×

Ініціатива «Бонджорно, ми з України» для допомоги ЗСУ

Війна змінила наше життя. Зараз вся Україна працює на Перемогу. Наша Армія на фронті б’є окупантів цілодобово, а волонтери в тилу забезпечують всім чим можуть наших бійців.

Тільки серед своїх друзів я побачив десятки волонтерських ініціатив. Я пишаюся українським народом, котрий демонструє таку підтримку один одному. Я пишаюсь незламністю та цілеспрямованістю українців на Перемогу. Шалена підтримка українців з-за кордону, котрі вже давно поїхали будувати своє життя в інших країнах — це феномен, що заслуговує окремої поваги.

Моя екс-однокласниця Катя зараз живе, працює і виховує дітей в Італії. Але, коли ми вчились у 17-й школі Харкова, вона ніколи не могла сидіти на місці спокійно. Якщо десь був кіпіш, то там була Катя. Якщо хочеш яскравої вечірки — клич Катю.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24-го лютого Катя вразила своєю міцною позицією. Вона закинула свій бізнес з влаштування етногастрономічних турів по Італії та повністю присвятила себе допомозі Фронту. Разом із подругами Мартою та Анною вони об’єднались у ініціативу https://buongiorno.org.ua/. З першого дня відкритої агресії клятого окупанта вони робили все можливе й неможливе для всебічної допомоги своїй Батьківщині.


Дівчата швидко навчились розбиратись у військовому приладді та амуніції, спілкуватися з військовими з найгарячіших точок та надсилати все необхідне з Європи в Україну. Вражає, що вони вже мають досвід з купівлі повністю укомплектованої машини швидкої допомоги та позашляховиків для захисників України!


Я вірю, що одного дня Перемога буде за нами і ми всі повернемось до помірного цивільного життя. А Катя буде знову влаштовувати свої шикарні італійські етногастротури. Але зараз ми повинні робити все що в наших силах для підтримки України. Дехто шукає необхідне обладнання, дехто перевозить вантажі в Україну, а дехто скидається грошима на покупку коштовних предметів, котрі Бонджорно дістають реально з-під землі. Ви теж можете долучиться до цієї важливої справи і профінансувати будь-якою сумою Buongiorno UA. Бо зараз дуже потрібно купити військово-медичні рюкзаки, розхідники на VAC-апарати, CAT-турнікети та багато іншого.

Реквізити для фінансової допомоги:

UAH

Карта ПриватБанка: 5221 1911 0062 3312

Одержувач: Катерина Смірнова

Карта Monobank: 5375 4141 1083 2648

Одержувач: Харлова Марта

EUR

BENEFICIARY: KATERYNA SMIRNOVA 61070, UA, ХАРКIВСЬКА ОБЛ, ХАРКIВ, ВУЛ ШЕВЧЕНКА 339, 3

IBAN: UA393052990000026205733505562

ACCOUNT: 5168742231006572

BANK OF BENEFICIARY: Банк одержувача PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

SWIFT/BIC CODE: PBANUA2X CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080

Paypal

Account: [email protected]

BTC

Bitcoin wallet: bc1q4c44upgm5pxsa4zuldl0csflnsgzwh4rd3ll2u

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі