👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Існує такий собі конструктор спрінгового (насправді — спрінг-бутового, але для новачка, можливо, це навіть і краще — менше складових для запуску) аппа start.spring.io. Щоб розібратися в конструкторі достатньо знати відмінності версій джави (але, підозрюю, на голому web-mvc цих відмінностей може і не бути помітно), maven/gradle на вибір та трохи розумітися на джаві та загальному CS (трохи знати як працює мережа взагалі та http зокрема).

Розібравшись зі згенереним аппом, можна почати трохи його кастомізувати — змінити url hello world’а, додати якусь просту логіку, що змінює відповідь аппа в залежності від наданих параметрів, прикрутити якусь бд-шку для збереження даних, накрутити власний CRUD, покрити все це автотестами і тому подібне. Певна річ, виникатимуть питання та труднощі, але гугл англійською досить добре шукає — за майже 15 років існування спрінга дуже великий обсяг питань так чи інакше був розглянутий.

Можу порадити наш тренінг-інтенсив it-simulator.com/...​servisiv-na-osnovi-spring

Відкрий туторілал і вперед. dzone.com/...​pring-mvc-tutorial-1.html Spring як і будь який гарний фреймверк вивчається на одному диханні. Я усяка лажа як то Play, ATG, Vaadin, JackRabbit йде з великим скрипом. Зробити гарний API це таке мистецтво, автори Spring в цьому сенсі генії. Тобто вперед. Так само пів ютюбу роликів як і що, коли не виходять якісь базові речі через не володіння інструментарієм IDE, налашиуааннями Spring Boot тощо.

спочатку потрібно опанувати гугл...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

udemy/books/youtube cources/lectures/stackoverflow/reddit etc.

Та нє, то складно...шукати курси/проходити їх.
От на форумі спитаю і за тиждень сіньором буду

Підписатись на коментарі