Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Пошук FPGA інженера на фріланс проект

«Доброго вечора, ми з України»

Може хтось порадить де в Україні, а ще краще у Львові, шукати толкових FPGA-шників на довгостроковий фріланс проект ? Бо як показала практика це доволі специфічна ніша і знайти когось складне заняття.

Upd: Щоб зекономити час, шукаю людину з досвідом у Quartus та Signaltap у Львові.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Апну тему, шукаю людину з практичним досвідом у Quartus та Signaltap у Львові

потрібен саме з досвідом Quartus або всеж знання мов (VHDL, System Verilog ...)?
Щось треба робити саме в Quartus?

Чіп Intel(Altera) тому і розробка в Quartus. Щодо мови то це VHDL.

www.work.ua/en/resumes/4079386
на факультеті КПІ «Біоінформатика» може знайти студента (знайома казала, що програмували контролери для сенсорів\датчиків)

1. Восстанавливаем предприятия которым нужен FGPA
2. Дофинансируем предприятия, чтоб они оплачивали нужды ВУЗов
3. Переформатируем ВУЗы чтоб выгоняли бездарей, не боясь потерь контрактов
4. Оснащаем НИОКР, где будут практиковаться выпускники
5. Вливаем в это туеву хучу бабла на протяжении 20 лет и получаем FPGA :)

P.S. Рейт подобного на фрилансе в 2017-18 был примерно 800 евро в час. И да — я ноликом не ошибся. Сейчас думаю — будут все 1500.
P.P.S. Дайте угадаю — под оборонку? Удачи в поиске — она реально понадобиться, так как таких кадров пылесосят на выпуске.

фантастика у іншому відділі,
з.і. у ФПГА зайшов у 2007 і зразу вийшов, так як стало зрузуміло що вна неньці це нікаому нах не потрбіно, а за 5 копійок рвати опу ... золоті яйця дяді хай несуть інші кури

Надо было входить в более других странах ;)

добре бути багатим і здоровим і родитися в США/UK

Не хочу звичайно розводити срач про рейт, але Ви тут дуже сильно перегнули. Знайомі кваліфіковані fpga-шники в Європі отримують на рівні software engineer і це в топових компаніях. Нажаль так склалось, що якщо хтось хотів вивчити щось то вчив сам, а не надіявся на програму ВУЗу, але те що дана професія в нас не була\є популярною — факт.

Закажите через топовые компании по топовым рейтам :)

Можна витягти з оборонки якогось діда. І заплатити йому половину тої суми за весь проект.
Взагалі ринок праці(і айті в тому числі) це жарт, та сама робота, тої самої якості може оцінюватися по кардинально різним рейтам.

Ну да, сейчас бы покинуть потенциально теплое место ради сомнительного фриланса. Все эти ваши FPGA специалисты задекларированы в имуществе чиновников, судей, прокуроров и нардепов.

Рейт подобного на фрилансе в 2017-18 был примерно 800 евро в час

800 евро в час * 160 часов в неделю = 128к евро в месяц или 1.5М в год. Вы точно с порядком циферок не ошиблись?
У нас chip design получают плюс/минус столько же сколько и софтвар инженер. Может процентов на 10-20 больше.

Фриланс и компания — разные уровни.

Знаю человека, но он ни за какие деньги не согласиться ещё раз работать с плисами))

ПЛИС и FPGA — это аббревиатуры, обозначающие один и тот же класс устройств

простіше самому освоїти чим знайти вна неньці впегеашнка, дякуй всім шістьом презам за розвал економіки, особливо покійнику

Звір досить рідкісний, бо сервісним компаніям не потрібний, а в продуктових на вагу золота настільки, що навчають самі.

Це як про ховраха, ти його не бачиш, а він є :) От може форум допоможе знайти такого спеціаліста.

Та я навіть на коментарі підписався до цієї теми, мені самому цікаво чи ти його тут знайдеш)

якого плану проект, що потрібно робити на фпга,
можемо поспілкуватися?

Підписатись на коментарі