтенсивно працює тижня 3 на рік. Тому не нвпрягає.
Гудить — трохи є, але залежить від розміщення кондиціонера і самого кондиціонера.
Сушить- ну це будь яке опалення, найкраще, звісно тепла підлога. Але чи є зміст її робити заради трьох тижнів?
Холодні підлоги, залежить від покриття. Плитка — холодна, справді напрягає. Коври/дерево — ок.

Мы спонсировали u4u. EAD апрувнули за 30 дней. CA. Действительно, работать в белую можно практически с первого дня.

Дякую що відписав
А в посольство Україні іти так як за візою?

М? а причем тут посольство Украины? но биометрию сдать надо, да.

Не, все на месте рашается с ead. Ссн за неделю, ead за месяц. Подавали онлайн через uscis портал — очень удобно.
Круто, для сравнения — мой последний ead аппрувнули через год после подачи.

Ну до того, как меня забанили в группе u4u в фейсбуке — там было куча кейсов, когда EAD не пришла и за 4+ месяца.
А так да, в среднем 2 месяца.

когда EAD не пришла и за 4+ месяца.

Uscis сказали что беклог беклогом а для u4u будет ускоренное рассмотрение.
Следи за офф новостями

Да, но оно у некоторых долго пошло уже после этого заявления.
Есть так же репорты от ноября ждут.
Ускоренное рассмотрение — и есть два месяца в среднем.
а с декабря — бесплатно онлайн, да.
все вкурсе.

Есть кто из IT кто приехал по u4u и смог найти работу и уже работает? Читал вчера телегу, некоторые жалуются что работодатели не хотят иметь дело с temporary EAD. Но в то же самое время для тех у кого опыт в IT огромный, говорят шанс найти работу есть. Хотя никто конкретно такой кейс не описал.

Я бы на месте работадателя тоже не хотел.
Я из ИТ еду 29го. У нас договоренность на кеш пока я не получу SSN
Шанс конечно есть, если зарплата маленькая и компания маленькая/согласны заморичтся
Там проблема даже не в 94й форме, а втом, что если вы не получите EAD за три месяца — вас должны уволить. А шанс не получить EAD вовремя ненулевой.

Насколько я понял из чатов temporary EAD это общее понятие (не зависимо есть ли EAD на руках или нет). Типа мы возъмем сотрудника в штат а через 2 года правительство заставит его выехать. Вероятно что я неправильно понял.

а, да с этим врядли у кого есть проблема. Среднее время найма не особо то оличается
Там просто сейчас вас можно нанять по 94й форме до получения 765й и ССН.
в первый день по приезду

А временный переводится в «постоянный временный» большой компанией без проблем через eb-2/3.

Типа мы возъмем сотрудника в штат а через 2 года правительство заставит его выехать.

Якщо і є, то це чисто психологічне з розряду «кєм ви відітє сєбя у нас в компании через 10 лет».
Чи то середнє, чи медіана роботи в багатьох компаніях 2 роки. Тобто половина, а то й більше навіть 2 роки не пропрацює.

Нет такого понятия как темпорари ead. Все ead имеют период валидности. По закону, не имеют права указывать причину отказа как наличие у ead срока окончания.

а через 2 года правительство заставит его выехать.

Какие там все нежные. Наверное никто не в курсе что раньше ead выдавали на 1 год

Ssn делается за 2 недели.

Именно поэтому я тебе и написал, выглядит как знаешь а пишешь не то.
Ps unrestricted ssn ты не получишь пока не станешь lpr

А зачем его делать с ворк пермит, если можно отдельно и быстрее?

А без ворк перміту нема ссн
Без ссн можна працювати але неможна отримати зарплатню
Тобто разом або після

Як ссн вписується в право роботи за ю4ю з першого дня -на знаю

Не знаю как по ю4ю, но ворк пермит для ссн-а не нужен. И есть смысл получить раньше что бы было проще с жильем, банками и тп.

Дают ссн без ead с такой надписью как valid with dhs authorization. Но толку от такого ссн — только для получентя определенных бенефитов или налоги файлить.

а ну так
є штук 3 різних ссн
я про повноцінний

При наличии формы 94 и параграфов ХХ вы имеете право начать работать и донести ССН в течении трех месяцев.
Как -то так.

Yes. Individuals paroled into the United States under Uniting for Ukraine are employment authorized incident to parole. This means that if you are paroled into the United States under Uniting for Ukraine, we do not need to approve your application for employment authorization before you can work in the United States.

Your unexpired Form I-94, Arrival/Departure Record is an acceptable List A receipt that shows your identity and work authorization for Form I-9, Employment Eligibility Verification, if your unexpired class of admission contains:

A class of admission code of “UHP,” or
A class of admission code of “DT” issued between Feb. 24, 2022, and Sept. 30, 2023, and indicates Ukraine as the country of citizenship.

Within 90 days of hire (or in the case of reverification, the date employment authorization expires), you must provide your employer either:

Your unexpired Form I-766, Employment Authorization Document (EAD); or
Your unrestricted Social Security card and a List B identity document from the Form I-9 Lists of Acceptable Documents. (Note: A Social Security card that contains no employment restrictions is not available to individuals who are paroled and not admitted to the United States on a permanent basis. See the Social Security Administration’s Types of Social Security Cards webpage.)

Individuals who received their Form I-94 when they entered the United States should visit the U.S. Customs and Border Protection’s (CBP) Form I-94 website to view and print a copy of their Form I-94.

For more information, please see Employee Rights and Resources.

так, працювати можна
отримувати гроші — можуть бути питання і затримки

Враховуй що це ринок роботодавця.

Рекрутери першого рівня не будуть вникати в незрозумілі кейзи.

Якщо ти не мегакрутий з міжнародним визнаним ім"я подумай про галери і про демпфінг.

dou.ua/...​rums/topic/37812/#2553703

За галеры то понятно. Мне тут недавно одна известная в Украине галера предложила «вариант» 80k и L1, но зато в USA. Чистое рабство короче. Я сказал что согласился бы на такое если бы они гарантировали GC через год, ну и соответственно что то получше чем L1. Ответили что про это уже самому с заказчиком на месте надо тереть. Галерам то что, купил дешеле — продал дороже. А проблемы индейцев это проблемы индейцев.

GC сейчас через год нереально. Там будет от двух лет в идеальном случае.

В сша есть куча местных галер прокладок, которые работают по тому же принципу, зп у них тоже может варьироваться. Лучше обрати внимание на то как отличаются американские интервью и как сделать CV для рынка США т.к. формат немного другой.

Так і найшвидше робота буде через них для понаїха з правом роботи

Єпами і люксофти теж є в місцевому форматі і зайрять нна місцевому ринку
А чи захочуть конвертувати -навря. Принаймні без підвищення зарплатні

Так у него ж ead подразумевается, а то что на 2 года то думаю им пофиг, контракт с клиентом обычно они на год подписывают, а дальше или обновляют или нет.

Рік і півроку заборона на цю галеру

Це Власне і фоп так має бути

Краще знайти нового роботодавця до переїзду

Та єпами всякі і люксофти.
Радісно візьмуть на українську зарплатню тіпа відлалено але з оформленням в сша а не фоп.

Хоча може й жаба задавить.
Деякі рекрутери навіжені і неосвідчені.

Конвертувати швидше за все не вийде.

Деякі рекрутери навіжені і неосвідчені

А чому ці рекрутери працюють в ІТ ще і США ?? Яке право вони мають спілкуватись з senior розробниками (та й взагалі доступ до персоналтних даних кадрів) ;)

Будь яка біржа може спрацювати. Найкращий еуспіріенс, в мене був з hired.com

Плюс, в лінкедіні шукаєш рекрутів контор і спалив їх :)

Так, якусь американську галеру.
Я з візою dv1 задовбався ельфійським рекрутерам казати що це грін карта на рік з моменту перетину кордону.

Але почав за 3 місяцв до переїзду, і разу так з 100 вийшло.

По приїзді роботу формально мав на 2й день.

Але все ще не будо підтвердження і мав перевірки.

Якщо хочеш фоп, нацми наперед бугалтера який допоможе вирішувати справи і допоможе закрити.

І я не працював як фоп, але те що на початку року заробив як фоп в україні, платив з цього й податок сша.
Менше мороки з папірцями, сума не велика.

Просто поатиш податок сша ніби це кеш чи маленький 1099 без форми від роботодавця

Подскажите, вы платили налог заработанный в Украине и находясь в США? Если приехать в конце февраля , то нужно ли платить налог за доход по ФОП за январь и февраль(с учётом того что доход за февраль уже получен будучи за пределами США) ?

Правило вибору податків за перший рік (гуглити)
так, мені простіше було заплатити 2-й раз.
Щоб не збирати папірці і турботаксом все зробитию
І щоб на майбутнє не виникло жодних питань

Якраз один місяць і був, у лютому теж переїзжав

Якщо плануєш потім повернутися, то можна продовжувати працювати як ФОП і не платити податки.

Нельзя. Если вы на территории США весь ваш доход — налогооблагаемый.

чекай
то ж навпаки якщо резидент за територією сша

а всередині там зовсім мало не обкладається (репортити треба)

Неа, 112тыс это если вы ГРАЖДАНИН и живете ЗА ТЕРРИТОРИЕЙ.
А если вы внутри вы платите за все, извините.
Причем платите за весь доход с начала года, в котором приехали.

If you are a U.S. citizen or a resident alien of the United States and you live *abroad*
Там есть мастер «if you should file».
Я на 100% уверен, что вы по приезду в штатах должны зафайлить ваши доходы. Причем если вы были в момент получения в штатах — вы в 100% платите, а если не были — там сложная штука связанности с США, которую в принципе можно трактовать в свою пользу, но все равно вы их должны показать.

Ну так читайте дальше.
С other rules. В любом случае это не основная страничка, основная dual-alien-status
Там где-то можно найти список всех доходов, которые не облагаются и фоп находятьс на территории США — нету. ибо будет connected.

вы можете зафайлить как dual-status
НО 1) все что заработали на территории обилечивается 2) больше гемороя. Сильно.
Имеет смысл если у вас доходы были от роялити в год вьезда.

www.irs.gov/...​ion-of-dual-status-aliens

>>Income from sources outside the United States that is not effectively connected with a trade or business in the United States is not taxable if you receive it while you are a nonresident alien.

ну и смотрите когда вы станете резидентом. И вот это «effectively connected» трактуется во все стороны.

Но при dual-status вы теряете право на standart deductable. Что обычно делает затею провальной.

В любом случае работа на заграницу находясь в США будет «effectively connected» во всех смыслах.

Ну. Давность по налогам — большая. хотите рисковать — рискуйте.
Еще это SE и вы по идее должны SE tax заплатить(а он на иностранные доходы платиться без исключений).

В любом случае советовать комуто не платить налоги в США основывась на ФОП в Украине — фигня. Большая такая.

Слушайте. Украинцы перезжают постоянно. У многих ФОП
Почему то только вы один считаете, что доходы с него можно не облагать налогом. Ну я даже не знаю что вам сказать.

Я по данному вопросу искал инфу на форумах — везде однозначно вы можете не платить только not connected и никто не может сказать даже, connected или нет если вы работали через апворк.

Ладно бы, если бы вам какой-то консультант так наплел. А тут — вообще какое-то странное чтение документов, игнорирование других и все такое.

Ха фопа платити/репортити треба якщо в сша не туристом.
Можна не платити якщо є натхнення довести IRS що вже сплатив в україні.
Але на малих сумах я б просто зарепортив

Еще не доехал.
В Украине пользуюсь таксером, но основную законадательную базу знаю наизусть. Как и список основных возможных косяков.
В США разумно составить план самостоятельно и спросить часовую-двухчасовую консультацию на его проверку.

Турботакс зробить і включено ревю бугалтера

Плюсую турботакс. Хоч вони, негідники, монополісти і лоббісти, але проблем з ними не було. Плюс можна підключити реальну людину якщо виникають проблеми в складніших кейсах.

Turbotax, taxact, creditcarma
Покриває більшість випадків
Це до речі ще одна причина чому фоп краще ще раз заплатити

Правильно — закрыть ФОП, открыть LLC и на него контракт.
Уклонение от нологов в США — серйозное преступление и вам даже минимального не простят, если обнаружат. А обнаружение там традиционно работает.

И да, если вы используете деньги третьих лиц для проживания — это тоже надо в декларации указывать. А есть налоги или нет — зависит от типа, который вы укажете.

Вообще приезжать в США надеясь не платить местные налоги — так себе идея.

Срок давности по налоговым преступлениям — 6 лет. А на практике IRS еще использует всякие трюки, чтоб его продлять.

Там на сайте IRS можно найти табличку.
Даже если вы задекларуете это как гуманитарную помощь, вы должны ее указать в налогах. Другой вопрос, что так не все даже добропорядочные американцы делают.
Но то, за что американца пожурят вам может выйти департацией.

закрыть ФОП, открыть LLC и на него контракт.

1099 або W2

LLC то якщо с2с надумаэш з елементами власноъ галери

Да оно вроде не сложно и позволяет ее открыть пока не получил ЕАД полноценный.

якщо вмовиш галеру оформити все на маму чи теще буде гарно

Геморой взяти папірець в Україні якщо жаба давить за подвійний податок

Та он вообще считает, что платить не надо. Какой двойной налог.

Подскажите, если я получила доход за январь и февраль по ФОП и переезжаю в конце февраля, то я должна заплатить налог за эти месяц(ы) в США?

