Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як Notion допоміг мені взяти себе в руки та почати працювати

Війна вибила землю з під ніг у багатьох Українців. Хтось пішов обороняти країну від загарбників, а хтось вирішив продовжувати робити свою справу і підтримувати економіку та ЗСУ. Я належу до другої категорії, та в цій статті хотів би поділитися як простий інструмент допоміг мені взяти себе в руки та почати працювати, замість того щоб гортати стрічку та нагнітати паніку.

До недавніх пір в мене було скептичне відношення до Notion, як до інструмента впорядкування інформації. Для мене це був той же Evernote в новій обкладинці. Після початку бойових дій, я лишився основного проєкту і в пошуках нового почав збирати себе до купи; оновив резюме, почав перебирати проєкти з архіву, вирішив підвищити кваліфікацію, і таке інше. Десь це все треба було гарно і структурно впорядковувати та жоден інструмент не зміг мені в цьому допомогти, окрім Notion.

Перше що я зробив — завів теку «Робота» і почав її наповнювати всім що стосується цієї теми. Ось як це виглядає зараз

Нотатки в цілому корисна штука, наш мозок не може запам’ятовувати щось на довго, в тому числі через нереальну кількість інформації яка через нього проходить. Якщо не робити зусилля і не занотовувати, ми просто забудемо те, що нам здавалося корисним. Воно перемішається з відосиками на YouTube та в результаті відфільтруеться як щось неважливе.

Notion підкупив можливістю зробити щось на кшталт фіду, стрічки, в якій можливо згрупувати інформацію по типу. Навіть презентації з курсів виглядають привабливо та інформативно. Тобто ти маєш можливість наочно зберігати те, що тобі потім знадобиться. Це як прозорий ящик в холодильнику, ти бачиш що там, і розумієш що саме це потрібно тобі зараз.

В Notion є купа готових шаблонів, які закривають дуже предметні задачі. Ось наприклад, крутий шаблон для впорядкування результатів з пошуку роботи. Допомагає зберегти купу часу на пошук CV, трекати співбесіди, і головне — тримати все в одному місці.

Але і без шаблонів можна дуже гарно впорядковувати інформацію по блоках. Верстка виглядає дуже чисто і приємно. Акцент на інформації, все доступно для сприйняття, нічого не відвертає увагу.

Ще однією перевагою Notion є можливість відображати інформацію майже як завгодно. Джерелом інформації може бути одна база даних, а відображення в залежності від задачі можна змінювати. Для написання статей гарно підходить дошка, для публікації календар, а щоб розуміти чи встигаєш по дедлайну — таймлайн.

Notion виглядає як доволі простий інструмент, але насправді від дуже і дуже функціональний. Як для персонального використання, так і для роботи в команді.

Впорядковуючи свою роботу в Notion, я почав знову відчувати інтерес до улюбленої справи і занурюватися у неї з висхідним ентузіазмом. Я не знаю як у вас, але повернутися у нормальний режим роботи на фоні війни для мене виявилося завданням із зірочкою. Я радий що мені попався цей інструмент, і я сподіваюся що вам також він буде у пригоді, якщо звісно ви ще не користуєтесь ним.

Маю надію що пост був корисним. Діліться своїм досвідом користування Notion, або іншими додатками для збереження нотатків.

Бережіть себе. Слава Україні!

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В цілому їх Privacy Policy це нічний кошмар для privacy-focused користувачів. Особливо розділ «3. Disclosing your information to third parties».

«Якщо користуешся чимось безкоштовно, значить товар це ти» ©. Дякую, перечитаю їхню політику. Треба бути обачним, колі тобі щось пропонують безкоштовно.

Підписатись на коментарі