Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Кого ви хотіли б бачити на YouTube DOU?

Ми знаємо, що ви любите подкаст та новини, але також у нас є майже забута рубрика інтерв’ю. Ми відновлюємо цей формат, а тому...

Розкажіть, кого б ви хотіли бачити? Які теми зі світу ІТ та поза ним вас цікавлять?

Накидайте ідей та побажань в коментарях!

P.S. Приходьте завтра до нас на YouTube — там буде нове велике інтерв‘ю😉

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тих, хто може більше розповісти про технології та софт у сучасній війні.

На Доу трапляються поодинокі приклади, але не розкриті, як тут: dou.ua/forums/topic/38243

Ось ті, що я помітив: www.facebook.com/...​ko/posts/2639643482842233
www.facebook.com/...​.1/posts/2028189924051983

David J. Malan, професор Гарвардського універсітету, веде відомий курс CS50. Чому б відразу і не розглянути якійсь можливості до кооперації наших вузів та Гарварду :) Why not?

  • Yakov Fain
  • Розробника/Контрибьютора будь якої (Rust, Zig, F#, Scala, TypeScript, etc.) мови программування.

Як щодо більш технічних подкастів штибу Radio-T але українською? Такого більше не вистачає ніж інтерв’юшок.

-

Терренс Ендрю Девіс

Joel Spolsky

Пілся сьогоднішнього скандалу голову відділу GlobalLogiс на прожарку....

Как я понял, глобал уволил чувака, который принимает участие в обороне Украины от роков?

Когось крутого з долини: Брiна та Пейджа, Маска, Гейца тощо. Такий вiдос подивляться з усього свiту, з вiрусним ефектом. Зараз певно вiкно можливостей запросити.

От Маск і Гейц так взяли і приїхали на інтерв’ю до dou

Для цього дуже давно достаньо просто заджойнитись на колл. Особисто я так працюю фактично з 2007 року. Iнодi треба в живу познайомитись, разом з цим не обов’язково це робити одразу. Зараз вище вирогiднiсть, що шановнi панове видiлять годину свого часу на DOU нiж, наприклад на студентiв Гарварду.

www.youtube.com/...​channel=EverydayAstronaut
Просто чувак що ракетами цікавиться, розкрутився на стіки, що Маск особисто, вже другий раз(!), тур дає по фабриці, і на всі технічні питання відповідає.

Чечеткин, Валерий Маркус)

Жука, Бобра, того чувака, що всім хоче морди бити. Меламена, Пєніє. Можна з пакетом на голові, в хорошому сенсі. Ще був чувак з шизофазією, Фоголь здається. Всіх хочу бачити, всіх.

Кожаєв вже був — той чувак, що хоче морди всім бити

хіба морди бити? мова була про ножові бої, наче.

Ну ножами он как хобби занимается, а в реальности морды бьет. За ножовое ранение человеку просто не уступившего дорогу можно уголовку получить, а вот за «в бубен дать» ничего не будет.

можна посилання для нагадування?

Підписатись на коментарі