В первый год вы имеете права выбора, ваш статус dual-status alien и если нет отношения ФОП к доходам в США вы можете эту сумму указать, но не платить. Если доход от американского подрядчика — сложно. Проще заплатить.
www.irs.gov/...​ion-of-dual-status-aliens
В любом случае вам надо это делать в апреле следующего года, разберетесь.
В этом апреле вы не показываете прошлый год.

А в этом апреле нужно подавать вообще декларацию (пустую)? Если не был в стране в прошлом году?

Нет, не должны вы подавать за год, в котором вас не было вообще.
Кроме варианта, когда по какойто странной причине вы решили файлить финансовый год(так можно).
в прошлом году вы были non-resident alien. США не интересуют иностранцы.
В этом вы будете dual-status alien(часть года резидент).
Дуал имеет возможность выбрать обычный метод(многие так и выбирают) либо заполнить специальную форму и не платить not-connected.Но это не выгодно, ибо вы НЕ получите вычеты в этом случае. А вычеты большие достаточно, врядли перекроют ваши неуплаченные налоги.
В любом случае дуалом вы будете в 2023, за него заполнять в апреле 2024го.

U4U програма стає дедалі прикольнішою. Ворк перміт EAD роблять за місяць та абсолютно безкоштовно.

А перспективи?
Що робити через рік?

Он навіть канадська віза з правом роботи не мотає лічильник на громадянство.
І німецька.(найкраще покриття для пересічних)

Все до першого прогону чи болячки у випадку сша

Можно подумать, что в Украине оно не так.

Все до першого прогону чи болячки у випадку сша

У u4u біженців краще страхівка за твою і мою (0 — out of pocket)

і так і ні
там обмеження хто її приймає

якщо батьків привезти то поки ю4ю страховка гут
а як конвертувати на грінкарту 5 років злиднів

В ютубе уже полно видео вида «старайтесь уйти с этой страховки».
Ибо назначают кучу ненужных процедур и вообще на отвали по социалу часто врачи работают. Им меньше достается, чем от страховой.

EAD на два роки

Ну так, рік пройшов вже
Не від дати вїзду 2 роки

Від дати видачі — два роки. В моєму випадку до кінця 2024.

Хм
Тоді чекаємо ще рік
Побачимо що буде

А шо має бути? Останні 20 років США не видавало грін-карти просто так. Люди будуть шукати можливості отримати, будучи в країні і маючи EAD — це карт-бланш і набагато кращі умови старту чим H1, L1.

Первый пермит по многим категориям и был бесплатный. Зато продление , да и фии подростут www.uscis.gov/...​n-and-naturalization-fees но об этом беспокоится потом.

Цікаво, чи можно працювати по u4u як укр фоп ще не маючи work permit с урахуванням, що по новому закону можно працювати до того як отримав work permit?

Писали в цій темі, що ворк перміт вже не потрібен для влаштування на роботу. Працюєш з першого дня. Потім протягом 3 місяців доносиш документи.

Фоп тільки додасть проблем.
Я з 12к в році що переїхав заплатив ще раз податки в сша.
Простіше було ніж папірці всі зібрати

Можно как угодно.
Вы можете LLC открыть. Но вам прийдется сначало получить SSN, потом податься на 765
В Апреле подаете все заработки и украинский и штатовский и платите налоги. И вот тут может оказаться, что ФОП — просто дополнительный геморой.

Не забывайте, что вы показываете доходы за ВЕСЬ год приезжая в штаты. Плюс находясь в штатах заработанная за пределами штатов сумма — налогооблагаема.

А если вы решите воспользоваться законом о двойном налогообложении вам надо 1) лично явится в Украине ибо они так не выдают эту бумажку(ну либо адвоката и в судебном порядке). 2) нестандартно платить налоги в США, что приведет к расходам на консультантов, дополнительно к обычным.
в общем, невыгодно.

Ото ж тому я і заплатив двічі.

Єдине що хто при0хав в кінці року має вибір платити за перший рік податок в сша чи ні

політичний притулок росіянам які не хочуть бути мобілізованими
www.reuters.com/...​eeking-asylum-2022-09-27

А ви смокчіть держак саперної лопати. Бо союзники

значит цікава мaтематична бюрократія

хто приїхав по ю4ю у віці 65дають Medicare
але якщо зробити status adjustment до грінкарти по треба чекати 5 років Medicare

а тим часом помічені випадки видачі паролю на рік а не на два

А що з машиною/правами/страховкою для ю4ю понаїхів?
Нвівіть якщо перший рік з українськими правами. На чому їздити?
Що з страховкою на авто?

полгода, какой год. От трех месяцев до полугода в зависимости от штата.
Без SSN дают только если владелец машины.
Страховку дают если есть местные права и хоть какаято развалюха во владении, но дорого.

развалюха во владении

до речі у мексиканських страховиків є пул VIN ів

мені намалювали страховку та форму 123 для dmv

американські права після отримання ссн
незнаю чи будь якого з 3-х можливих

Вы можете получить права без SSN. Основанием является форма на EAD(типа ссн будет) и машина во владении, контракт на дом в штате. Это в Техасе, меня туда приглашали.
SSN любой, без права работы тоже ок. Но надо жить в штате, где права без него можно получить.

www.us-immigration.com/...​r-your-brother-or-sister
www.uscis.gov/...​lawful-permanent-resident

If your brother or sister already live in the US, they can apply for their green card by filing USCIS form I-485 (Application to Register Permanent Residence or Adjust Status).

цікаво, це транслюється на u4u?
схоже на інший воркфлоу

Нагадайте будь ласка, з продовженим укр. Паспортом пустять до сша?

Зі свіженького поржать.

«Споснcор сказав шукати собі житло, я не розумію що робити в такому випадку» 😂

Ще фантастичний варіант.
Цікаво
Чи можна поєднати u4u з прискореною чергою на грінкарту братам і сестрам

Там же кучу лет надо будет ждать только что бы податься.

Помоєму податися хоч наступного дл
А чекати довго і нудно

Слухайте, а канадська віза яка туристична і на 10 років.
Вона ж зараз дає право на работу.
Це можна розглядати як план Б після перебування в сша ці 2 роки по паролю?

Припустимо не зачепилвся х ось в сша.
Але прокпчав англійську
Можна відклтитися до канади?

ну тіпа більш тепличний старт при навності когось
комусь може клімат не дуже підходити або просто балуваний

тоді чому в німеччині не бути

Імхо США і тепличний старт — поняття несумісні :) сюди реально треба їхати коли маєш готовий план що будеш робити, а ще краще — коли вже маєш роботу

Ну дивися.
Перевезти брата чи сестру.
Не ІТ

Черга на грінкпрту роки

Що буде за 2 роки з тими хто в сша по u4u незрозуміло

Поселити можу
Хто наприклад в німеччині окопався статус згорить
А канадська віза?
Право на роботу там як флрмується і чи можна її притримати

Ну так, це ідеальна програма для родичів, особливо пенсіонерів... А от для айтішників... Ну такоє...

Пенсіонерам грінкарту не проблема
А 4 категорії (siblings) важко спрогнозувати

Так, з травня

6 річний квест

Війна трохи випередила

Ukrainians paroled into the U.S. should be eligible to apply to adjust their status and apply for benefits accessible by their parolee status.
For example, they could try to apply for asylum, employment-based sponsorships, immediate family reunion, the Diversity Green Card lottery, as well as other immigrant benefits available to those here on humanitarian parole

Якийсь форбз ніби.
Could try в офіційних документах не пишуть

Так написано на сайте программы, официальном.
Вопрос в том, что никто не знает КАК это сделать

Ну асайлцм всякі папуаси і хто тікає
Робоча віза хз
Родичам гріекарта

Все з нуля, ніяких прорітетів повязаних з u4u

Приїжджають з 1к баксами в кишені і йдуть в мувінг або тачки возити на пікапах.

А потім хворіють/ламаються — і мають боргів до кінця життя :)

CUAET в Канаду -> через 4.5 года гражданство Канады -> (опционально) переезд в США и спокойная работа по TN визе без всяких лотерей и прочей ерунды. Не понимаю почему всем интересна u4u которая не имеет никаких перспектив.

Я думаю, що в багатьох просто стереотип «Америка — країна можливостей» і типу, переїдемо а там якось буде. З такими ідеями дуже швидко настане розчарування і дорога додому...

Assistant To The Regional Manager at Dunder Mifflin !

TN-віза ж не дає можливості на подальшу легалізацію в штатах, хіба ні?

Залежить від того що мати на увазі під подальшою легалізацією, бо по ній ти «легально» в штатах. На цій візі можна сидіти безкінечно, маєш майже всі можливості як і громадяни, хороший адвокат зможе допомогти перевести на грінку з часом як треба.

Хм, чув інформацію, що TN, наче, неімігрантська віза, й треба перескакувати на H1b/L1 для подальшого процесу на грінку. Але може це некоректна інфа

Для TPS I765 форма йшла окремим потоком, і право на працю люди дуже швидко отримували. Хтось знає, для U4U так само, чи стаєш у чергу на 6+ місяців?

6+
Принаймні за дефолтом, якщо не дзвонити і не просити

а что, вы где-то видели удачный кейс expedite?

Ну дзвлнити не заборонено
І казати що маю обидві опції одразу

А чи дадуть. Вживу нікого не знаю

Какие именно люди и по какому тпс? Для какой страны?)

Для сальвадора (4.5м) и для гаити(9м) отдельные очереди. Но мы туда ТОЧНО не попадаем.

я уже выяснил. Даже категорию выяснил. что то вроде 11с, уже не помню точно. Ее нет в списках, тоесть обычным. И не 6, а 9+
Пояснение категории появилося только в июле на какомто из правительственных сайтов. Информации про отдельную очередь — нету.
зы категория

(11)с

я зу стрічав в інтеренетах таке
якщо вже пришили нашим окремий пункт, то мабуть всьо, в прольоті

REQUEST FOR EXPEDITED WORK PERMIT PROCESSING
Great news! It looks like there is a way to cut the wait for the work permit a lot!
This text is in English because you have to either know the language well enough to be able to talk on the phone yourself, or you need somebody (preferably your sponsor) to help you with the call.
Step 1. Fill out and submit the I-765. You can do it on paper and send it together with the fee waiver form, or you can do it online and pay the $410 fee.
Step 2. Receive the receipt number for your submission. If done on paper, the letter will come by mail in about 2 weeks. If done online, the beneficiary can see the receipt # on the USCIS account that they submitted the form from. I am not sure when it shows there, but probably much sooner than in two weeks.
Step 3. Call the USCIS Contact Center at 800-375-5283 and ask for INFOPASS.
Step 4. When connected to an agent, tell them that you would like to request an expedited processing of the work authorization form and provide the receipt number. Have the beneficiary next to you! You can speak on their behalf only if they can confirm it in person, so the agent will want to talk to them directly at first and verify their name, address, A# and whatnot. Put the phone on speaker mode, have all the information printed on paper, and just show the beneficiary the part they need to read out.
Step 5. You will be given two options to choose from as a reason to expedite: — Severe financial loss to a company or person, provided that the need for urgent action is not the result of the petitioner’s or applicant’s failure to timely file the benefit request. — Emergencies and urgent humanitarian reasons. Choose BOTH. Explain, that this is for a person that came from a country at war through the Uniting for Ukraine program. They do not have any source of income at all and do not have any savings (at least for those that came with less than $10K). That they are basically homeless (living with a host is not exactly having your own home) and have no means to support themselves and their family.
Step 6. If everything goes well, you will be told at this point that the application to expedite was accepted and the decision will be emailed to the beneficiary in 7 days.
Step 7. Hopefully, the decision will be positive and then everything will be finished in under 30 days.
Note 1: You might be told that request to expedite can be filed only after the biometrics appointment. Say thank you and try again at a different time and hope to get to a different agent. Note 2: So far, we know only how it worked for a few people, who submitted their request right after the biometrics interview: 1 week to get the decision on the request, another 2 weeks after that to get the full work authorization. How exactly this works if the request goes through before the biometrics we just don’t know yet.

Так это понятно, беда в том что мы ж не попадаем под основания. Финансовые потери — откуда бы, вы ж от войны убегаете(потери имеются в виду у компании/вас в связи с тем, что вы не можете работать с ней, потери от войны — другой кейс) А чтоб не было humanitarian need у вас есть обязательства спонсора, он обязуется вас содержать пока у вас нет source of inconome. Не, конечно, может кто-то на телефоне поведется. Но так кейса нету.

Parole—©(11). File Form I-765 with a copy of your Form I-94, passport, or other travel document showing you were
paroled into the United States for urgent humanitarian reasons or reasons of significant public benefit pursuant to INA
212(d)(5) (such as Cuban Family and Haitian Family Reunification Parole programs).

Никакого особенного отдельного пункта нет.

Доброї ночі, виникла така ситуація прийшло всім підтвердження на виїзд але в дитини допущена помилка в номері закордонного паспорта, чи можна це якось виправити (наприклад в кабінеті спонсора)

В нас була схожа ситуація. Виправити через систему неможливо. Можливо треба писати кудись листа і в ручному режимі тоді виправлять, але я боюсь це може зайняти місяці.
Ми поїхали так, і на кордоні нам виправили.

Добрий вечір! Чи можливо виїхати із собакою та котом?

спочатку написали, що можна, а потім ні... то як правильно зрозуміти? якщо ні, то чому?Дякую! чекаю на відповідь

Добрий вечір! Чи можливо виїхати із собакою та котом?

Доброго дня, чи потрібен дозвіл батька, якщо діти виїжджають в Штати по программі U4U з мамою?

