Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Ментальне здоров’я під час війни. Як тримати хвіст пістолетом?

Привіт! 😄 Це Віка, Customer Care Expert. Зі мною ти спілкуєшся, коли надсилаєш події у розділ Календар. До речі, а коли востаннє ти надсилав(ла) мені подію? Це можна зробити самостійно через форму на сайті. Щодня у Календарі відбувається безліч цікавих & корисних подій та можливостей. Зазирай частіше і неодмінно помітиш вікно можливостей для себе.🔥❤️

Після початку війни раптово придбав абонемент на атракціон «Емоційні гойдалки»?
Здатен відчути одночасно щастя і горе, гнів і безмежну любов, роздратування і спокій, страх і сміливість, ніби якийсь божевільний бармен в твоїй голові міксує свій новий коктейль? Тоді ці відео для тебе.
Щоб ти зараз не відчував — це нормально. І ти нормальний. 🧘🌄

1.Турбота про ментальне здоров’я в умовах війни від TechMagic
Спікерка Мар’яна Франко — сертифікована психотерапевтка, засновниця та керівниця психологічної студії, допоможе зрозуміти емоції, які ми відчуваємо під час війни та зменшити негативні наслідки для психіки.

2.Ментальне здоров’я. Говоримо про депресію та вигоряння на DOU Live
Спікер Едгар Соболєв, психотерапевт, розповість, як забезпечити сильний тил для передової, а саме, залишатися у адекватному психічному стані та навчитися зберігати холодний розум. Адже щоб мати можливість допомагати іншим, спочатку потрібно допомогти собі та потурбуватись про власне ментальне здоров’я та психологічний стан.

3.Підтримуюче лідерство під час війни від TechMagic
Спікерка Наталка Шпот — організаційна консультантка, психотерапевтка, бізнес-тренерка, викладачка управлінських та магістерських програм LvBS. Розповість, як лідеру зберегти себе, підтримати команду під час війни, та за допомогою розвитку певних навичок створити безпечні та ефективні умови праці. Говоритиме про стрес і вікно толерантності, емоційні межі та емпатію, реагування тут і тепер та практики емоційної гігієни.

4.Ментальне здоров’я. Говоримо про депресію та вигоряння на DOU Live
Психотерапевтка Злата Гнатюк та Марія Шевченко, продуктова менеджерка, авторка блогу про депресію, що викликав неабиякий інтерес аудиторії DOU, спілкуватимуться про ментальне здоров’я, депресію та вигорання.

5.Про психологічну підтримку в організації під час війни від ELEKS
Спікерка Наталія Мухітдінова — сертифікована психотерапевтка, ведуча та авторка навчальних курсів, Head of Ivano-Frankivsk office в ELEKS. Пояснить, як скласти карту психологічної підтримки в компанії на воєнний час, і що з неї можна буде залишити у мирні часи. Розмова про підтримку на різних рівнях діяльності — персональному, колективному та масовому.

6.Психологічна стійкість в умовах війни від Quality Assurance Group
Спікерка Наталя Михайлович, психологиня у напрямку когнітивно-поведінкова терапія, Senior AQA з десятьма роками досвіду в ІТ-сфері, волонтерка платформи психологічної допомоги «Розкажи мені». Наталія розповість, що таке ПТСР та як із цими жити, порадить, як знизити тривогу та повернути втрачене відчуття контролю, а також підкаже, як говорити з дітьми про війну.

Прагнеш глибшого занурення в тему?🏊 Зазирни сюди:

  1. Здоров’я ІТ-спеціаліста: психосоматика, депресія й емоційне вигорання
  2. Вигорання, антидепресанти і беклог: як я пережила свій перший епізод, продовжуючи працювати продактом
  3. Три міфи про стрес і чому вони шкідливі
  4. Припиніть жувати мисленнєву жуйку. Як керувати стресом за допомогою когнітивно-поведінкової терапії
  5. Getting things calm. Як менше дратуватися на роботі через дрібниці
Не ментальним здоров’ям єдиним.
  1. Здоров’я ІТ-спеціаліста: сон, харчування, фізична активність
  2. Здоров’я ІТ-спеціаліста: мігрень, невропатії, тунельний синдром
  3. Здоров’я ІТ-спеціаліста: біль у спині та проблеми з хребтом

Розкажи в коментарях, як тобі вдається заспокоювати себе, коли все навколо горить, а ти в епіцентрі пожежі?

Плануєш цікаву подію, мітап, вебінар, конференцію, балачку, хакатон, змагання тощо?
Напиши мені: [email protected] 📭💌

Колись відвідував(ла) психотерапевта?

29%
54%
0%
17%
👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дуже корисна стаття!:) Дякую.

Ірино, дякую за теплі слова. Бережіть свій острівець внутрішнього спокою ❤️

Підписатись на коментарі