👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Просирання часу на таких ресурсах як пікабу це вже діагноз.
По-друге спочатку перепиши текст українською. І як ти смієш називати це агресію, якщо це повномасштабна війна і цілеспрямований геноцид народу України, знищення культури, населення, промисловості та окупація і пограбування ордою території Украни?
Коли тебе прив’яжуть до стільця та почнуть при тобі дорослі садисти гвалтувати хлопчика 11 років я подивлюсь що ти скажеш про «агрессию»

Ну нету и хорошо, пикабу это вообще помойка, информационный мусор, читал какое-то время, потом бросил это говно.
Доменная зона .ru находится под жестким контролем ватников и контент про войну в Україні беспощадно модерируется и уничтожается и что-то там постить и общаться уже должно вызывать отвращение

Зайдите на tj.ru, чтобы Вы убедились в своей неправоте.

А вы правильно назовите тему вместо «агрессии» «войну против Украины», и посмотрите сколько тема продержится, а то что-то «агрессия» ассоцируется со ватным словом «спецоперация»

tjournal.ru/...​-agressiyu-protiv-ukrainy

Изначально такой заголовок и был, дословно: «Поддерживает ли Valve войну России против Украины?». Позже заголовок было отредактирован (сокращен) мной же.
Сути это не меняет, сайт с доменом ru имеет проукраинскую позицию.

Продублюю свій коментар з іншого посту:
-----
Тримайте підбірку хороших українських сайтів з різним наповненням:
was.media/uk
birdinflight.com/uk
mezha.media
texty.org.ua
site.ua
nachasi.com
babel.ua

Імовірно ви просто не намагалися їх знайти

Також от є агрегатор українських джерел manifest.in.ua

На часі і сайт.юа можна вважати найближчими аналогами

Речь о другом, но ладно (эти все сайты я знаю).

Привет. Та не вопрос — сделать сайт можно. Найди тех кто опубликует хотя бы пару сотен постов контента?

Я как раз думаю с этим проблем не будет с учетом того сколько украинцев ежедневно проводят времени на pikabu и tj.
Население Польши меньше украинского, но это не мешает wykop активно существовать.

Супер! Давай так — с меня сайт (движок), с тебя — 100 желающих.
Я смогу до конца недели организовать, а ты?

Якраз з тим і є проблема, існування в Польщі wykop, ujarani і т.д. це ж питання не програмістів, а контент-крієйторів. В Польщі вони є, і вони створюють контент польською для поляків, в Україні вони теж є, але до останнього часу робили російською для т.зв. СНД, бо там більший охват, і для цього є вже вищеназвані портали.
І ще одна причина — розквіт соцмереж. Всі вищеназвані ком’юніті були сформовані в древні часи до початку ери соцмереж і мобільного інтернету і встигли розкрутитись тоді, щоб залишитись актуальними зараз. Це все привіти з минулого, а тепер подібне нема сенсу створювати, бо:
1) Всі скролять інсту/твіттер/фейсбук/телеграм, споживаючи розважальний контент разом з персональним, ніхто не буде окремо заходити на спецпортали, це минуле століття
2) Знову ж таки, завдяки розвитку соцмережам, від порталів-концентраторів всього підряд фокус змістився в сторону тематичних пабліків/каналів/аккаунтів, які прекрасно існують в соцмережах і не потребують окремих сайтів

Я вже пояснював в багатьох темах. В нас дуже вузький ринок. Проекти складно виводити на рівень рентабельності. В країні фактично нема власної економіки, вона мало не уся зав’язана на міжнародні ринки. Тобто експорт ресурсів, полуфабрикатів і робочої сили звідси, імпорт товарів с закордону. Через це, щоб інтернет проект був прибутковим з реклами — реклама має бути від іноземних замовників, наприклад вакансії на робочі спеціальності. По типу, треба Kubernetes DevOps, Або React.JS Frontend — на суппорт служби доставки жратви під хату в кредит. Те саме різні Нові Пошти, Розетки і іньщі успішні українські бізнеси — це імпорт/експорт. Таким чином є сенс робити одразу щось на міжнародний ринок по типу: Grammarly, Gitlab, Stalker тощо. Щоб отримати грощі з закордону. Насправді це стосується 70% европейских країн, в них дуже вузькі ринки, власного виробництва мінімум.