дозвіл зазвичай на ВИЇЗД
у вас швидше за все з України

Может понадобится в посольстве, как часть общего скрининга. Но вообще нет в требованиях.

чоловіків по цій программі не випускають?

ні

При подачі I-134 спонсор зробив помилку елек.пошти бенефіциара. Заявка підтвердилась, але бенефіциару не прийшов лист(помилка елек.пошти). Як правильно вийти з положення?

Добрий вечір! Чи можливий по u4u виїзд назад в Україну? І чи є якісь варіанти в майбутньому повернутись до США (не по u4u)?

виїзд означатиме втрату статусу. назад — тільки по візі

Вам надо получить один из документов для ре-ентри, точную форму можно нагуглить, не помню. Он НЕ гарантирует, что вас пустят обратно(могут на границе стопануть) и среднее время получения на данный момент — 6 месяцев.
Тоесть практически это означает невозможность выезда.

Здравствуйте. Нуждаюсь в совете. Родные не могут выехать из Украины, призывной возраст. У них заканчивается срок на въезд в США. Вопрос: можно ли мне снова подать на них документы на U4U? Одобрят ли их, что они не приехали в срок 90 дней?

Не подадите- не узнаете.
Но скорее всего вы просто не сможите правильно оформить кейс, а ручное оформление недоступно.
Если 90 дней прошло, документы невалидны

Инна, здравствуйте. Подскажите, решилась ваша ситуация? Подавали документы повторно?

Добрий день спонсор заповнив на мене та двох неповнолітніх моїх дітей прийшов лист з account access але лише на моє імя це нормально чи на дітей також має прейти?

Можливо вже хтось відповідав, але не можу знайти
Чи хтось заїжав по u4u, не будучи в Україні 11 лютого? Всюди по-різному пишуть
Чи це може стати проблемою на в’їзді?

Ось тут www.youtube.com/...​atch?v=MUxw41n8jSQ&t=319s дівчина каже що не перевіряли.

Треба бути резидентом України на 11 лютого, а не знаходитись фізично.
Ми взагалі на Шрі-Ланці були 11.02.
Пустили без питань

www.dhs.gov/ukraine
Beneficiaries are eligible for the process if they:
— Resided in Ukraine immediately prior to the Russian invasion (until February 11, 2022) and were displaced as a result of the invasion;

По офіційним вимогам треба перебувати на території України до 11 лютого.

Ні не треба. Наші чомусь це перекладають як «знаходитись фізично в Україні». Але американські служби це розуміють як бути резидентом.
Самі подумайте, поїхав такий подайвити 10.02 в Єгипет на три дні. Вернувся 13.02, а все — ти вже не можеш вважатися eligible. What?

Ні не треба. Наші чомусь це перекладають як «знаходитись фізично в Україні». Але американські служби це розуміють як бути резидентом.

Підтверджую. По Німеччині теж ту саму помилку багато хто робив у перші місяці, невірно перекладаючи тексти. Треба бути резидентом, а де вим там знаходились не важливо.

Чи обов’язково жити у спонсора після приїзду?

Чи можливий виїзд з США до України в рамках цієї програми? І чи вільно можна буде повернутися до США? Дякую

Виїзд — так. Обратно до США не пустять.

Там надо получить разрешение на выезд, которое год в среднем выдается и НЕ гарантирует обратного вьезда. Короче считайте что нет.

Вітаю! Чи може спонсор брати декількох українських біженців?

читайте інструкцію
залежить від розміру пуза у спонсора

Добрый день! Наш спонсор подал документы на программу USCIS. Сказал, что должны дать ответ в течении 48 часов. По факту, кроме письма о получении заявки, больше ничего не приходит. Ждем уже больше недели. Это нормально?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Доброго дня! Надали запит через спонсора на програму USCIS. Але досі крім підтверждення про отримання запиту спонсору від цей програми не надходило. Минуло вже більше тижня. Немає ні відмови ні запрошення. Це нормально?
Спонсор казав, що це займе 48 годин, но по факту нічого нема.

Добрий день. Чи може одна людина виступати спонсором для подружжя? Або ж на кожну дорослу людину повинен бути свій спонсор?

Не знайшла точної відповіді на своє запитання. Якщо хтось знає, буду дуже вдячна

Які прививки потрібно мати дитині і дорослому для виїзду по програмі U4U?

Практически никаких. Требования упрощены, могут потребовать привику уже когда будете на месте, к примеру, в школу подаваться(зависит от штата).

www.uscis.gov/...​-i-9-acceptable-documents

дивлюся на картинки документів і приємно бачити окремі

З контракторським доходом від компанії, зареєстрованої в США, ця історія мабуть стає складнішою, чи не так? Може хто в курсі

Чому? Ваш дохід немає значення. Його навіть не питають.

По идее нет, но там другая засада.
Вы как попадаете на территорию США не можете по тому же контракту работать. И ВООБЩЕ блин не можете работать кроме как under the table до года пока не получите разрешение на работу.

І ще питання. Працюемо онлайн на продуктову компанію (Канада) вже понад 7 років. Маємо високий дохід за контрактом. Але не можемо зврозуміти, де в I-134 вказати цей дохід і прикріпити контракти.

Бачу розділ Beneficiary Income Information, але як вказати щомісячний інкам і прикріпити контракти і виписки з банківських рахунків не зрозуміло.

Може хтось може розъяснити?

по идее ваш income ни на что не влияет. Выписки с собой на собеседование развечто.

Доброго дня. Знайшли спонсора. Але наразі перебуваємо у Польщі и зробили собі Pesel . Без нього не могли орендувати житло.

Питання: як вважаэте, чи факт отримання pesel може означати, що ми не підходемо для U4U?

Як пощастить. Кажуть що були випадки що відмовляли тім хто отримав тимчасовий захість.

Почекаю success story від айтівців які виїхали за U4U. Бо шось мені здається, шо ця программа більше для привозу літніх родичів, котрим працювати в США не є актуально. Дуже радий буду, якщо моє твердження спростує хтось!

Більшість ще чекає на дозвіл на роботу. В нашому штаті (WA) це 6+ місяців. То що там написано внизу про до 6 місяців то занадто оптимістично і в реалі трохи по-іншому. Можна чекати і рік, можна чекати і більше.
Тому це так, програма привезти батьків або інших родичів, якщо є можливість їх утримувати.

Якщо цікавить саме Північна Америка, я б радила дивитися у бік Канади.

Дякую за відповідь! Якщо це не таємниця — як без ворк перміту люди з айті працюють у США? Фріланс?

Це важке питання. Я в групі Остіна — постійно бачу людей, які щось шукають, хз навіщо взагалі їхали в США і особливо в Остін. Ось деякі не саксес сторі:
1. Не склалось зі спонсором, шукаю роботу хоч якусь.
2. Спонсор дав житло в є***нях, машини нема.
3. Страхівки нема, людина потребує госпіталізації.
4. Навернулась машина, ремонт 4 кілобакса, працюю на парт таймі, допоможіть з додатковою роботою.

За кеш

Працюють таким чином, як IRS та законодавство дуже не радять, тобто порушуючи діючи закони. Або за кеш або ремоут на іншу країну (що не є легальним також, бо якщо ти всередині США в будь якому статусі не можна працювати без ead взагалі). Окрім порушення іміграційного законодавства, tax evasion то дуже страшний злочин за американськими порядками. Ловлять не всіх, і навіть не намагаються, але якщо постає питання подальшої легалізації, то це дуже слизька стежка, і сумнівна, особливо для айтівців.

Да, но нелегально. Как минимум мне такое предлагали. Но тут надо понять что 1) в США то, что сказано на словах по поводу работы не есть истиной в последней инстанции, пока не подписано 2) контракт вы не сможете подписать.

Само по себе u4u не подразумевает получение другого статуса, читай гринкарты или другой визы. Разрешение на работу по сегодняшним таймлайнам делается от 5.5 до 12 месяцев для 80 персентиля заявок. Разрешение на работу дается обычно до окончания статуса/визы, получаешь u4u на 2 года, т.е. год ждешь разрешения, год работаешь, проходишь все квесты по u4u снова или ищешь другие варианты.
Дальше делай выводы сам.
Если есть иллюзия что будут давать гринкарты людям по ю4ю, то почитай про DACA/дримеров и страны, которым давали TPS.

Нема жодних таких ілюзій, але маю знайомих, які тішать себе такими надіями. Я ж не про грінку питався, а про наявність звʼязку між ю4ю та швидкістю обробки І-765. До речі, ви кажете що 80% мають чекати до року. Питання, як вдається тим 20% перемогти систему? Десь читав, що в «біблійних штатах» швидше видають ворк перміти

Питання, як вдається тим 20% перемогти систему? Десь читав, що в «біблійних штатах» швидше видають ворк перміти

Randomness.
В США только несколько processing centers по EAD, поэтому про «біблійних штатах» это nonsense.

Питання, як вдається тим 20% перемогти систему?

Ты не понял, 80% они успевают закрыть ДО этого срока/года, остальные 20% ПОСЛЕ.
Ну и там, конечно, будет разброс по выборке внутри тех 80%, вполне возможно будут и единичные исключения которым повезет получить ЕАД за пару месяцев.
Кстати вот еще факт, у них нет лимита/предела по времени за который они должны рассмотреть заявку, хоть 5 лет, при том что 80% они будут делать за месяц.

Нема жодних таких ілюзій, але маю знайомих, які тішать себе такими надіями. Я ж не про грінку питався

ИМХО когда пройдет пол года-год-два то это будет очень актуальным вопросом и лучше заранее об этом позаботиться, потому что жить на чемоданах без возможности хоть как-то планировать будущее очень надоедает со временем и может даже угнетать.

Fair enough.

Як швидко з Ю4Ю можна отримати дозвіл на роботу? (I-765)

Почитайте про прискорену процедуру, там оплата х2, але роблять здається до 2х місяців.
Звичайна процедура — до пів року.
Плюс, я хз чи ю4ю мають можливість робити прискорені документи, але здається мають...

Ви мали на увазі оце www.uscis.gov/...​volume-1-part-a-chapter-5 ?

Дякую! Хмм.. Не зовсім зрозуміло формулювання щодо І-756: «(once availability is announced)»

Когда они придумают как и объявят об этом, а пока этого не случилось только обычный процессинг. Другими словами это когда-то случиться, но сейчас премиум процессинга нет.

Дякую. Схоже твердження знайшов у редіт-групі USCIS.

Ага, только адвокат сказал, что вы не подпадаете под кейсы ускоренной процедуры. Поскольку у вас нету ни ущерба компании, ни гуманитарных(которые должны спонсором покрываться)

Доброго дня, підкажіть будь ласка, щодо пункту, що потрібно мешкати в Україні станом на 11 лютого, а якщо виїхали на 5 днів раніше — то вже не враховується? Чи як то перевіряється?
І с приводу вакцинацій від кору і поліомієліту — як отримати підтвердження що вони буди, якщо ми не в Україні?
Дякую.

Люди кажуть що ніяк не перевіряють чи був в Україні станом на 11 лютого.
І ще кажуть що перевіряють тільки наявність документів вакцінації проти Ковіду, інщі не перевіряють.

Щасливі власники зелених карт можуть виступати спонсорами в рамках цієї програми?

Сам знайшов відповідь: так, можуть.

A U.S.-based supporter does not have to be a U.S. national or citizen, or even a green card holder. Asylees, refugees, parolees, TPS holders, and beneficiaries of deferred action (including DACA) or Deferred Enforced Departure can also act as supporters under this program.

Кто угодно с легальным статусом, лишь бы деньги были.

Доброго дня! У дитини закінчився термін паспорта, мені сказали що зараз у зв’язку з війною не потрібно робити новий паспорт, бо вони ставлять печатку у старому, таким чином продовжуючи його ще на декілька років. Пізніше виявляється, що це підходить тільки для виїзду до Європи, для Америки потрібний новий, але ми в формі (виїзд по U4U) вказали дані старого паспорта, хоча уже подали документи на виготовлення нового. Чи не буде у нас проблем, якщо у заяві ж дані паспорта, який був продовжений, але в наявності у нас буде і старий паспорт, і новий? Дуже буду вдячна за відповідь.

При получении B2 визы в США это проблемой не было. Врядли по гуманитарной программе будет проблема.
Даже кейсы пластических операций не были проблемой, просто берете все документы(в вашем случае — оба паспорта).

В дітей нема паспортів. Але в батьків вони вписані в паспорти. Чи будуть проблеми при перетині кордону і при посадці на літак?

Скоріш за все в літак не посадять.

У мамы старый загран (не биометрия), продленный в апреле 2022 в паспортом столе на 5 лет ( поставили новую дату, печать , подпись и т д ). Кто-то по такому паспорту выезжал? Он действителен для других стран, в частности в США?

Зазвичай такі пасорти були для перебування в поточній країні та для виїзду

Всем привет!
Подскажите пожалуйста, пришёл confirm notice, но не пришёл uscis account access.
Просто ранее (месяц назад) мне пришли 2 документа сразу. А сейчас неделя прошла и нет ничего.
У кого так было?
Возможно спонсору нужно заново подавать документы?

Попробуйте через inbox написать им письмо (в аккаунте)

Вторично документ отклоняют, так как данному человеку есть уже одобрение. У нас та же история, что делать без понятия.

Сегодня пришло 2 письмо. Оставляла им заявки в своём аккаунте.
Не знаю, повезло или сработало сообщение.

