Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Рекламуємо Djinni — підтримуємо ЗСУ

Одна з цілей Djinni на цей рік це фінансово підтримати ЗСУ на 100 000 000 гривень, а тому коли рекламуємо djinni.co/developers то також підтримуємо ЗСУ.

Я регулярно отримую пропозиції в LinkedIn-і та на пошту, а тому в мене є два джерела де рекламую Djinni:

  1. У LinkedIn рекрутерам відповідаю
    Hi, I’ve just started a new project, but you can try search in djinni.co/developers
  2. На електронні листи з пропозицією роботи також відповідаю
    Hi, I’ve just started a new project, but you can try search in djinni.co/developers

В березні цього року я втретє працевлаштувався через Djinni.
Цього разу працевлаштувався в DocHQ, колега гофер з Казакстану також працевлаштувався в DocHQ через Djinni.
Обидва найми оплачені.

Також рекламуючи Djinni європейським рекрутерам ви даєте можливість збільшити процент прямих контрактів в Україні а також працевлаштуватись вашим друзям та знайомим.

Якщо ви вважаєте що така дія буде корисним трендом то поширте тему серед друзів.

А Djinni можуть додати новий utm-тег, щоб дізнатись на скільки така тенденція ефективна, прикладу /developers/?utm_campaign=answer-trends-2022.

👍ПодобаєтьсяСподобалось10
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ого, неочікуваний топік, дякую, Ярославе! Не ми бʼєм, Верба бʼє. :)

Важливе уточнення — це не тільки Джині, це Джині + ДОУ.

Користуючись нагодою — ще в нас є подкаст Startups are hard, де я кожен тиждень розповідаю, що там на Джині. Підписатись можна на iTunes, Google Podcast або просто на сайті —
newsletter.maxua.com

Ярославе, підтягніть, будь ласка, англійську.

Just start new project

означає «просто почніть новий проект». Така пропозиція досить дивна ) Ви певно хотіли сказати I’ve just started a new project )

you can try search

А тут надо или же «you can try searching» или «you can try to search»

і з такою англійською успішно знаходять роботу в іноземних компаніях...

Так, дякую, оновив в темі на випадок використання тексту як шаблону.

на 100 000 000 гривень

Как то по голому bootstrap и не скажешь, что там золотые батоны у фаундеров =)

То вони відчувають сором за IE, проблеми якого й вирішував jQuery

До речі, у травні перерахували ще майже 14 млн грн від ДОУ і Джина. І загалом маємо вже 52 млн грн на ЗСУ.

Знімаю шляпу, ви також герої в прямому сенсі цього слова.

А Djinni уже вышел на европейский уровень? Так что бы можно было перечислить страны, куда хотел бы переехать и на каких условиях? А европейские компании выбирали и предлагали?

Я не знаю що ви маєте на увазі коли кажете «европейский уровень». Якщо ви про те, чи є там компанії або стартапи з Європи — так, вони там є. Кількість не знаю.

Вважаю що ми здатні повпливати на це

Та ладно, ви ж все одно нікуди не виїдете, хіба ні?(:

Підписатись на коментарі