Які симпотоми стресу помічаєте в себе?
Не треба навіть проводити опитування, щоб знати: українці переживають стресові стани.
Причини — повномасштабна війна, загроза подальшої ескалації війни, бойові дії поруч з місцем проживання, розставання з близькими, фінансові складнощі.
Найбільш поширеними симптомами стресу є тривожність, безсоння, сильні перепади настрою, посилене серцебиття, пітливість, підвищення артеріального тиску.
А що відчуваєте ви?
Які симптоми стресу у вас виражені найяскравіше?
21%
28%
1%
31%
7%
13%
118 голосів
·
показати результати
7 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівЧерез день сниться що на Київ скинули ядерну бомбу. Зараз знаходжуся в Києві
Працюю постійно. Якщо зупиняюсь то відразу сумно стає.
Поплутали в опитуванні radiobutton і checkbox)
А якщо серйозно, то все потроху є, але мені щиро здавалось що то майже норма зараз.
Для мене головне, що з тим вдається якось давати собі раду, не дивлячись на то, що всі старі антистреси перестали працювати.
Шкода, шо не можна обрати більше, ніж один варіант в опитуванні
Немає сну, немає апетиту, немає слів для розмов а головне — нудить.....
то можливо, панянка при надії?
А как сделать чтобы не было аппетита? xD