Задумався про комбінацію U4U та грінкарти родичам

цікаво закручено

Can my sibling come to the United States to live while the visa petition is pending?
There is no avenue for your sibling to enter the United States prior to immigration on the basis of a pending Form I-130. In most instances, the beneficiary of a pending or approved immigrant visa will not be eligible for a nonimmigrant visa, although certain exceptions may apply.
www.uscis.gov/...​es-as-permanent-residents

А що тоді з просто існуючою туристичної візою?

Для AOS любой валидный статус, б1 туда входит
То есть на момент подачи 485, бенефициар должен быть в статусе.

Здравствуйте. Такая ситуация, у меня нет загранпаспорта, но разрешение на въезд дали( travel authorization). Это значит что уже никаких проблем не будет и я смогу спокойно прилететь в сша? Или же есть какие-то причины по которым я не смогу попасть в сша даже с разрешением на въезд из-за отсутствия заграна?

Вас даже в самолёт не посадят. Недавно вышло разъяснение — для въезда нужен действительный загран паспорт.

Если не затруднит, можете дать ссылку этих разъяснений?

Просто не понимаю, если дано разрешение на въезд, при том что я указывал номер внутреннего паспорта Украины, уже должны быть какие-то проблемы? + на uscis было написано в условиях данной программы «Наличие действительного паспорта Украины», но нет уточнения, что паспорт должен быть заграничный.

Наличие двух паспортов — это пережиток совка, почти везде только один. Внутренний Украинский паспорт никого не интересует. Везде под «паспорт» подразумевается «загран паспорт».

в сша чотири

StateID/RealID
DL
Passport (закордонний)
plastic ID passport (як у нас новий)

і от вам таки

паспорт" подразумевается «загран паспорт»

То что документ является ID не делает его паспортом.
«an official document issued by a government, certifying the holder’s identity and citizenship and entitling them to travel under its protection to and from foreign countries.»

По костко карточке не попутешествуешь.

У меня паспорт «книжечка». Я обратился к миграционному юристу, мне сказали что проблем быть не должно в моём случае. Я уже не знаю даже кого слушать, у всех разные мнения. Может лучше позвонить в авиакомпанию, объяснить именно мою ситуацию, и исходить от того что они скажу?

Книжечку внутрішній распорт не визнає майже ніхто крім ближніх сусідів при сухопотному перетину кордонів.
Воно не паспорт а government issued ID

Kрім авіакомпанії ще доведеться пояснити що то за чудасія міграційному офіцеру.
Відповідно якщо компанія пропустила такого пасажира вона змушена буде оплатити квиток назад.

Далі можна фантазувати

Проблема в том, что офицер на другой стороне шарика не должен знать что за книжечка. Оно просто не прочитается в автомате и все.
Делайте паспорт, можно в Польше сделать вроде как не вьезжая.

До чого тут костко картка?
Всі документи що я перелічив дозволяють посадку до літака і іденьифікацію
Є ще більше специфічних на зразок військового квитка.
І тільки те що паспорт книжечка дає можливість закордонних подорожей

www.us-passport-service-guide.com/types-of-passports.html

При том что по костко карточке + кредитке можно летать внутри страны. Это не делает его паспортом.
По ссылке нету ни StateID/RealID, DL.

Ну не перегибай, по кредитке не посадят в самолет.
www.tsa.gov/...​-screening/identification

TSA по усмотрению может пустить если забыл документ, но есть несколько других документов подтверждающих личность. Пишут люди что по костко+кредитке пускали. Сам не проверял.

thepointsguy.com/...​through-airport-security

Возможно так и было. Однако это не правило, полагаться на случай, ну такое.
Есть четкий перечень, и у TSA не будет повода.

Понял. А что можете посоветовать делать, если всё таки не посадят даже на самолёт? По факту разрешение действует 3 месяца и они дают возможность на сайте указать что номер паспорта введен не корректно. В Варшаве уже вроде как открылся паспортный сервис наш. Если сделать пускай в течении 1.5 месяцев загран, и потом нажать на сайте кнопку, что номер паспорта введён был не корректно, и ввести уже номер заграна. Они дадут новое разрешение на въезд?

Зробити закордонний паспорт я б спробував.
Не знаю чи можливо.

+ко все у этому, я то с оккупированной территории, у меня не было никакой возможности уже сделать загран после начала войны, т.к не одна украинская гос структура не работает. Это не то, что я сидя образно во Львове, хочу попасть в США, но не хочу идти делать загран :)

Это не то, что я сидя образно во Львове,

Сидя во Львове уже в США никак не попасть к слову

Citi card (costco membership embedded) очень даже подходит для путешествий, но не как айди ;)

Може баг.
Тепер чекатимуть закордонний паспорт з номером внутрішнього

А сколько стоит быть спонсором? Думаю, может подать на своих родаков (они не хотят). Что будет, если они не поедут сейчас, а поедут гипотетически через пол года? Можно подавать сразу на много человек?

ага

Особи, які пройшли первинний скринінг, затвердження та безпекову перевірку, отримають дозвіл на в’їзд до Сполучених Штатів, дійсний протягом 90 днів

А если просрочил выезд, можно ещё раз подать?

Обычно так не делают. Попробуйте, раскажете.

Стоит столько сколько стоит полностью содержать людей, которых ты подаешь на период, котоырй они будут находится на территории США минус деньги которые они сами готовы на себя потратить минус бенефиты, которые им предоставит федеральное правительство и правительство штата.

неть (есть знакомые знакомых), им дают какие-то деньги, но подробности не знаю.

www.acf.hhs.gov/...​ian-humanitarian-parolees

Refugee Cash Assistance (RCA)
From their date of eligibility (May 21, 2022, or the date they received humanitarian parole, whichever is later), Ukrainian humanitarian parolees may receive up to 12 months of RCA to help meet their most basic needs, such as food, shelter, and transportation. RCA is linked to programming that provides family self-sufficiency planning and employment services to help clients assess their needs, plan how to meet these needs, and immediately find and maintain employment.

Не тільки, вони на 3-х отримали 3куе (чи це кожен місяць, чи ні, поки не знаю, надіюсь скоро буду знати). Частина суми фудстемпи, живуть в Сакраменто.

неть
минус бенефиты, которые им предоставит федеральное правительство и правительство штата

На эти программы апплаиться на свой страх и риск, чтоб потом случайно не случилось чего-то при следующей попытке пересечь границу с США или получить новую визу.

На эти программы апплаиться на свой страх и риск, чтоб потом случайно не случилось чего-то при следующей попытке пересечь границу с США или получить новую визу.

Не совсем понял как это связано. Я помню на GC была нужна форма I-944, которую мне пришлось подавать, а потом ее вроде отменили (это было нововведение Трампа). Суть ее была в том, что если ты брал помощь у государства или нищеброд, то грин карты тебе никогда не видать.

Спонсора, бггг.. У продажу нова партія вареників
сарказм, хоча я радий за кожного, хто вибирається в спокійне життя...

доброго дня.
підкажіть на яких сайтах можна пошукати спонсорство по u4u.дякую

доброго дня усім.пікажіть де краще шукати спонсора на якому ресурсі.дякую

Всім привіт. Потрібен спонсор для оформлення документів на сайті США по програмі U4U , хто може допоможіть будь ласка , буду дуже вдячний за допомогу

Хочу на фурі їздить і робити ролікі в youtube, як заробляю по 10к в тиждень.

Це тільки для міноріті всяких
Готовий принести себе в жертву?

Готовий принести себе в жертву?

А шо робити? В вайті мені стільки не платять, в літкод я не супер-профі...

Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, може хтось знає відповідь Мені та сину прийшли обидва листи на електронну пошті від USCS, моїй дочці прийшов лише один лист із паролем IOE, другого немає вже близького двох тижнів. Спонсор подав заяку повторно і знову лише один лист. Без Online Access cod з другого листа не можливо підтвердити біографічні дані та отримати підтвердження. Можливо хтось стикався і знає вихід з даної ситуації.

Теж цікавить це питання. Прийшов лише один лист.

В мене також таке питання.
Чи вирішилась ваша проблема?

добавьте ее в тревел группу без эксес кода

Доброго дня,а як і де можна знайти спонсора

Фото в купальнику...
Я бачив групу ф фейсбуці.
Аж соромно за співвітчизникив. Чим тільки спонсора на заманюють

Доброго дня. А як і де можна знайти спонсора

Можливо хтось володіє інформацією, чи треба заповнювати форму i-765 на дітей?

Це дозвіл на працевлаштування ;) Ви хочете влаштувати трудову експлуатацію дітям? :)

Доброго дня прицшов код доступу але пише що не вірний куди звертатись ? Можливо пошта чі номер є куди перезвони взнати причину чому не правильно в чому справа , бо вже не знаю що робити, дякую .

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Добрий день. Яким чином можна знайти спонсора, якщо родичів чи друзів там немає

Добрый день, такой вопрос, моей маме одобрили разрешение на въезд в Америку по U4U, но у нее нет загранпаспорта.В разрешительном тревел документе сказано, что авиакомпании надо предоставить все документы+ паспорт. Я так понимаю надо загранпаспорт?

Здравствуйте. Скажите пожалуйста, получилось ли маме оказаться в США без загранпаспорта? У меня просто такая же ситуация, загранпаспорта нет, но разрешение на въезд дали.

Добрий день! Питання на рахунок вакцин. Чи потрібно мати, наприклад, вакцину від ковіда тут в Україні, чи можна там отримати її, не в Україні маю на увазі?

Можно получить там. При посадке на самолёт надо заполнить cdc attestation что вы exempt from vaccination requirements на основе пароля. Так же , после аппрува от USCIS и до отправки данных в CBP надо указать что вы не вакцнированы, но сделаете прививки после прилёта.

Доброго дня! Знаходжуся в США по візіB1/B2 чи може подати спонсор по новій програмі, чи потрібно виїхати?

Виїхали до Канади по програмі CUAET з надією потрапити в США до родичів.Тепер хочемо скористатися програмою для укрїнців U4U.Чи не станет наше переміщення до Канади перепоною в оформленні документів.Можливо хтось мав таку практику.

В каком случае могут отказать в U4U если получено разрешение на въезд в сша по этой программе?

Підкажіть будь ласка, хто знає: які медичні документи потрібно мати з собою для в’їзду по програмі u4u?

По этой программе можно без, есть спец решение CDC.

А можно подробнее? В США можно прилететь без ковид сертификата по u4u?

десь місяць тому сша змінило полісі пр опасадку в літак
погугліть

Вопрос по вакцинации.
Говорят что нужна прививка от кори, одни врачи говорят что делают только в 12 месяц от роду и 6 лет. В взрослом возрасте она не нужна. А другие озвучили что прививка просроченная и нужно делать повторно. Кто-то сталкивался с такой ситуацией?

Для U4U никто наличие вакцинации не проверяет, если уже в США нужно будет, сдаёте кровь на антитела, если их нет, повторяете прививку от кори.

Підкажіть, будь ласка, дочка з мамою приїхали в США по візі в1/в2, якщо батько приїде по паролю то чи зможе дочка 18 років повернутись в Україну з цією візою?

Цікаве питання, заповнив на u4u для мами і отримав approved. Чи не буде в майбутньому потенційних проблем при відкритті турвізи??? Вона не планує тут знаходитись довгий період, 2 −3 міс

Думаю ні.
Подивляться ситуацію в момент наступної візи

Кстати, а кто-то из местных Green Card выиграл в этом году? У всех знакомых отказы :(
Интересно, подкручивали рандом по стране или нет?)

Возможно, решили, что украинцев и так достаточно прибыло через тихуанскую границу :)

Так. Дірку прикрили.
PS
Я в фейсбуці підписався на групу пошук спонсора.
Щире сутенерство там. Ледь не в купальниках постять себе

Виграв і інтерв’ю призначали а толку якщо виїхати немає як.

Чи є обмеження в часі для спонсора на подання документів?

Не совсем понятно что спрашивается, но вроде нету.
НО пока нету ограничений, но Байден сказа «100тысяч», потому все подозревают, что после 100тыс начнуться отказы.

Як зараз найкраще висилати гроші в Україну. Щоб в Україні отримати готівковий долар. Western Union?

Думаю відіжмуть валюту

Плюс вестерн спрацює онлайн двічі аидалі у відділення

Никак. Даже WU и Moneygram валюту не дают. Хотя давали даже в кризис.

Та какая ж это беда, это расходы. Беда — это когда в вас снаряд прилетает.

Є варіант кинути з пейпала на доларову картку привата, і замовити в приватні валюту. Може комусь стане і нагоді...

USDT можна продати по норм курсі і відповідно купити валюту майже не втративши

Отправить человеку на Revolut, а он его снимет себе на долларовую карту приват/моно. Как вариант, может сработать

Підкажіть, чи можна отримати гуманітарний пароль за програмою Uniting for Ukraine, якщо після війни виїхав в Великобританію і отримав тут візу на 3 роки?

В правилах нет никаких отсылок к визам третьих стран и/или temporary protection Европы.
Есть только требования резиденции(даже не пребывания) Украины на 11февраля.

дякую за відповідь!
переживаю, щоб вже по прильоту в США Прикордонна служба не заборонила в‘їзд

Насколько я знаю именно по таким основаниям они не отказывают на границе. Вообще отказывают всяким «стремным» типам или которые себя некоректно ведут.
Собственно все проверки на благонадежность и другие — дело посольства, а не офицера на границе.

Підскажіть будь-ласка, можливо хтось в курсі, чи можна протягом цих 2-х років короткостроково відвідувати Україну? Забрати речі чи документи. В чи цей статус не анулює діючу візу В1/В2?

