Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Готов помочь инвалиду войны

Солдатам тяжело. Солдатам оставшимся инвалидом ещё тяжелее. Им кажется что их бросили, что никому не нужны, что жизнь не будет прежней. Особенно обидно если молодой.

После войны думаю будут какие-то программы для инвалидов, но думаю уже есть люди которым помощь нужна уже сейчас, когда помощи ждать неоткуда.

Хочу помочь финансово какое-то время и бонусом при желании обучить на айтишника инвалида войны.

Если знаете, кому нужна помощь — напишите в личку пожалуйста.

👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Є така волонтерська організація — Revived Soldiers Ukraine. У них офіси в Україні та США, і вони займаються (-лися) реабілітацією ветеранів з 2016 року. Дуже класні програми, центри були в США і в Україні теж. Зараз переключилися на нагальну допомогу. Але почитайте, до інформаціі, дуже крута робота: www.rsukraine.org/our-work

Дякую. Дуже гарна персональна ініціатива. Вважаю, що треба мати таку программу на державному рівні, а якщо ні, то зробимо ініціативу власноруч.
Вже є такі хлопці нажаль, якщо зможку взяти контакт — то скину. Без ніг в 25, мені здається, що треба тільки в IT, або будешь бомжувати та сопьэшся.

Кидай. Я прямо лично никого не знаю.

Спробуй пошукати у Доступно.UA (відео на 30 секунд для ознайомлення, є про працевлаштування)

Підписатись на коментарі