Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Електронна медична картка — чи вона існує?

Як завжди чиновники з помпою анонсували систему, що повинна була повинна була покращити життя людей — всі візити до лікарів в одному місці, результати аналізів, вакцинації, нагадування. Але чиновники як завжди замовили систему для себе, всі дві системи з якими я стикався (це Medcard24 і Helsi), які чомусь позиціонують себе як електронні медичні карти — незручні. Єдине, що вони роблять добре — це для чиновників полегшують облік робочого часу лікарів. Нема можливості додати результати аналізів з synevo чи dila, нема можливості відсканувати припис від приватного лікаря, нема можливості додати вакцинацію в приватній клініці. Мабуть це можливо через терапевта, але це незручно.

Порадьте будь-ласка нормальну електронну медичну картку зроблену для пацієнта, в якої не відключили функціонал додавання записів пацієнтом.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Наче знайшов
moniheal.com — дає змогу додавати власні записи
medikit.ua — також
і наче обидві присутні на ehealth.gov.ua/...​klyucheni-do-ehealth-mis
Ще знайшов на телефон
Tidy Health
BeHealthy
але ці автономні і до ehealth не під’єднані

знайшов схожу ініціативу. однак готового додатку в них ще нема
kodjin.com/...​-personal-healthcare-app

Вимоги «єдиного джерела» інформації для картки — цілком розумні. Уявляєте собі, ЩО будуть туди додавати пацієнти, якщо їм дати таку можливість? Це повністю зруйнує довіру лікарів до інформації в медкартці.
Тож, так, тільки через сімейного лікаря. Або записуватись в приватні кліники, які підключені до системи eHealth і вимагати у лікаря вносити припис в систему.

Цілком не згодний. Достатньо додавати флаг «верифіковано», ну і на тлі документа наприклад виводити водяний знак верифіковано/не верифіковано. Чи фарбувати документи в різні кольори, чи зробити окрему папку. Коротше технічних рішень валом.
А основне — це а яка різниця що буде додавати паціент??? Система позиціонівалась як зручна для паціента, я і зараз в паперову картку можу вклеїти що забажаю. Взагалі було чітко вказано, що власником всіх мед даних є пацієнт.
А от виходячи з ваших пропозицій схоже, що в вас склад мислення чиновника. Дати формальну відписку, те що це неможливо виконати — пофіг.
Сімейні лікарі вже перевантажені, їм цим займатись ніколи, більш за те, система оплати так побудована, що їм за це ще й не заплатять, бо як на вашу думку вони повинні фіксувати в табелі час витрачений на перенос данних в медкарту??? Ви взагалі уявляєте скільки мед. документів можна зібрати за 40, 60, 80 років і скільки часу потрібно на їх оцифрування?
А в клініки я хочу записуватись з гарними лікарями, а не в під’єднані до якихось систем, що розроблялись за техзавданням людей яким глибоко пофіг на мої потреби.
І ще раз наголошу, держава визнала, що єдиним влаником мед. данних є пацієнт, тобто будь яка система, що обмежує мої права редагувати ці дані — порушує моє право власності.

Підписатись на коментарі