Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Порадьте українські курси з Adobe Photoshop для новачків

Всім привіт!

Порадьте, будь ласка, якісні українські онлайн-курси по фотошопу для новачків (без жодної практики у програмі та без знань функціоналу).

Англомовні курси на Coursera не підійдуть, оскільки не впевнена, що засвою їх на 100%
На Прометеусі нічого подібного немає.
На Udemy курси по фотошопу продає росіянин. Чому я не хочу купувати курси у нього, здається, не потребує пояснень.

Це можуть бути платні курси, але вартість межах 800-1000 грн.
Буду вдячна за поради із вашого досвіду. Порадьте, якщо знаєте, якісь круті безкоштовні лекції на YouTube абощо.

Дякую! 🤓📚

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В «Креативній практиці» курси безкоштовні до червня
cases.media/...​se/photoshop-basics/about

Дякую! Це цікаво, перегляну.

Якщо там жодних підводних каменів, то наразі (на перший погляд) виглядає круто. Спробую. Ще раз дякую)

Фотошоп використовується в декількох сферах — графічний дизайн, 2д арт для ігор та кіно, ретуш та кольорокоррекція фото. Тут більше питання що ви з фотошопом плануєте робити і в якій сфері працювати, весь його вчити може бути не дуже раціонально.

Артеме, радше йдеться про задоволення базових потреб, як-от будь-які маніпуляції із розмірами та формою зображень, створення шаблонів, написів, розуміння як створити той же мемчик. Ну тобто твердий початковий рівень (мабуть). Приблизно такі потреби.

Для цього достатньо GIMP і жодних курсів не потрібно.

Сергію, щиро дякую! Хто б, якби не ти 😊

Українець Іван Куцкір створив «безкоштовний Photoshop» і заробляє $1 млн на рік:
www.youtube.com/watch?v=R4dQWNlztE0

Іван Шихат-Саркісов на своєму каналі Навчаємося Разом виклав кілька уроків по Photopea українською
www.youtube.com/...​qBUixH2w_whWzCGltZaWGvgVH

На Udemy курси по фотошопу продає росіянин.

Я колись давно на Udemy купив за $12.99 курс Ultimate Photoshop Training: From Beginner to Pro
www.udemy.com/...​ing-from-beginner-to-pro
Він правда не українською, але з іншого боку автор не росіянин.

Підписатись на коментарі