Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Що допомагає триматися?

Війна виснажує. Більше двох місяців українці живуть поза межами нормального. Розкажіть, що ви робите, щоб зберігати моральний стан на задовільному рівні? Як адаптуєтесь? Чи з’явились нові звички, ритуали, режим дня?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Концентрація уваги на майбутнє , його візуалізація .Мріяти про те, чого хочемо .Делегування соціальної відповідальності тим людям ,які професійно виконують обов‘язки -політики,військові ,громадські організації , волонтери. Ставити цілі .Планування особистих справ на тиждень ,день ,де б ви не були : дома,на роботі . Підведення підсумків діяльності в кінці дня , тиждня . Ставити питання собі на кожен пункт плану:який результат я хочу отримати?що я отримаю ,якщо виконаю ?які дії для виконання ?

Відосікі з фронту де техніка русні на шматки розібрана нлавами та джавелінами

Свій пет проект

Арєстовіч
Солонін
Латиніна
Кац та Варламов (які різко змінили те що кажуть, і тепер у них усе це війна та геноцид)

Власноруч розбір ватних каналів де вони видаляють свої «разоблачения укронацистов» (коли самі обісрались та вкотре не вдалося свої злочини перекласти на нас)

Донати

Арєстовіч
Солонін
Латиніна
Кац та Варламов (які різко змінили те що кажуть, і тепер у них усе це війна та геноцид)

мені найбільше заходить канал Стрелкова, там концентрована зрада, сум та журба.
П.С. Я к в анекдоті де Абрам після переїзду в Ізраїль читав виключно совітські газети.

Гіркін так, чудовий, у нього завжди палає пукан, також, що дуже важливо, його прогнози збуваються. Тільки про одне він бреше — що після розгрому орків всу підуть далі у мордор.

Фотки з дохлими москалями дуже допомагають триматись

Психолог, але такий яких зараз адаптували до роботи по темах утрата близьких, рідні зниклих, синдром вцілілого, перебування на окупованих територіях. У мене такий психолог для мене це працює, маю внутрішній спокій, більше концентрації на справах та допомозі іншим.

Кожного разу коли заходжу на доу мене накриває, нема більш депресивного ресурсу в Україні. Так що поки в стрічці нема доу ще більш меньш тримаюсь

Вечером слушаю Арестовича в 22:00, раз в 2-3 дня смотрю карту боевых действий и живу как раньше, и постоянно помогаю финансово :) дополнительно дисциплинирую себя, занимаюсь спортом и прохожу курсы, чтобы мозг был в функциональном состоянии и морально стабильным 🙂

Я вважаю що під час війни не можливі заощадження з ЗП. Ви отримали Х за місяць, після витрат У вас залишилося Y — отже Y треба передати на армію чи волонтерам. Чудовий спосіб підтримувати душевну рівновагу. Хоч і дорогий. Але це всього лиш гроші. А там люди життям ризикують.

все ж таки краще невеличкий запас тримати при собі на крайній випадок, якщо його немає.
ніхто не гарантує, що завтра не підеш на всі 4ри сторони або не доведеться негайно переїзджати.

Так, безперечно НЗ треба. Всяке може бути завтра. Я говорив про ситуацію з заощадження поверх нього — про ті гроші, які можна відкласти після всіх витрат за місяць.

Кожного ранку передивляюсь ТГ канал Вольнова та Стерненко. Це дуже піднімає настрій на весь день.

Не думати про війну- 2є дітей, ми самі в еміграції. Особливість старшого нікуди не дівалась, дає мені жару, то окрема тема для депресії. Ввечері читаю новини і тоді накриває.

ми самі в еміграції

тожі вам тут писати не до чого

ага, дякую за вашу дуже цінну думку.

Читайте новини вранці. Сонце головний чинник настрою і натхнення на майбутнє !

Тоді я взагалі працювати не зможу :(

Спробуйте рано вставати , щоб приділити час своїй цілі ,головному питанню,мріючи як Ви бачите його рішення )Молитва , медитація на позитив ,віра в добро як мантра кожного дня і співчуття тим , з ким трапилося зле в наслідок ракетних ударів ,в бою -віддати подяку воїнам і по можливості допомогу постраждалим ! Так крапля до краплі добра змінить світ !

В мене 2є малих дітей, що прокидаються мінімум 3 рази за ніч, яка, в жопу, медитація...

Не час не триматися! От закінчиться війна — тоді триматись будемо!

Праця, спорт та близькі завжди допомагають.
А також дрібниці: солодощі, фільми, прогулянки та меми)))

Знаходжуся в евакуації. Найбільш допомагає влаштувати собі якнайбільш нормальне життя: працювати, гуляти, добре спати і в цілому приділяти достатньо часу відпочинку, забезпечити максимальний комфорт у новому житлі, здійснити давню мрію про щось (у моєму випадку — про танці). А також — робити плани на час після війни, без конкретних дат. Чекати закінчення війни от-от, з дня на день — контрпродуктивно: вигориш. Треба жити тут і зараз.

Вже звик до війни, новини крім вбитих дітей вже не цепляють, звикаюсь з усвідомленням, що війна надовго. Ще ігри і серіали допомагають підтримувати довоєнну рутину.

Пью много коньяка :) И много работаю :)

С2Н5ОН в любой концентрации -плохая привычка

Читаю тільки офіційні канали і топові змі. Граю з сином в бадмінтон. Коли стає зовсім тяжко, скидаю ххх грн волонтерам — і відпускає.

Работа спасает, дети — они не дают грустить. Ещё рисовать больше начала — очень успокаивает

Настроил инфографику на укр. правде:

div.war_item:nth-child(n+6){
display: none;
}

Я уехал из дома, был в дискомфорте, вернулся домой и вернул комфорт)

Из лайфхаков, на Позняках просто нет звука тревоги воздушной, поэтому всегда высыпаюсь)

Странно, на Харьке есть и не одна оповещалка )

Если открыть окно и прислушиваться, иногда что-то откуда-то идет тихо-тихо.

От района зависит — где-то слышно, где-то нет.

роблю дихальні вправи і ще більше читаю. інколи прям змушую себе читати, так як допомагає відволіктись. читаю зараз гру престолів, уже третю частину

намагаюсь кинути палити (почав 24 лютого) і відновити йогу з медитацією

кидаю донати на зсу щоразу як звучить сирена. також почав більше витрачати грошей (не на себе), заспокоює

перестав займатись плануванням далі ніж на день. не бачу наразі у цьому змісту

перестав перепрацьовувати і почав більше виділяти часу для для відпочинку, сну і спілкування з рідними

синяки під очима не зменшуються, стресу достатньо та все ж почуваюсь більш менш

Підписатись на коментарі