Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Сповідь людини з Херсонщини

Коли ти не виїхав з окупації тебе зачисляють у категорію «ну тебя же все устраивает».

Так. Мене влаштовує не виїхати по 800 доларів за людину. З сім’ї то вийде близько 3000 $. Мене влаштовує залишитись із лежачою матір’ю, старим батьком, величезним собакою і котом. Бути тут, під обстрілами, горнути до себе дитину ночами, вмовляючи її спати, а вдень прати численні колготки і штанці, бо енурез то супутник вибухів. А ще терпіти «які вам памперси?! вчіть дитину на горшок». А я навчила! А орки навчили пісятися у штани!

А ще мене влаштовує відсутність готівки в банкоматах. І тотальне неприйняття карт у магазинах. І відсутність можливості перевести гроші з пенсійних карт, щоб обналічить. Мене влаштовує затримка пенсії по 2 місяці від Укрпошти, бо ніяк завезти готівку.

А ще Мене влаштовує пальне по 50 гривень за літр. Відсутність запчастин. Тому ти їздив на машині доти, доки вона не зламалася. Потім все — без варіантів

А ще Мене влаштовує мовчати про все що відбувається, бо не відомо хто «сотрудничает» із твоїх знайомих. Тоді до тебе просто приїде наряд із 30 СОБРівців і ти пропадеш. У кращому випадку на тиждень...

А ще Мене влаштовує кожен обшук машини на блокпосту. Хлопці з автоматами дуже милі і привітні. Чоловіків дружньо роздягають і дивляться наколки. Обіцяють відправити м’ясом на передок.

А ще Мене влаштовує чекати прильот. У сусідньому місті так прилетіло... і язиком злизало 45 будинків.

Мене влаштовує відсутність ліків. Бо ми раді були сидіти в підвалах. Тепер у всіх хворі нирки, цистити, болять сустави. Про тиск я мовчу, інсульти — то звична справа. Лікарні відправляють на третій день додому. Там (дома) люди помирають. Онкологічні, що до війни мали надію — тепер живі мерці. А влада, що виїхала, горланить «всього достатньо». Так. Достатньо — там у вас, а ви не в окупації. З банкоматами і зарплатами.

Мене влаштовують постійні атаки по мобільному зв’язку. Його днями просто немає. До тебе не приїде ні швидка, ні пожежна.

Мене влаштовує, як горять щотижня ліси. Вже майже півтори тисячі гектар коштовного лісу. Нас замете піском, але Мене ж влаштовує.

Мене влаштовує, що ви, шановна влада, в перший день поклали Херсонщину під ноги оркам. Здали! Поклали хлопців, що билися за Антонівський міст, і не прислали підкріплення.

Мене влаштовують захмарні ціни.

Мене влаштовують душевно хворі люди, що опинились без ліків, і вільно ходять по свободі.

Мене влаштовують старі батьки тих, хто виїхав і лишив їх тут. Самих. Без ліків і харчів.

Мене влаштовують зграї собак, яких покинули господарі. Вони підбігають до тебе і хапають за пакети з харчами.

Мене влаштовує відсутність поліції. Бо мене може згвалтувати, вбити, обікрасти будь-хто. Його ж ніхто не покарає.

Але.

Я виживу! Я проживу! Я Україна в руках орків!"

Якщо є бажання, прочитайте також текст із місцевого часопису:

korabelov.info/...​k-sdali-gorod-okkupantam

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
А ще Мене влаштовує пальне по 50 гривень за літр

My dear...

Ми не думаємо подібним чином про людей, які потрапили під окупацію! Ми дійсно вам співчуваємо, просимо триматися і віримо, що ЗСУ зможе повернути окуповані території! Ми розуміємо, що ви потрапили в біду!
Якщо ж ви чуєте реальні претензії у ваш адрес... Єдине, що можу порадити — уникайте спілкування з такими людьми, оскільки в них не все в порядку зі світоглядом. Бережіть себе і свої нерви.

Дуже співчуваю Вам особисто, і всім херсончанам. Віримо в ЗСУ і що скоро все зміниться на краще і Херсон повернеться додому.
Бісить, що тему Херсона правда якось ховають з ефіру, ніби «не говоримо про проблему — значить її нема».
І особливо шкода, що Ви бачите ото «все влаштовує». Не знаю, чи то підтримає, але більшість так не думає, і дуже переживає за Херсон, херсончан і цю мовчазну окупацію.

що тему Херсона правда якось ховають з ефіру

Так диванні експерти і так знають, що то зрада.
Що б не сказали у ефірі, все одно не повірять :-(

Я не про зраду чи «зраду». Не варто все зводити до неї.
Люди мають чути і знати що про них не забули. Що про них думають, і пересічні, і влада. І що їх будуть звільняти з-під окупації. І що потім будуть щось робити з «наслєдієм» того що встигли наробити окупанти — теж, причому не в стилі Гетьманцева «піднімемо податки, а там якось воно буде»
Про південні регіони в принципі тиша. Херсон в пеклі окупації. В Миколаєві серйозні проблеми з водою. Але інформація про то дуже тиха. Імхо — то нечесно. Люди мають знати що за них теж болить, нам всім. Україна єдина — це і про ці речі теж.

Я не про зраду чи «зраду». Не варто все зводити до неї.

100%
Просто така халепа, що у нас 90% зводиться до пошуку зради, хто вкрав, кого посадити, як правильно потрібно було зробити , і які вони всі ідіоти....
Тому що б не казали, зведеться до першого речення 🙄

Могу дать пару полезных советов. Сделайте себе подтверждение авторизации в интернет-банкинге через какие-нибудь авторизаторы, главное без приёма смс. И то же самое во всех остальных аккаунтах. Это во многом облегчит жизнь, поскольку после оккупации украинскую мобильную связь отключают даже в роуминге. Ещё наделайте себе свежих ключей для ЭЦП в приватбанке, пригодятся. У кого есть такая возможность, сделайте себе второй загран, также ещё второй внутренний ИД не помешает, поскольку если один потеряете, то восстановить так просто не выйдет. Ну и сделайте качественные сканы со всех документов, и главное с паспорта.

Звучить так неначе Вас хтось звинувачує у тому лайні, що коїться.

тебе зачисляють у категорію «ну тебя же все устраивает»

то тіки відбита вата може таке городити.

не тільки... нажаль

або люди з не дуже широким кругозором

Підписатись на коментарі