Наскільки я розумію, ти взагалі з США не можеш виїхати. Ідея в тому, що ти отримуєш притулок, бо в Україні небезпечно. А ти плануєш туди сюди кататись :)

Дякую за коментар. Я чому запитав, в ЄС статус TPS дає можливість на короткострокові поїздки в будь-яку країну (в т.ч. в Україну). В цьому і одна з головних відмінностей від біженця. Тому я запитую чи так само в США.

Виїхати можеш, а повернутись по тій же програмі — ні

Если ты про u4u, то этот пароль могут получить только те у кого нет визы!!!!! Если есть виза, то ты по ней и прилетишь, а дальше зависит от того сколько ты будешь в США. Можно быть до пол года в годовом периоде.

Дякую, так я мав на увазі U4U. Я подумав, що цей пароль людина отримує дистанційно (тобто перед в’їздом в США) і незалежно від наявності візи В1/В2. Бо якась дискримінація виходить, маєш візу — можеш приїхати на 6 місяців, не маєш візу — можеш на 3 роки.

Нет, зайди почитай официальные требования по этой программе на сайте uscis , там сверху написано что спонсор должен подавать тебя при условии что у человека нет действующей визы сша. Именно для украинцев без виз придумали это спонсорство. Более того, сейчас в посольстве в Варшаве тем кто подаётся на b2 большинству отказывают и выдают лист с тем что мол, подавайтесь на u4u((((

Потому что все 2 года тебя в Америке обязан спонсировать спонсор, он берет юридически отвественность за такого украинца, по спонсорству нельзя брать пособия, бенефиты, и т.д. А при тур визе вся ответственность за содержание — на туристе.

Не можу знайти. Знайшов тільки перелік, хто не може брати участь в програмі і там про В1/В2 ні слова. Наявність візи не повинна бути перешкодою. Це дві різні цілі, і працювати по U4U можна а по В1/В2 ні. Тому я і хочу прояснити. Бо уся сім’я — маємо 10 річні візи.

У вас уже есть спонсор? Вам одобрили спонсорство? Советую вступить в телеге Квиток до Америки, там много обсуждений на этот счёт) вроде полетят скоро люди у которых оформили спонсорство при наличии b2. Но так как ещё никто не влетал, поэтому инфы нет как именно их впустят) если увижу ответ от них, напишу. Вам просто сначала надо тогда оформить спонсорство, вы же не знаете даже одобрят или нет

Підкажіть будь ласка, якщо спонсор оформить всі необхідні документи і їх одобрять, чи означає це що я уже ввійшла в число 100000 людей, бо я зразу похати не зможу, а приблизно через місяць, півтора, а спонсор говорить що я можу не встигнути, бо даною пропозицією вже скористалося 71 000 людей

Нема офіційного ліміта в 100000. Це просто цифра яку Байден назвав.

Если у вас есть виза вы приезжаете и подаетесь как refugee. К примеру, говорите что вы не хотите воевать, а вас грозят забрать в ВСУ.
Если у вас нет — вы подаетесь по u2u, нужен спонсор, нельзя пользоваться соц помощью.

Але ж refugee це біженство, там інші критерії і військовий конфлікт не є підставою для статусу біженця, там інші критерії.

Все верно, вам ответили полный бред выше. С визой в сша пустят только по визе. Беженство вообще не дают, а точнее для беженства совершенно другие основания быть должны, не война. Официально, для сша украинцы это не беженцы, это гум пароль. Основания для беженства-это на политической, религиозной почве. А поскольку в Украине украинцев не принесняет Украина именно (сори за тавтологию), то это НЕ является основаниям для беженства. Надо четко отличать гум пароль от политического беженства. Ирония в том, в граждане рос и беларос как раз таки пачками приезжают через мексику и подаются именно на полит беженство!

Тут звичайно явна несправедливість. Нам потрібно з «шкури вилізти» щоб чогось добитись, а росіянину-симулянту просто приїхати і сказати що в мордорі він був «проти війни».

Это законы сша, про несправедливости речи нет. Вы ж не будете говорить, что это какая-то несправедливость, люди верят в каких-то пятидесятников или там пришествие бурундука и им их церковь организовала выезд, а вот я всю жизнь допропорядочно верил/не верил, Пасху отмечал/не отмечал, но вот не берут ) Но досадность вашего месседжа я уловила)

Если станет легче, то насколько я знаю, по политике кейсы ГОДАМИ тянутся, это самый бесперспективный вариант легализации

Згідний. Дякую. Шукаємо хто може стати, можливо supporter. Можливо якісь фонд чи благодійна організація.

Сразу скажу, это почти нереально. А для чего? Просто если есть виза, вы можете по ней приехать. По u4u нет легализации потом, вся ответственность за вас на спонсоре лежать будет, никаких бенефитов брать нельзя. И очень сложно и долго ждать разрешения на работу. Всё-таки больше стоит почитать в телеге) там много кейсов, но в основном едут к родственникам.

Можно хоть один пруф хоть про что-то? Легализация по u4u — адвокаты из США!!! говорят — инфы пока нету, можно или нет — непонятно. Разрешение на работу — данных нет, никто еще не получил.
Откуда вы это все черпаете то?

Так она там то же самое пишет. Неизвестно.
Еще раз, у меня один из клиентов спросил адвокатов, которые находятся в США и занимаются исключительно вопросами гражданства и миграционными кейсами. Имеют связи(ну типа коррупция, но официально). Никто ничего ПОКА не знает. А она — знает. Откуда?

Ничего не поняла) что именно не известно? Что есть программа u4u? Или что она не является официально основанием для легализации? Это все есть на официальном сайте uscis, где опубликована программа, с четкими требованиями. Человеку выше, с которым я переписывалась, я по существу ответила- что очень много таких вопросов и ответов в чатике в телеге. Все остальное, какие-то адвокаты и т.д это здесь разводят неясно кто)))) Намешали в кучу все подряд, и убежище и тпс и u4u) вы сначала сами разберитесь, что конкретно вам нужно и по какой программе)

Что не ясно по легализации? Читайте оф требования программы, по ней на данный момент сказано, она на 2 года рассчитана, это гум пароль, по которому нет права требовать грин карту. Во время пребывания в сша всегда есть варианты по смене статуса конечно, например h1b, выйти замуж, может у кого-то как раз воссоединение будет с родственником за эти 2 года, или даже выиграть гринку и на этом основании сделать adjustment of status, но конткретно u4u не даёт такого права. Это вам адвокаты хоть сказали?) или это тоже неизвестная (официально открытая) информация. Если будут дальнейшие, конкретные вопросы, отвечу по возможности.

Блин, вы странная. Пруф будет хоть какой-то?
Вот, к примеру, человек говорит, что грин карты по работе — доступны.
www.youtube.com/watch?v=gt-50y9ZmAg
Адвокаты, с которыми я консультировался говорят «пока непонятно, по идее — да».
пруф на длительность получения EAD вы, я так понимаю, тоже не предоставите?
Вопрос с EAD в том, посчитатют ли то, что вы по гумантираному паролю основанием для ускорения. ПОКА — никто не знает. Процедура в теории возможна на основании гуманитарных потребностей(нечего жрать).

Внимательно прочитайте мой комментарий) я же написала про h1b) Адвокат слово в слово так и сказал, через работу. В работа это в основном h1b, те смена статуса. пруф на длительность получения ead в этой же теме скидывал человек, оф статистику))))

Оф статистика не имеет НИ ОДНОГО кейса связаного с u4u
Да, вы приезжаете, меняете тип визы, подаетесь на грин карту.
Но вы ведь только что чуть выше написали «недоступно», не?

А там и не будет такого, нет такой категории в ead, там категории по-другому называются и u4u просто попадёт в одну из существующих, а по существующим можно посмотреть на сайте сроки. Что касается expedite, то он вообще думаю будет не возможен тк там список причин для ускоренной обработки ограничен и учитывая наличие спонсора и отсутствие работы я вообще не представляю какая там может быть причина для прошения ускорения.

Угу, в (11)с. Для нее нету сроков.
Вопрос в том, будут ли ускорять.
В списке причин гуманитарные нужды есть

есть. там от 4 до 12 месяцев(по разным источникам).

Для тех кто интересуется, скорость обработки петиций, включая i-765
Офф стат за 1 кв FY2022
www.uscis.gov/...​y_All_Forms_FY2022_Q1.pdf

Удачи вам с хорошим адвокатом и процессом легализации)

За вас должен Спонсор поручиться 2 года обеспечивать — вариант с нечего жрать сша специально ограничили именно этим спонсорством.

Насколько я понимаю тебе пытаются донести что Гк по работе — это гк по работе и к u4u она не будет иметь отношения никакого, как и все другие способы получения иммиграционного статуса, да там можно будет получить другую визу и что либо ещё что даст право остаться после 2 лет, но это никак не будет касаться u4u.

Спасибо, это то что я имела в виду

Але чи є обмеження чи перспективи на конвертацію. Отщо цікавить людей

На счёт разрешения на работу, те кто подались по tps (не путать с паролем u4u), в конце апреля, ещё ждут это самое разрешение. TPS и u4u приняли с разницей в пару дней, тпс от 19 апреля, но для тех кто уже в сша. Те кто сразу подал на тпс до сих пор не получили разрешение на работу (подруга ждёт от 20 апреля, почти месяц). По u4u процесс дольше, потому что они только начали подаваться 25 апреля как только открыли программу из страны исхода (например, Украина), но сначала uscis одобряют спонсора, а потом бенефициаров, и только потом въезд в сша (про это тысячи кейсов в Квиток до Америки). И только после въезда оформление всех документов.

expedite пытались делать хоть кто-то?
вот в том то и дело, что данных пока нет.Месяц — ниочем. Если оно до двух месяцев это просто прекрасно.

С еад не будет быстро. Согласно последнему бюллетеню в беклоге около 1м ead pending кейсов. U4u tps etc ждут около года по продоению. Теряют работу. Теперь по u4u, на основании чего делать er ?
Я делал ER, и на сайте uscis есть критерии.
Если не будет отдельного решения по u4u то перспективы плохие на быстрое разрешение на работу.

По u4u процесс дольше, потому что они только начали подаваться 25 апреля как только открыли программу из страны исхода (например, Украина)

На дозвіл на роботу можна подаватись ДО приїзду в США?

Applying for Employment Authorization

After you (the beneficiary) are paroled into the United States, you are eligible to apply for discretionary employment authorization from USCIS. To apply for discretionary employment authorization, you must submit Form I-765, Application for Employment Authorization, using the ©(11) category code with the required fee or apply for a fee waiver.

наскільки я розумію

re paroled into the United States,

це момент штампу в паспорті
тому не дуже зрозумів що значить

из страны исхода

Из страны исхода-«начали подаваться на u4u». Все процессы дольше так как сначала надо оформить спонсорство, а потом уже все документы внутри сша

Нет, вы получаете пароль на границе. Потому только после вьезда

Чего это через месяц? сразу по вьезду у вас типа пароль и уже можно подавать.

Не было. Вам дают разрешение на вьезд. После разрешения 90 дней на вьезд. После пересечения границы вам ставят штамп и это уже гум
пароль. Больше ничего не надо, в тот же день можете подавать i-765
Возможно месяц — это время оформление формы спонсора, но там сейчас меньше месяца.

Больше ничего не надо, в тот же день можете подавать i-765

Знаю несколько человек, которые подавали на I-765 в 2020-2021 в рамках green card апликации. Почти все получили EAD за 11-13 месяцев. Я получил EAD за 12 месяцев. Нужно ориентироватся на максимальный период показанный на USCIS сайте.

Віза до 6 місяців. Можуть вліпити і 3 дні на вїзді

Ну вот как бы адвокат может доказать, что попытка вас заставить воевать когда вы не хотите — достаточна.
Мне во всяком случае такие кейсы показывали.
В любом случае заезжая по u4u вы подтверждаете, что ничего такого делать не будете.

Для порядної людини це — сором на все життя про таке заявити. А тим більше доказувати, що таке відбувається. Ці кейси скоріше за все будуть відхилені. Хіба що це були діючі військові або бувші військовослужбовці з оперативного резерву, які відмовились виконувати те, за що держава платила їм ЗП багато років, навчала і надавала пільги. Насправді, добровольців без досвіду, десятки тисяч. Але їх просто записують і кажуть: «Ми Вам перетелефонуємо». В на тому все. Не вистачає офіцерів, інструкторів щоб навчати, нормальної амуніції щоб екіпірувати і не достатньо зброї. Тому і не беруть. Уряд США в курсі такої ситуації, я впевнений, тому ці усі кейси в більшості безперспективні і будуть відхилені.

Та сором вообще спрашивать как можно кудато выезжать. Вы же это делаете.
Я лично никакой разницы не вижу.
Лично я выехал именно по причине «никто не собирается обеспечивать мою семью в случае моего сидения в окопе».

У кожного свої виправдання своїх вчинків. Я в Україні. Дружина з дочкою в Європі. Виясняю потенційні варіанти для них. Дочка вільно володіє англійською і хоче навчатись далі в іноземному вузі. Тому якщо є щось порадити по суті питання буду вдячний.

По сути — сначала надо решить что именно вы хотите, что хотят они и НЕ ВРАТЬ самому себе.
А так то у меня позавчера жена ругалася и кричала, что лучше в Украине уборщицей, чем в США и вообще развод, а вчера уже согласна на переезд была. Что будет завтра — неизвестно. Месяц назад сын на полном серйозе собирался учить немецкий до b1 за три месяца

Ось переді мною сидить людина що заїхала по туристичній візі і отримала політичний притулок

До речі, а як найпростіше доїхати до Києва з за кордону? Без машини

Доброго дня, правда що після підтвердження програми U4U, я знаходячись фактично в Польщі не зможу повернутись в Україну і попрощатись з рідними?

