Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Крипта (USDT) -> ФОП (3я категория). Как вывести?

Клиенту плюс минус все равно через что платить.

Сейчас на kuna курс USDT = 33, получается +10% бонус по сравнению со SWIFT переводами. Но непонятно как дальше это на счет ФОП загнать.

Кто-то пытался выстроить «белую» схему для приема крипты за услуги? Биржи на счет ФОП выводить не хотят (только на карту физ лица = 18% налогов).

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Да, могу помочь если актуально еще

я бы тоже от такой инфы не отказался б)

Чи є новини по сабжу, а то скоро і для мене може стати актуальним

Сейчас на kuna курс USDT = 33

на бинансе p2p-курс давно смотрели?

Обменники USDT напрямую на карту ключ привата не выводят а вот префект мани или паер выводят, то есть меняете на обменниках USDT на перфект и выводите на ключ карту. Я так делаю. Потом делаю инвойс о проделанной работе на нужную сумму и в инвойсе получение денег от физ-лица по предоставлению реквизитов ибан и номер карты (ключ).
В банке сказали по переводом p2p на карту ключ вопросов иметь не будут. На счет реакции налоговой не знаю, меня не вызывали и не спрашивали)
Я уже больше года получаю за работу в крипте, паер или перфект мани и таким образом через обменники вывожу на ФОП.
Честно говоря не знаю, что будет если налоговая будет задавать вопросы) но я в свое время решил что лучше так платить налоги чем не платить их вообще

Дякую! Припустимо, я залишуся на старій схемі, що мені може загрожувати від податкової?

Гроші з інтернет обмінника заходять на карту (ключ) із приміткою
2P2 Credit Fust Fund
ЕГРПОУ/ИНН — ХХХХХХХХ
Номер счета карты — UAХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
Банк — АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

На скільки я розумію обмінник має рахунок у Приват банку

Варіанти отримання доходу ФОПом у крипті зараз на етапі розглядання.
На данний момент можливо декларувати такий дохід тільки як фізособа один раз на рік (ПДФО — 18% та ВЗ — 1,5%).
Якщо ви продовжите так працювати, НАЙМЕНШЕ, що вас може запитати податкова, можна розглянути за посиланням вище.

В тому те й річ, що я виводжу не крипту а гроші з електронного гаманця перфект мані або паєр, а вже з нього через обмінник виводжу на карту у напрямку перфект мані — карта фоп гроші на карту заходять із приміткою — вище. тобто на запитання податкової що це за гроші я відповідаю так- я дав замовнику реквізити карти і він оплатив замовлення, як він їх переводив я не знаю. У примітці до платежу є якийсь привід мене у чомусь звинуватити?
Дякую)

Розумієте, треба розглядати кейс, враховуючи багато факторів.
Рекомендую вам звернутись до юристів для індивідуальной консультації.
Якщо казати взагалі, то даний кейс -

я дав замовнику реквізити карти і він оплатив замовлення, як він їх переводив я не знаю.

це прямий шлях до ПРРО.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Як варіант спочатку на Payoneer, а з нього за 2% на рахунок ФОП Приват. Далы ынва з Приват: Платежі до 400 000 грн (в екв.) за умови відсутності ознак ризиковості зараховуються автоматично.
Для платежів на суму понад 400 000 грн (в екв.) діє спрощений валютний контроль (достатньо один раз додати в Приват24 лист про договір-оферту).

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Р2р на свою карту фіз особи. Навіщо тобі ФОП?

є ризик, що якщо вивести одразу на карту фіз особи — то податкова може нарахувати 18% податку на доходи фіз особ.

Виводьте по 4999. Багато обмінників так робить.

На фоп — невозможно, только на обычную карточку.

Не знаю как сейчас, ранее была карта в ПБ — «Ключ до рахунку» называлась и была она пополняема и привязана к счёту ФОП. Проконсультируйтесь в своём банке — Вам нужна ПОПОЛНЯЕМАЯ (она не у всех есть) карта привязанная к счёту.

Второй вариант — серый, выводите крипту на карту Wise, на пример, от туда себе фиат за услуги. Тарифы смотрите там, в принципе — всё можно настроить, чтоб быть в плюсе.

Закон України «Про віртуальні активи» прямо не регулює питання оподаткування операцій із віртуальними активами. Механізми оподаткування операцій із віртуальними активами визначені законопроєктом № 2461 від 15 листопада 2019 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування операцій з віртуальними активами», згідно з яким операції з віртуальними активами не підлягають оподаткуванню ПДВ; операції підприємств оподатковуються податком на прибуток за ставкою 18% (до 31 грудня 2024 року — 5%); а ПДФО становитиме 5% для інвестиційного прибутку.

Підписатись на коментарі