Что можно смотреть на пикабу живя в Украине ? Это ж ватная помойка для школьников с кучей пропаганды

Не буду отвечать, а то предвещаю уже ответную реакцию.

для початку потрібно спуститись з неба на землю.
а то начитаються цього лайна про айті націю... нароблять крутої херні типу дивіться як ми можемо. і шоо?

не робити клонів. а зробити свій комфортний закуток.
не очікувати мільйонів. а підтримувати кожного перспективного.
давати користувачу те за чим він прийшов, на що очікує від ресурсу. постійно і повністю.
гасити тупих юзерів в окремий загон, тактак мінусами, як на хабрі/реакторі.
помаленьку забирати своїх користувачів з ру ресурсів, контентом зі свого. тільки не з пікабу, ці вже не вилікуються.

в першу чергу ресурс роблять для реалізації своєї Великої Амбіціозної Ідеї а не заробітку.
потрібно загорітись цим хоча б на рік-два. але і бути готовим грохнути якщо не злетить.

Хотите сказать, что у нас просто нет людей которые бы загорелись этой идеей? :-(

Був дуже популярний ЖЖ Ibigdan, після початку активної фази війни закрився.

ЖЖ

Так все неватные ЖЖ закрылись; или были закрыты — мне в другой теме рассказали что ЖЖ — это рамблер, и это много объясняет.

Альтернатива пікабу є — реактор. Проблема будь якої виключно української платформи давно відома — контент і спільнота. Рішення проблеми також давно відоме — вливання грошей у контент, масоване вливання, прям дуже масоване.

вливання грошей у контент, масоване вливання, прям дуже масоване

Моя підбірка кріейторів контенту для підтримки:
www.patreon.com/svoloshyn/creators

Вибачайте за те, що наступаю на мозолі, але одна з причин в тому, що ваш пост написано російською. Нащо створювати конкурента зігабу, де є велике ком’юніті і кілька мільйонів контентмейкерів з рф, якщо «какая разница»?
Можливо якби рунет нарешті окуклився в чебурнет, мабуть був би сенс, щоб хтось зайняв вільне місце...
Також однією з причин є наявність "дуже ефективних підприємців"(привіт власник bash.org.ua), які сквотають цікаві домени, які потім гниють, поки хайп на проект не пройде...
Для тих одиниць, які можуть в англійську, кому противний зігабу — є реддіт.

Если для Вас «яка різниця», то это не значит, что этой разницы нет для других.

Мда, це єдине що ти з коментаря зрозумів... facepalm
У будь-якої компанії має бути ціль, почни з цього. А потім з того, кому твоя ціль буде цікавою і працюй з цими людьми.
На даний момент їх мало і вони юзають реддіт. Як ти будеш з ним конкурувати?

Помнится в 2014-м, а потом снова в 2017-м после запрета российских соцсетей как грибы после дождя появлялись украинские клоны вк. Все они благополучно умерли потому что ими никто не стал пользоваться. Нишу вк и одноватников поделили между собой фейсбук, телеграм, инстаграм. Самые непробиваемые остались на вк через впн.

Не то чтобы национальный проект такого рода совсем невозможен, но почему у нас такого нет вопрос вовсе не к программистам. Создать сайт аля пикабу или реддит — задача тривиальная. Привлечь туда пользователей, чтобы они проводили время именно на нем, а не на тех же пикабу или реддите — это уже гораздо сложнее.

BTW одну з цих соцмереж мені пропонували за 8000 грн кілька років тому.

сабредитом r/Ukraine

Иногда такое чуство, что не только сабреддитом, но и страной.

Reddit ніхто не забороняє використовувати.
Група Україна там є.
Доу мабуть нема

Группа Украина есть, но модерируют ее не украинцы. Мою популярную тему удалили.

В Украине есть Доу и Советчица, пока этого достаточно. А tjournal это вообще агрегатор постов из твиттера и телеграма.

Підписатись на коментарі