Це вам ще з польщею вирішити треба спочатку

Не розімію що я повинна вирішувати з Польщею, в мене немає статусу біженця

То яким боком

U4U, я знаходячись фактично в Польщі не зможу повернутись в Україну і попрощатись з рідними?

Аивзагалі так. Якщо небезпечно в україні то чого вертатися. Краще родичів покликати

Це ви висловлюєте власні міркування чи маєте якусь підтверджену інформацію? Одобрена заявка це ≠ отримання паролю, штамп ставлять після прибуття в США.

Какой смысл ехать в США по этой программе если есть Германия, где людям наваливают social benefits? В США нифига не дадут и конвертнуть это в LPR будет ещё та задача и займет годы жизни в неопределенности (лет так 5). EAD делают по 12 месяцев, работать в США на EAD это блин на большого любителя...

Смысл в том что там есть семья, а в Европе ты нафиг никому не нужен, хоть и с пособием.

Там не только пособие, там и жилье и страховка. А в США что? Семья страховку где возьмет, если не работает родственник? А если жилье снимаешь, то даже поселить кого-то это целая история и нужно разрешение брать. Если молодые, может имеет смыл, а если уже возраст, то ничего не будет и выглядит намного хуже чем Германия. Ни в Европе, ни в США нигде не нужны, если разобраться до конца. Наверное проще помогать деньгами в Германии с американской ЗП...

Ты можешь представить человека в возрасте который сам поедете Германию?

Ты можешь представить человека в возрасте который сам поедете Германию?

Да, вполне едут и там таких много и волонтеров много, которые помагают заполнить бумажки.

Среди родственников знакомых таких кейсов хватает. Многие, правда, через пару недель начинают выть.

Тобто їхати в Німеччину просто щоб накидували пару сот євро? Перспетива просто супер

Тобто їхати в Німеччину просто щоб накидували пару сот євро? Перспетива просто супер

А яка перспектива в США? Через 2 роки їхати назад, коли скажуть — війна закінчилась, до побачення. При чому із двох тих років ти будеш 12 місяців чекати на EAD. До того ж я сказав про типовий кейс. Якщо молодий, то можливо і вартує.

Я про США нічого не казав, ніколи там не був тому не можу судити

З EAD це просто найбільший треш з можливих. Час очікування звучить від 2 до 12 місяців... Абсолютна невизначеність

Доброго дня. Моя родичка з США заповнила форму і134 на мене і моїх не повнолітніх дітей. Одразу прийшов лист з номером uscis для авторизації на сайті, але тільки для мого 4х річного сина. Потрібно зачекати чи сталася якась помилка при заповнені форми?

а що родичка бачить зі свого боку в профайлі?

в профайлі
там ст атус міняється і пдф всїх комунікацій

Доброго дня, в мене така сама ситуація, мої документи не доходять вже вдруге, по телефону підтримки відповідає тільки робот і просить номер квитанції а його немає, так як доки не дійшли. Не знаю в чому річ...

Номер заявки есть на сайте в аккаунте пользователя который заполнял анкету, ещё им должно было прийти письмо бумажное.

Для тех кто интересуется, скорость обработки петиций, включая i-765
Офф стат за 1 кв FY2022
www.uscis.gov/...​y_All_Forms_FY2022_Q1.pdf

Я выискала что вроде 2.1 месяц!? Срок обработки ? Если так, то прям радует

Добрый день у меняя такой вопрос, если у меня есть виза 10 летняя в2 а также есть спонсор в США ( церковь) дадут ли мне у4у?

думаю що статус новий дадуть (TPS) але відміниться віза

Нет. Это ошибка, с тур визой нельзя подать на у2у

Підкажіть, будь ласка, як можна отримати спонсорство в США через церкву? Хотів би переїхати і працювати там)

та можна і в церкві на початок, але мав на увазі Штати=)

Нет!!!!!! У2у только для людей у которых нет легального статуса в США, у вас есть виза временная. Читайте оф источник по этой программе, там прям сверху об этом написано

Скажите пожалуйста, что за церковь, я тоже спонсора ищу. Или хотя бы подскажите, как такие церкви искать

А там незайманих дівчат приносять у жертву в тій церкві?

Может кто то в курсе, если продолжать работать в США по приезду как укр. фоп, при этом ещё не получив разрешение работу в США, то чем это грозит?

Що загрожує
Навіки залишитися фотом.
Право вибору першого року оподаткування залежно від місяцю вїзду(хто має право)/отримання права на роботу.

Головне податки правильно заплатити і/або не працювати після

ну т.е. если работать укр. фопом без права на работу, то налоги лучше заплатить? в таком же случае станет вопрос — почему же ты работал, когда этого нельзя было делать?
Я тут больше имею ввиду, что будет, если поработать укр. фопом до того как получил разрешение на работу? а после получения разрешения на работу искать уже местную. Нужно ли будет светить свой доход за период работы по укр фопу при подачи декларации? и если не светить, то может ли это как то обнаружиться?

Думаю тут залежить хто оплачує зп.
Якщо фірма американський резидент — то платити треба.
Якщо ні — швидше за все не потрібно.

Питання звідки інфа про пів року на дозвіл на роботу? Наскільки я розумію, дозвіл на роботу в США залежить від типу візи. І якщо візою таке передбачено — можна відразу іти і влаштовуватись...

нет, для разрешения на работу нужно отдельное заявление писать и ожидание может быть... кто говорит 4-6, кто то 6-9 мес. Информация от юристов/адвокатов, которые записывают видео/стримы по поводу этой программы.

Ну це звісно треш... Пів року уктґґтримагня лягає на спонсора по факту...

вообще как бы спонсор должен быть ответственен за содержание прибывшего все 2 года. Поэтому мне кажется мало кто на это пойдёт по факту из незнакомых людей.

Оксана смотрите первоисточник.
egov.uscis.gov/processing-times
i-765 form.

с EAD год одичания легко, но есть нюансы, например по решению суда первое EAD по категории c08 в течении 30 дней обязаны дать (и дают).

Нужно ли будет светить свой доход за период работы по укр фопу при подачи декларации?

я про це й писав
так треба
про тпс мало інфи та пароль

www.irs.gov/...​ion-of-nonresident-aliens

и по факту оштрафуют наверное сразу?

Відкинуши візові деталі, штраф/пеня є навіть якшо задекларував і недоалатив більше 1000 за рік. Якщо не декларувати, соже пройти. Вле якщо дізнаються чи хтось настукає то тоді тюрма і гірші штуки. Знову ж таки, при подачі на громадянчтво клянешс що податки платив

ssn есть? А как ответите на вопрос о том как на жизнь зарабатывете?

ну т.е. если работать укр. фопом без права на работу, то налоги лучше заплатить? в таком же случае станет вопрос — почему же ты работал, когда этого нельзя было делать?

Первую налоговую декларацию ты имеешь право подать как non resident (особенно, если ты прожил только часть времени в США). Я уже не помню детали, но это поможет не платить часть налогов.

Формально работать нельзя. Возьмите аналогию B1/B2 виза — по ней работать нельзя (попробуйте на виза интервью сказать буду работать), но многие приезжают в бизнес командировки, продолжая получать ЗП на родине. То есть пока вы не налоговый резидент и не работаете на территории США — все ок.

Аналогично и по TPS статусу — нет EAD нельзя работать.
Не думаю что между Украиной и США\IRS налажен обмен данными, но даже если и нет — я б не рисковал.
ЗЫ предположите что это пассивных доход

Когда-то на форумах писали что если Source of income не USA то должно быть ок, в другом случае это может нарушать миграционное законодательство, но надо уточнять у юристов.

Я работала как фоп до получения права на работу в США и продолжила после. Доход фоп декларируется за весь год, без подробностей когда именно он получен, в форме 1116 foreign tax credit. Также уплаченные в Украине 5% налога отмечаются дополнительно в форме 1040, и отнимаются из суммы налога который надо оплатить США. Вот уже несколько лет так работаю, уже и гринкарта есть, проблем не было, а дополнительный доход радует

кстати по поводу сроков разрешения на работу, у меня и у знакомых это занимало в среднем 6 месяцев. тут можно рассчитать время ожидания ead на основе статистики недавно завершенных кейсов, в 1м поле надо выбрать i765 , затем свой вид визы egov.uscis.gov/processing-times

Чому не задекларувати ЛЛС в США? Процес займає 10 хвилин не виходячи з дому. А геморою зі звітами менше?
Плюс можна дедактити плющем типу хоум офіс або покупку ноута.

Так по 1099 навіть нічого не реєструючи
Аби податки платив

Ну наскільки розумію ЛЛС твою дупу прикриває :)

та нема причин не декларувати llc, таки треба зробити. открытие llc тут практикуют, да, когда уже получают разрешение и работают на штаты, особенно если несколько источников дохода в штатах.

А можете пояснити, до чого тут LLC? Як воно допоможе?

З точки зору еміграції — ніяк. Але доґґспростить сплату податків

Так я якраз і питаю як. Якщо ФОП з діючим контрактом з США (remote) приїжджає туди і чекає на EAD щоб мати змогу далі працювати, як йому допоможе LLC?

Там ситуація інша. Людина ВЖЕ податковий резидент в США. Але працює через український ФОП.

Если вы являетесь налоговым резидентом США, а это так с даты получения Грин карты, то весь иностранный доход облагается налогом и в США и в Украине.

Ну так він і платить.
Не було б спд, не був би податковим резидентом україни

С точки зрения декларации налогв ок. Но В вопросе был момент «без разрешения на работу» Сколько работали без разрешения как фоп?

я как фоп работала 3 месяца до первого разрешения на работу. важно что работа была на Европу, не на США. из разъяснений юристов на то время я поняла что это в серой зоне, не нелегально, но рисковать проверять на себе не хотелось, так что с получением ead перестала нервничать. за весь тот год подала налоговую декларацию, весь доход указала в 1116й форме. через пару лет срок действия ead закончился, а новый не давали из-за задержек из-за ковида. так в разрешении оказалась временная дырка, но я все так же работала через фоп, 2 месяца до продления ead. с американской работой такого бы не вышло, при експайре ead бы уволили

Я думаю (не адвокатское мнение), что без разрешения на работу — работать на территории США нельзя. Это так банально звучит — не работать ибо нет разрешения. Куда уж проще ?
Предположим вас интервью на натурализацию, и вопрос офицера — ’как вы получали доход будучи на территории США в первые 3 месяца ?«. То мне не поймали — не значит что не знают, и когда стрельнет — вопрос.
Желаю чтоб не «всплыло»

а новый не давали из-за задержек из-за ковида

Будем откровенны, не изза ковида. Трамп вернул биометрию на продление EAD — благородная цель поиметь $85 для пополнения решетчатого бюджета USCIS. Сдать биометрию во время ковида было проблематично. Нехорошо вышло с иммигрантами.... изза $85 люди теряли работу.
Мне пришлось продлевал EAD через конгрессмена,

В 2020 ead подучили за 4 месяца, в в 2021 больше 6 месяцев и это повезло ещё, потому что люди по году ждали. До этого в 19 делали за 3 месяца.

ну так к лету 2020 трамп и ввел улучшения, на фоне Covid-а.

Тем не менее Трамп уже больше года как не президент, а ead и другие виды виз сейчас делаются дольше чем при Трампе.

Вы считаете что с первого дня прихода следующего президента он обязан смотреть на проблемы USCIS ?!
Видимо вы не так в курсе происходящего цирка. Трамп закрутил гаек на многих уровнях, EAD это малая часть проявления любви к иммигрантам.

ЗЫ я продлевал EAD 4 раза. Это театр абсурда, например получение EAD на ребенка 8 лет! Да да у меня дочь может работать ;) это все дядя Трамп придумал.

Разве они не назначили нового руководителя с первых дней? Закрутил так хорошо что стало хуже после того как он ушёл, причём так что отменить не получилось.
За это время были и другие факторы, которые повлияли и на другие типы услуг.
А Ead на ребёнка могу предположить был нужен из-за AP, и если да то я не понимаю причём тут Трамп, раньше AP можно было по-другому получить?

Новый глава USCIS, да они начали раскручивать, это процесс не тоталитарный. На все время нужно. Тот же трамп пришел в 2017, но первые «плоды» были к 2019.

А Ead на ребёнка могу предположить был нужен из-за AP

В том то и дело что нет не из-за AP.

если да то я не понимаю причём тут Трамп

Не волнуйся, его уже нет, у руля.

Без EAD працювати нелегально, якщо ви всередині США. На будь якого роботодавця будь де. Те, що комусь за це нічого не було нічого не означає. Бо може виплисти і пізніше (аудіти, подача на грінку і тд).

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Уже выяснили можно ли как-то официально остаться в США после 2-х лет? Или никак нельзя?
Только фиктивне барки, и паленые O1, и паленые политубежища, не предлагайте.
Может L1 можно как-то оформить, если я за эти 2 года успею проработать год на американскую компанию?(Не в другой стране, а в самих США).

Уже выяснили можно ли как-то официально остаться в США после 2-х лет? Или никак нельзя?

Найми адвоката если серьезно намерен. Пришел на форум за советов да еще и на доу ?! точно серьезно ?

Только фиктивне барки,

Зачем фиктивные, ищи настоящие ! LOL

И чем он мне поможет? Я не политический активист, не фейковый вундеркинд-слюнявитесь микрофона с кучей статей и конференций.
И я не хочу начинать новую жизнь в США с обмана.
Хотелось бы услышать какие есть варианты честно остаться в США после двух лет, для обычного украинского принципала.

