×

Порекомендуйте ефективні курси на Тестувальника ПЗ (QA)

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Добрий день.

Порекомендуйте, будь ласка, якісні курси на Тестувальника ПЗ (QA), під ключ. Основна умова — якість викладання (можливість засвоєння поданого матеріалу), щоб після закінчення одразу влаштуватися на роботу. Маю можливість навчатися повний день.

Буду дуже вдячний за рекомендації.

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Приходьте до нас на безкоштовні пробні онлайн уроки. Курс включає не лише manual QA, а й основи Java та автоматизацію тестування!

Підкажіть, які курси в результаті обрали і чи задоволені ви викладанням?

Курси при компаніях, фріланс тестування uTest, test.io, безкоштовні курси QA Test Lab, платний курс Mate academy — дуже якісний і досить дорогий, але оплата після навчання.

щоб після закінчення одразу влаштуватися на роботу

Нещодавно була аналітика — де на одну позицію тестувальника без досвіду було 1100 відгуків. Ви готові до такої конкуренції?

По тестуванню — тільки самостійна підготовка, пвсля того піти на курси великих фірм, які потім наймають до себе на роботу. Накприклад Epam, SoftServe, ... хто там ше бере до себе після курсів...

Але чому тестування? Наприклад після курсів DevOps вам буде набагато простіше знайти роботу.

На безоплатні вебінари курсів навчання розробників регулярно приходять початківці, що пройшли курси і не можуть по півроку отримати першу роботу. Знайомий айтішник порадив саме з тестування почати.
Самостійна підготовка на тому ж utest складається з вивчення куп теорії про все і ні про що. З відомими мені платними курсами те ж, а розробники- так, навчання починається з простих зрозумілих дій.

Я б рекомендувала записатись на існуючі безкоштовні курси, + самостійно вчити/шукати/дивитись на всіх можливих ресурсах інформацію. Так, можливо не одразу все розкладеться по поличкам, але це дасть вам зрозуміти хоча б чи це ваше.
Ось наприклад на dou інформація про курс по qa dou.ua/...​elegram&utm_medium=social

Вариант устраиваться в академию какую-то , при компании, из выпускников которых, они отбирают на это trainee. Остальные курсы гарантии не дают. Только ты + обучение дополнительные

Ніякі. Тільки ментор/викладач.

Я проходила навчання в QaTestLab, паралельно вчилась сама. На першу роботу влаштувалась через 3 неделі після закінчення курсів з 1ї співбесіди.

Доброго дня, а це реально самому навчитись???

Я бы переименовал профиль в «Yuri — QA», и тогда все будет реально.

Я в свое время проходила курсы QA Start UP, на работу устроилась еще до конца курса (но не у всех тако получилось). Муж учился у этого парны www.facebook.com/oleksii.asanov, работу искал полтора месяца (потому что английского не было) но по итогу тоже работает уже

Якщо є можливість знайти індивідуальний курс з спеціалістом спрямований на пошук роботи- а не груповий конвеєр де надиктували лекцій і пішов наступний потік. Якщо що є бажання зрозуміти більше деталей- звертайся

так ( телеграмм @oleksandrso)

Я б не рекомендував надіятись лише на курси.
На мою думку, ідеальний варіант це:
Освоїти: Святослав Куликов «Тестирование программного обеспечения. Базовый курс» + uTest і шукати інтернатуру в компаніях.

З курсів, хіба що Mate Academy, люди які приходили звідти мали дійсно хорошу базу теорії і гарні практичні скіли

Можу здатись необ’єктивним, але мені подобається наш з Олексієм Остаповим курс по основам Тестування, який ми розробляли для одного з факультетів КПІ й основна його частина доступна в ютубчику без смс та реєстрації:
www.youtube.com/...​=1018s&ab_channel=QAMania
Для вивчення основ імхо цього достатньо.

Нет курсов после которых тебя сразу же возьмут на работу без опыта — будь готов минимум к нескольким месяцам собеседований , а учитывая конкуренцию на вакансиях мануальщика — быстрее будет выучить питон/джава и инструменты автоматизации и пройти на вакансию автоматизатора , чем пробиться в мануальщики .

Рекомендую Tommy University, ось фактично закінчив курс, дуже задоволений. Якісь подачі матеріалу 5+

www.tommy.com.ua/course/qc-3-new

Я коли заходжу на сайт якоїсь IT компанії, оглядаю його на предмет багів. Чи в очі нічого не муляє. Так от перейшла за посиланням, яке написали. Вирішила перейти за посиланням на рівень вище tommy.com.ua/course і маю купу багів. Крім того в футері помилка орфографічна: не «Адрес», а «Адреса».

а як по вашому має бути написано слово АДРЕСА? українською так і буде — адресА. Так, на самому сайті є деякі недоліки з перекладом, навіть не треба бути тестувальником. Наприклад напис «Навчайся в задоволення» — то є калька з кацапської «учитесь в удовольствие».

Ось це поширена помилка — шукати КУРСИ/ШКОЛУ, а не ментора.
З власного досвіду знаю, що головне в кого ти вчишся! Я однозначно можу порекомендувати мого ментора Анастасію, проходив навчання у неї в групі, коли вона ще викладала в одній популярній школі (самі курси до речі були повним смітником у плані організації), але саме основний етап навчання проходив у неї, це було ідеально, професійно, все розкладено по поличках, з реальними прикладами тощо. Залишився дуже щасливий, але ту школу (яка у всіх на слуху між іншим, точно не порекомендую).
Зараз спостерігаю за Анастасією в її блозі та вона, до речі, відкрила свою програму навчання, сама там викладає, чув чудові відгуки.
instagram.com/anastasia_qatester

++
Головне викладач/ментор, а не програма/курс/школа

Підписатись на коментарі