×

«Таку націю не перемогти». Розробка соціальних проєктів під час війни

Привіт мене звати Гнесь Ігор, я Актор та Java, Kotlin Developer і я вважаю, що запускати проєкт не з повним функціоналом і навіть з багами можна, якщо йде війна.

Мені зателефонувала подруга, яка є дизайнером, та сказала давай будемо щось створювати. Я підключив свого товариша, який є web розробником і ми взялися до роботи!

Спершу це були хитрі способи інформувати росіян про війну, але потім стало зрозуміло що до їх тупих бошок не достукатись і ми почали робити щось корисне для українців.

Добре пам’ятаю як я чергував написання коду та стоянням у черзі за зброєю. Кожного разу коли я йшов у ту нескінченну чергу я комітив весь код, бо знав що можу не повернутись, а код знадобиться. Потім я вже чергував на блокпості й в перервах працював. І ось що ми напрацювали.

🔸Проєкт Volunteer razom

В соціальних мережах я бачив різні запити від багатьох волонтерів, всі щось шукали, так само багато хто постив про те, що може щось надати!

Я вирішив їх об’єднати, щоб одні могли розмістити заявки на допомогу, а інші могли розмістити допомогу, яку вони можуть надати, або просто комусь допомогти.

Сервіс почав рости дуже швидко й заявки почали сипатися, ми почали опрацьовувати їх за власні кошти, а коли навіть айтішна зп почала закінчуватись ми створили монобанку, а потім ще й патреон.

Зараз у нас є волонтери які опрацьовують заявки, ми ж фінансуємо

це за власні кошти та коштом донатів! Цей сервіс дарує чудові емоції, ось мої улюблені фото.

🔸Проєкт Wizzness

Думаю всі чули історію, що на фабриці цигарок під час війни легко налагодити виробництво набоїв. От за таким принципом ми знайшли нове застосування проєкту для автоматизації торгівлі, який ми запустили 15 го лютого 2022 року, а саме, ведення волонтерського складу.

А віднедавна ми запустили акцію — за кожен новий бізнес, який переходить на цей сервіс ми сплачуємо 200 грн у благодійний фонд Сергія Притули!

Створили NFT з українськими символами та кораблем і весь прибуток перекидаємо на ЗСУ

🔸Проєкт AIRBMRD

Квартира за 200 $ на добу і це не межа!

Коли у Києві стало спокійніше, я поїхав до дружини у Львів, де ми зіштовхнулись з проблемою житла, воно було нереально дорогим, а оголошення свіжі, таке враження ніби квартири спеціально розконсервували з часів Хрущова і виставили за цінами вілли в Парижі. Так з’явився сервіс на якому можна розміщувати подібні оголошення і вже після перемоги до них ніколи не їздити.

🔸Проєкт Bloody Product

Нашуміло ж нам nestle зі своїм не виходом з рф. Коли я сидів дивлячись на упаковку граноли й думав над новими ідеями я побачив штрихкод код і виникла ідея — це сервіс на якому можна перевірити за штрихкодом чи вийшла компанія з рф.

🔸Проєкт Goster

Багато хто почав виготовляти військову амуніцію і постити про це в соціальних мережах, а дехто постив, що шукає такі речі. Так ми створили сервіс де можна знайти продавців та порівняти ціни, ми не продаємо, ми допомагаємо знайти продавця, а далі вже ваш вибір чи купувати в нього.

Є звісно ще один секретний проєкт, але про нього вже після перемоги.

Я колись мріяв мати класну команду, яка буде працювати заради ідеї і така команда мене знайшла під час війни. Особливо в перші тижні допомоги вистачало звідусіль, купа програмістів та дизайнерів готові допомагати.

Як тільки я сказав своєму товаришу про DDOS атаки, він одразу ж дав серваків на амазоні на майже 10 000$, а хтось ділився профілями для розсилок і відправляли мільйони листів правди про війну. Таку націю не перемогти!

Слава Україні!

Героям Слава!

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Зробити стільки прикольних сервісів вдвох це круто, не зупиняйтеся!)

Підписатись на коментарі