Вы искренне считаете что адвокат рискнет лицензией и предложит вам мошенническую схему ?

остаться в США после двух лет,

Ты для начала попади в США

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

-

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Здесь только проверенные адвокаты. Дьявола😈

Приходит к врачу молодой человек:
— Доктор, а вот если эрекция без эякуляции?
— Ну, это, конечно,не очень хорошо...
— Доктор, а если и эрекция, и эякуляция?
— Ну это просто замечательно..
— Доктор, а как вот, если эякуляция, но без эрекции?
— Ну, это странно как-то...
— Доктор, а если ни эрекции, ни эякуляции?
— А вы зачем, собственно, пришли?
— Да вы знаете, слова нравятся: эрекция... эякуляция...

Это надо в закреп вешать в телеграмме, там 13 тыс человек по спонсорству пытаются выехать

Є сенс їхати, якщо заробляти гроші, допомагати Україні та українській армії.

у нас біженці що з"явилися зі своїми кафе та пароплавами в Україні
ну і не кожна дружина заробляє...

Українці також мають мешкати в Україні станом на 11 лютого.

Почему именно эта дата?

Дата коли Путін об’явив на раді Росіі безпеки що будуть нападати?

Там не написано " проживать" , там написано " быть резидентом"! Наличие резиденции определяется пропиской.

Цікаво, чи будуть потім якісь обмеження через те, що був біженцем по цій програмі (Uniting for Ukraine)? Наприклад, більше не можна буде отримати якусь іншу візу (бізнес тріп, туристичну, робочу, тощо) бо вже Омерика й так тобі допомогла (чув що іноді бувають проблеми з в’їздами в інші країни якщо колись мав статус біженця).

В тексті програми, в вимогах, є пункт про «displaced».
Це взагалі як визначається? Якщо з Маріуполя, чи ракета в будинок прилетіла? Чи, з ужгорода з хати виїхав, бо страшно? =)

А з якого числа треба бути в EU? Якщо наприклад, хтось виїхав сьогодні, він вже не підпадає під цю програму? Є десь визначення в документі про це?

В документе нет определения, есть такой ответ на сайте dhs
Do Ukrainians have to be in a certain location to apply for Uniting for Ukraine?
This process is aimed to support Ukrainians who have been recently displaced by Russia’s invasion and who fled Ukraine after February 11, 2022. We anticipate that most eligible Ukrainians will be in neighboring countries or other EU states. However, Ukrainian citizens in other locations are also eligible for Uniting for Ukraine.

Це означає що коли я буду подаватись на програму, змушений бути на території ЄС?

Если выехали 06.02 и не вернулись до 11.02, то нельзя

Субъективное мнение или вы консультировались с юристом?

нє, ну інстаграм на якусь жіночку без конкретного посилання це ще складніше ніж гуглили чи пост це йчитати

Это " одна тьотья сказала". Есть юридическое определение РЕЗИДЕНЦИИ. Это прописка , штамп в паспорте.

Кто нибудь может внести четкую ясность на счет «резиденты Украины на 11.02», если выехал к примеру 06.02 на программу подаваться можно или нет?

Единственное, что делает гражданина Украины нерезидентом — это наличие штампа о выезде на ПМЖ в загранпаспорте с последующей постановкой на постоянный (не путать с временным) консульский учет в стране своего нового резидентства. Наличие граджанства/вида на жительство/беженства/налогового резидентства/и т.д. другой страны в некоторых случаях может быть коссвеным свидетельством нерезидентства Украины, но «пересек границу 6.02» в этот перечень точно не входит.

Очень сомневаюсь что у uscis подобные критерии.

Як це відноситься до українського прикордонника на пункті виїзду?

Никак, пограничники в контексте вопроса и ответа вообще мало значения имеют, как и остально законодательство Украины, это я и имел ввиду. Что бы понять что там uscis имеет ввиду под резеденством надо читать их правила и законы.

Вроде в этой ветке не спрашивали ничего о пересечении границы Украины. Причитай вопрос, ты пишешь куда-то не туда или не о том.

Логика интересная конечно у американских политиков. Для обеспечения Украины оружием выделяют миллиарды, а для помощи украинским беженцам денег нет, но вы держитесь, вам спонсоры помогут... Выводы из этого мы поняли.

Ну вони залатали «дірку» на мес. Кордоні і пропіарилися

BIDEN TO ASK CONGRESS FOR $33B IN EMERGENCY FUNDING FOR UKRAINE
Логічно виділити допомогу війску і ураїнцям в Україні, а не вивозити людей за окен

США это не страна победившего социализма.

а для мільйонів біженців десятки мільярдів потрібні

Яких мільйонів? там квота на 125к.

В США достатньо можливостей заробити собі пристойні гроші, тим більше ставлення до українців позитивне. На мою думку, все правильно вони роблять.
Вони по суті кажуть, приїжджай, якщо маєш спонсора або родича (щоб була підтримка на перший час), знаходь роботу (тобто не будь паразитом) і живи собі в США до 2 років. Яка допомога потрібна дорослій людині, в якої є руки, ноги і голова?

звучит это всё классно, но говорят, что разрешение на работу вероятно придётся ждать 4-6 мес.

В США заработать 1000 долларов в месяц — это решаемая задача. Конечно надо крутиться, вертеться, читать фейсбук, переводить объявления — одним словом шевелиться.
Переселенцы в Украине иногда не могут получить и 100 долларов в месяц. Так если смысл сидеть без ничего, без дома и без работы, в Украине?
Я еще понимаю, когда люди едут в село, покупают пустые, сельские хаты в когда-то умирающих селах, сажают городы — то хоть как-то можно будет выжить и быть независимым. Но сидеть в городе без работы, в общаге, на социальной помощи 60-100 у.е. в месяц (вы вообще понимаете как жить на эти деньги)? Если есть возможность уехать в ЕС или США, и найти себе достойную работу на достойные деньги с бесплатной школой или детским садиком.
Если люди, все уже потеряли — то рисковать стоит. Сидеть в Украине можно — если есть какие-то якоря, вы чем-то полезны воюющей стране, вы можете хотя бы сами себя прокормить.
Всегда можно будет вернуться, и потребовать свое назад. Россия — это гопник, террорист, страна-вор.
Как вариант, есть смысл просить власть в центральных и западных областях Украины о выделении земли, предоставлении какого-то временного жилья а-ля вагончики для строителей. А если ни земли, ни работы, ни жилья — чего сидеть, если сейчас украинцев принимают Швейцария, Нидерланды, Финляндию и другие прогрессивные страны.

далеко ти виїдеш якщо ти чоловік і тобі від 18 до 60

Швейцарія, Німеччина, Італія, Фінляндія не лише приймають українців, але і надають медичне страхування. Якщо не подобаються США, можна їхати в різноманітні держави ЄС.
Тому тут таке: трошки посидіти в інтернеті, погуглити,
офіційна інформація від МЗС tripadvisor.mfa.gov.ua
статті на цю тему zaxid.net/...​_riznih_krayinah_n1538930
навести довідки, підписатись на різні фейсбук-групи для українців в різних державах світу і можна чухати кудись, де є безпечне життя для жінки та дітей, які залишились без нічого (дому, роботи, майна). Садочки та школи теж надають українцям.
Це ж спецоперація, тому потрібно користуватись її бонусами. Велике переселення народів лише починається.

Верно!
США дает Temporary Protected Status. Что не есть статусом беженца — где бенефиты включены. Поэтому другие страны на самом деле дают гораздо больше чем США.

Ехать из Украины стоит:
— если семья все потеряла в Украине — дом, работу, имущество;
— государство Украина сейчас дает 60-100 у.е. на человека + помощь местных властей;
— многие страны ЕС дают полный пакет — жилье, медстраховку, языковые курсы, денежные выплаты на еду, школы и детские садики на 1 год + возможное продление еще на 1-2 года.

Знаю, что некоторые села центральных областей Украины забиты переселенцами, которые садят огороды и обживают старые, заброшенные дома, которые на OLX продавались за условные 2000 у.е. В принципе это правильная, проактивная позиция людей. Я бы вообще выдавал участки 12-20 соток и какие-то временные вагончики для жилья с подключение к электроэнергии.

Конечно если есть нормальная работа или собственный бизнес в Украине, то есть человек экономически активный (обеспечивает себя, платит налоги и может даже помогать армии — супер), то да — наверное надо оставаться в Украине. Но мне кажется ничего нет в плохого пожить годик в Швейцарии или Финляндии, получить интересный жизненный опыт и может быть чем-то помочь Украине и украинской армии (если в Украине вы экономически «пассивный» персонаж).
Идеально — это найти полноценную работу в ЕС, но наверное это не так просто сделать, хотя думаю реально, если человек умеет что-то делать на высоком и качественном уровне.

Так питань нема, не потрібно допомоги — дайте можливість жити і працювати в США, я не думаю , що мігранти хочуть якусь допомогу , а не легальний статус)))

Все правильно пусть едут воюют за свою страну американским оружием, а не бегут прожирать деньги американских налогоплательщиков.

Та нікому з мігрантів не потрібна фінансова допомога від США, все що потрібно це вікдрити «занавес», видати EAD/SSN/GreenCard з адекватною швидкістю — все, особисто мені, більше нічого не потрібно, ні пільг, ні фін помочі і т.д.

Крч кинули аля шукай собі спонсорів сам. Хоча минула програма була на 15к, фінансувалась державою і половину квоти тільки використали. Портнов бомбив з того, в США нема грошей?

Цікаво чи американська компанія може гарантувати фінансово утримання людини в США а не приватна особа?

Програма вимагатиме від українців, які бажають в’їхати до США, гарантій від громадянина США чи організацій з переселення та некомерційних організацій.

так це я читав, але я мав на увазі звичайну приватну компанію а не організацію з переселення чи некомерційну організацію.

ну оформить галера на дружину ще одну гуманітарну
заживе

Нет, не может. Только частное лицо или некомерс. Причина скорее всего в том, что им надо ответсвенный человек если что случится.

Сьогодні 25 квітня 2022 року на офіційному сайті USCIS розпочався прийом заявок на програму Uniting for Ukraine, яка дозволяє отримати дозвіл на в’їзд та перебування терміном на 2 роки з правом на роботу громадянам України та їхнім найближчим родичам, а саме чоловіку/дружині або дітям до 21 року, які:
⁃ станом на 11 лютого 2022 року були резидентами України та змінили місце проживання в зв’язку з війною в Україні (хоча можна і подаватись тим, хто не залишив своє проживання в Україні)
⁃ мають спонсора в США (не обов’язково родича), хто візьме на себе фінансову підтримку під час їхнього перебування в США та допоможе з пошуком жила, роботою, оформленням перших документів і тд.
⁃ мають дійсний закордонний паспорт (діти можуть бути списані в паспорта)
⁃ зроблять усі необхідні прививки, які вимагає уряд США — кір, поліомієліт та COVID-19
⁃ Пройдуть перевірку на безпеку

‼️ВАЖЛИВО: діти до 18 років мають право в’їзду в США лише в супроводі хоча б одного з батьків або законного опікуна, визначеного судом!

✅КРОК 1 в цій програмі є заповнення спонсором форми І-134 на сайті www.uscis.gov/...​arian/uniting-for-ukraine і подання додаткових документів, що підтверджують фінансовий стан спонсора та імміграційний статус (громадянин, власник Грін Карти, неімміграційна дійсна віза)
Фінансовими документами можуть бути — довідка з банку про наявність грошей на рахунку з інформацією про дату відкриття рахунку, суму виплачених грошей, залишок на рахунку, останній tax return, довідка від роботодавця з вказаною посадою та заробітною платою.

📍Форма І-134 — це доказ того, що у спонсора є достатньо грошей, щоб вас утримувати. Усі попередні заповненні спонсором І-134 теж впливають на можливість бути спонсором по програмі Uniting for Ukraine і враховуються при розгляді вашої заявки.
Наприклад, якщо ви чоловік і рік назад спонсорували свою дружину у справі сімейного возєднання, а тепер хочете ще спонсорувати сестру чи брата зі сім’єю, то відповідно у вас мають бути кошти, щоб покрити загальну кількість осіб, спонсором для котрих ви являєтесь.

💰Скільки ж грошей має мати спонсор?
Рівень доходу спонсор має мати не менше 125% of the federal poverty level (федерального рівня бідності) і він розраховується у відповідності від величини сім’ї спонсора та фінансово залежних людей від нього.
Деталі розрахунку можна подивитись тут www.uscis.gov/i-864p

‼️Варто зазначити, що спонсор несе повну фінансову відповідальність за спонсоровану особу і гарантує державі, що спонсоровані особи не будуть претендувати на державні допомоги та обтяжувати США.

Форма І-134 є БЕЗКОШТОВНОЮ.

✅КРОК 2
Якщо уряд США затвердить заявку спонсора, то спонсорована особа з України отримає емейл з підтвердженням та інструкціями щодо створення он лайн кабінету на сайті USCIS та підтвердженнями своїх даних.

✅КРОК 3
Подати підтвердження наступних вакцинацій: кір, поліомієліт та COVID-19.
Якщо у вас немає вакцини, то дозвіл на в’їзд в США ви зможете отримати лише після хоча б першої дози вакцинації.

