Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

QA Дайджест #46: Risk Management, декілька TMS та можлива заміна Android Emulators

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Всім привіт! Мене звати Анастасія. Я — QA Lead в українській продуктовій IT-компанії, а також QA-ментор. Веду блог для QA-інженерів і розповідаю про свій досвід.

Зустрічайте свіжий дайджест із цікавими статтями та новинами!

Корисні інструменти

qTest — це TMS, хмарний інструмент з привабливим дизайном, корисній під час виконання завдань QA-інженерів, таких як написання тестових випадків, виконання тестів, створення автоматичних звітів тощо. Підтримує керування релізами та збирання додатку.

qTest можна інтегрувати з багатьма іншими інструментами — JIRA, Version One і т. п.

qTest надає 14-денний пробний період для ідентифікатора електронної пошти Business з доступом для 4 користувачів.

Xray  Test Management for Jira, корисне розширення функціоналу Jira для QA-тіми. Цей інструмент відносно новий, але він встиг вже дуже добре зарекомендувати себе серед IT-спільноти. Завдяки цьому інструменту можна створювати тестову документацію, працювати з автотестами, писати сценарії BDD всередині Jira, а також доступна інтеграція фреймворків на основі Gherkin (Cucumber, Behave, SpecFlow) та підтримка інтеграції з платформою автоматизації тестування (Selenium, JUnit, NUnit ...).

Windows Subsystem for Android — «Goodbye Android Emulators!» — це слоган нової системи, яка за задумкою розробників з часом може замінити звичні емулятори (такі як GenyMotion). Більше подробиць використання можна знайти тут.

Є кілька речей, про які слід знати про WSA: сервісів Google Play немає, тому якщо ви тестуєте карти або інші сервіси, вони не будуть працювати; не всі датчики підключені, наприклад, ще не працює Bluetooth. Але це перша бета-версія WSA, а далі будемо слідкувати.

Почитати/подивитися

Думаю, зараз як ніколи актуально поговорити про ризик-менеджмент.

І ще тут: Quality Management is Risk Management.

А ви вже чули про новий напрямок QAOps? Хто це? Якщо коротко, QAOps належить до підтримки якості програмного забезпечення, підходячи до нього з погляду DevOps. Ось тут більше деталей.

Для гарного настрою

Тіпікал випадок...

Настрій багатьох QA-початківців

«А я вам сейчас покажу...»

Очікування та реальність роботи в IT ;-)

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ви працювали з qTest? Де ви там побачили привабливий дизайн?) Маленькі амбразурки для вводу тексту, відсутність можливості побудови дашбордів, багато багів, які сапорт не бажає фіксити.

QAOps выглядит как попытка сэкономить на DevOps, заставив QA и тестировать, и автоматизировать, и настраивать пайплайны, и докер, и селениум грид, и желательно еще мелкие баги в дев коде фиксить.

Лучший дайджест! Минимум линков на всякие статьи, которые все равно не прочитаешь, но максимум хихикальных картинок. Гарантирую успех!

Підписатись на коментарі