✅КРОК 4
Після усіх попередніх перевірок документів та вакцинації ви отримаєте емейл з підтвердження того, що вам надано в’їзд в США і на протязі 90 днів ви маєте в’їхати в країну. Авіаквитки ви повинні купити за власний кошт. Ні уряд США, ні спонсори не оплачують авіаквитки. Додатково вас потрібно зробити Ковід тест (антиген або ПЦР) перед вильотом в США для усіх осіб старше 2 років

✅КРОК 5
По прильоті в США в аеропорту прильоту ви будете перевірені Прикордонною службою
США і при відсутністю проблем з перевіркою на безпеку, вам буде надано гуманітарний пароль терміном до 2 років на перебування в США. Ви та діти від 2 років також будете зобов’язані пройти перевірку на туберкульоз на протязі 14 днів після прибуття.

✅КРОК 6
Отримання гуманітарного паролю дасть вам право податись на дозвіл на роботу, заповнивши форму І765 і оплативши $410 мита. Нагадаю, що також існує форма І912 для тих, хто не в змозі оплачувати мито.

про бідність тут

www.uscis.gov/i-864p

For the 48 Contiguous States, the District of Columbia, Puerto Rico, the U.S. Virgin Islands, Guam, and the Commonwealth of the Northern Mariana Islands:
Sponsor’s Household Size 100% of HHS Poverty Guidelines* 125% of HHS Poverty Guidelines*
For sponsors on active duty in the U.S. armed forces who are petitioning for their spouse or child For all other sponsors
2 $18,310 $22,887
3 $23,030 $28,787
4 $27,750 $34,687
5 $32,470 $40,587
6 $37,190 $46,487
7 $41,910 $52,387
8 $46,630 $58,287
Add $4,720 for each additional person Add $5,900 for each additional person

Я правильно розумію що спонсор повинен заповнювати цю форму і-134 на кожного з членів сім’ї? тобто і на дітей?

Підкажіть за пункт 3. Як такі підтвердження роблять? ну за ковід з Дії мабуть можно витягнути, а інші?

Есть разные варианты: Карта вакцинации или выписка из мед карты, сделать по новой и получить новую карту с вакцинацией, сдать анализы на антитела.

У меня возник вопрос-а спонсор может у меня попросить все документы моего украинского имущества?запрашивает ли это правительство для подтверждения украинца? Мой спонсор сегодня мне написал сообщение что запросили документы подтверждающие все мое Майно в Украине

А почитайте анкету і спробуйте самі заповнити для тренування

Є такий пункт в анкеті. Його не обов’язково заповнити. Тут нюанс що треба вказати ДОСТАТНЮ суму для вашого проживання в США... Чи це буде з асетів спонсора, чи з ваших — справа інша
Але асети мають мати можливість бути реалізовані протягом року. Тобто, квартиру — вказувати не треба, мова швидше про акції /облігації

По тур визе нельзя получитьгум пароль. Он не отменит тур визу! Те впустят по тур визе, потому что это уже легальный тур статус. Шум пароль для тех у кого нет визы в паспорте

А біженці?
Хіба тур віза зовсім не конвертується?

Uniting for Ukraine is a new Biden initiative that will allow Ukrainian citizens to apply for humanitarian parole in the United States. Humanitarian Parole is a process that allows foreign nationals to lawfully enter the U.S., provides temporary lawful presence in the U.S., and protects that person from deportation during the parole timeframe that has been granted to the foreign national. Humanitarian parole is a temporary permission to remain lawfully in the United States. It does not provide law permanent residence (a green card) and does not provide a pathway to citizenship.

parole != TPS?

www.uscis.gov/...​emporary-protected-status
www.uscis.gov/...​outside-the-united-states

TPS is helpful for Ukrainians already in the United States continuously since April 11, 2022, but not for those currently attempting to flee, unless the DHS moves the eligibility date further forward.

The U.S. Refugee Admissions Program (unlike humanitarian parole) can lead to U.S. citizenship, but the path is very long. In January and February 2022, 514 Ukrainians made it to the United States through the refugee route. Only 12 made it in March 2022, as flight cancellations related to the conflict limited the number of those who were able to leave.

!!!!!!!! The normal humanitarian parole program, which will still be available for Ukrainians who do not have sponsors, can be granted on urgent humanitarian grounds. Yet, the high bar for meeting these grounds can make it unavailable as an alternative to the regular visa issuing or the refugee application processes. So far, 350 Ukrainians have been granted “regular” humanitarian parole, including 28 children who were granted parole for medical care purposes.

Asylum is for Ukrainians who have been persecuted or demonstrate reasonable fear of persecution on account of their nationality, race, religion, membership in a particular social group, or political opinion.

Re-Parole
Parole ends on the date the parole period expires, is revoked, or when the parolee leaves the United States or obtains an immigration status, whichever happens first.

Чел з Маріуполя виїхав через рашку в Мексику, а звідти в США по укр паспорту. Повезло, що паспорт не забрали.

Те кто в Мариуполе — то многие так сделали. Не конкретно в США, а в ЕС.

Не упростило а уточнило или упорядочило. До 25 апреля мексиканскую границу можно пройти за день, от выхода с трапа в тихуане до встречи с шарами в сд.
В новом подходе, упрощенном,
— в тпс могут отказать, чего нет если пересекать пешика.
— поручитель может нести финансовую ответственность, если тот за кого поручались апплаится на паблик бенефиты, да это лойеры предварительно говорят
— время ожидания и бекграунд чекинг. Пока никто не берется судить, но это не дни.

Зы был на границе, проводил родственника.

апплаится на паблик бенефиты

Що це таке, про які саме бенефіти мова?

Federal or State.
Если говорить например о калифорнии, то прям для Украинского случая выпустили нотис — что положено и в каком статусе. Может сличаться от штата к штату.
ознакомится можно здесь
www.cdss.ca.gov/...​ver=2022-04-25-084435-763

В американських джерелах написано, що треба бути резидентом на 11.02. Наші всюди переклали, що треба було знаходитись в Україні на 11.02, навіть на сайті посольства так.
Ну і якщо немає механізмів залишитися, то справді навіщо викидувати 2 роки життя

Почему нет механизма? Можно попробовать найти местного работодателя и оформиться через него по рабочей визе, к примеру.

Робочі візи в США роздаються дуже складно, і там майже лотерея: роботодавець подає документи, але навіть всі валідні документи не гарантують що візу дадуть. І взагалі можливо біженцям по цій програмі не можна працювати

К счастью работать можно и разрешение получить это вопрос времени. Да и работу за кэш никто не отменял. Выйти замуж/женится как способ легализации очень даже рабочий.
Насчет рабочей визы. Если айтишник толковый то проблем со спонсором точно не будет, за два года можно сделать

Это типа H1B, так тут никакого упрощения нет что с Украины что с США одно и тоже

тогда замуж/жениться)

США спростили в’їзд для українських біженців

Не упростили а усложнили на границе с Мексикой больше пускать не будут надо иметь родственников или спонсоров чего не нужно было тем кто перешёл границу

Где можно найти спонсора, если фактически помощь особо от него не нужна?

Ууу
А без перспектив майже
Дцмаю скопро пропозиції підтягнуться. цікаво, це ж галери можуть замутити благодійну організацію. Профіт всім на 2 роки

Оксана, вам в соответсвующие телеграм каналы, здесь спонсора искать — ну такое себе.

Так я и не ищу здесь) я ж и спрашиваю где найти? Поделитесь названиями ТГ?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

В личку ответил

не могу разобраться где тут личка, можете в линкедине отправить?

Есть ТГ каналы? Можно мне тоже скинуть ссылки?

Оксана (и все кто спрашивает), со спонсорами беда. Все их ищут. Если у вас есть в США знакомые или родственники в легальном статусе — лучше через них.
Affidafit of support серьезный документ, и просто так его не каждый возьмётся подписывать.

Да я это уже поняла. На мою просьбу тут один человек откликнулся, но я уже и сама думаю, что как то не удобно об этом просить совершенно незнакомого человека, да и гарантий, что в какой то момент он не откажется — нет

Через фінансовий попандос, якщо попросять соціалку за біженця віддати?

Как вариант может случится. Собственно в этом и загвоздка

www.uscis.gov/...​esignated-country-ukraine

If you are applying for TPS Ukraine, you may file Form I-821, Application for Temporary Protected Status, online. When filing an initial TPS application, you can also request an Employment Authorization Document (EAD) by submitting a completed Form I-765, Application for Employment Authorization, online with your Form I-821.

чи позначає це те, що можна приїхати одразу з AED чи його треба буде чекати як за звичайною процедурою ще 3 місяці після переїзду?

If we approve your TPS registration application and you filed Form I-765 and paid the fee for an EAD (or if we approved your fee waiver request), we will issue you an EAD with an expiration date of Oct. 19, 2023. If your application for TPS demonstrates prima facie eligibility, we may issue your EAD before we approve your application for TPS. (“Prima facie eligibility” means that if the factual information you provided in your TPS application is correct, you will be eligible for TPS. See 8 C.F.R. 244.1.) In this case, if we do not approve your application for TPS, your EAD will not remain valid.

Куда приехать? TPS можно подать только тем, кто находился в сша до 11 апреля,2022. На остальных он не распростаняется

Хто знає, чи дає цей статус право на роботу?

Вище є цитати з офф сайту з відповіддю

а що після закінчення терміну тимчасового захисту? Як залишитися у США?

Поки ніяких пільг не обіцяли.
Виплат теж.
Одружитися чи якась віза інша

Пільги мені, як і вам, думаю, не потрібні. Лише право залишитися у США після закінчення терміну тимчасового захисту.
Бо який сенс витрачати 1-2 роки життя, щоб потім все починати заново у інший країні?

Нам ні, а батькам і родичам, на яких це орієнтовано, нічого. Німеччина в цьому плані цікавіше

Вам стоит внимательно прочитать новость на официальном сайте uscis. Здесь намешано 2 новости в одну. Тс написал про новую программу спонсорства U4U, а ответы идут про tps — temporary protected status, который распространяется на тех, кто уже находился в сша до 11 апреля. По новой u4u ещё нет официальных деталей, они появятся 25 апреля. (Спойлер, программа просто атас, тк нужен спонсор, вакцинации и т.д)

Брак
Рабочая виза (вряд ли успеешь)
Политика
F1
E5
DV

Можно, но для этого нужно быть гражданином сша,
А потом лет 15 займет процесс по f4

www.boundless.com/blog/visa-bulletin/#f4

www.uscis.gov/...​ily-preference-immigrants

там ще цікава штука є для релігійних меншин.

Релігійною меншиною легше стати ніж папуасом :)

Билн, ну ты просто гений, если бы я мог поехать через брак, или через политическое убежище, то я бы уехал еще до всяких войн и майданов.
Тебе не кажется что люди, которые нашли себе девушку в США, или политические активисты на которых охоться в своей стране не будут сидеть в таких темах на форуме разработчиков?

Билн, ну ты просто гений, если бы я мог поехать через брак, или через политическое убежище, то я бы уехал еще до всяких войн и майданов.

Хорошо.
Кто хотел — уехал, и в данный момент продолжают ехать. Сужу по приезжим.

Тебе не кажется что люди, которые нашли себе девушку в США, или политические активисты на которых охоться в своей стране не будут сидеть в таких темах на форуме разработчиков?

Хорошо.
Я бы с сказал «Да», но нет.

Раніше в пості про канаду боловідео міграційноно адвокату.

Якшо я правильно зрозумів, то з 1 червня при наявності спонсора право на роботу через 45 днів

Цей — это какой? Если вы имеете в виду TPS, то это для тех кто уже в сша до 11 апреля въехал. Там разрешение на работу за $500 с чём-то подаётся, прогнозируют что ждать его очень долго. Больше информации пока нет, так как люди только начали подавать эти формы.

Tps дает право заполнить форму i-765 на ead.
Сроки расмотрения ead сейчас под год

www.washingtonexaminer.com/...​r-ukraine-refugee-program

To be eligible for the program, Ukrainians must meet the following criteria:

Have been a resident of Ukraine on Feb. 11.
Have a “sponsor” in the U.S. who can attest to their ability to support them.
Complete vaccination and other public health requirements and pass biometric and biographic screening checks.
Unlike other refugee programs, United for Ukraine is designed to bring Ukrainians with existing ties to the U.S. to the states. Sponsors can be family members, friends, or charity organizations and must undergo background checks and screenings “to ensure that the sponsors are not going to be engaged in exploitation or other forms of abuse.”

There is no limit on the number of Ukrainians each person is allowed to sponsor, and senior administration officials stressed that this program is meant to be “temporary in nature” and not end in permanent resettlement. Ukrainian refugees will be evaluated on a case-by-case basis, once their sponsors are approved, and will be eligible to say in the U.S. for up to two years.

Furthermore, officials directly petitioned Ukrainians not to travel to Mexico to seek entry to the U.S. at the southern border.

Currently, Ukrainian nationals have been exempt from Title 42, the pandemic-era Centers for Disease Control and Prevention program allowing for immediate deportations of refugees encountered away from ports of entry, and officials explained that exemption will end once United for Ukraine launches on April 25.

“I’d like to just stress that we would like to encourage all Ukrainian nationals who are seeking to come to the U.S. to remain in Europe and take advantage of this program,” one official noted. “There will be no preference or no different process for Ukrainian nationals who traveled to Mexico and attempt to enter through the land border. As of April 25, Ukrainians who do seek to enter the United States at the land border without a visa or without completing the United for Ukrainian process may be refused entry under our existing laws.”

“While this program is clearly oriented on Ukrainians who have been displaced in Europe, it may be available for Ukrainians in Mexico, but access to some of the required vaccinations in Mexico will likely be a little more difficult in Mexico,” the official continued. “We will not be able to facilitate those vaccinations in Mexico, and I will say that traveling to Mexico will offer no advantage for Ukrainian nationals.”

Підписатись на коментарі