Як IT-спільнота може допомогти армії?

Вітаю шановна IT-спільнота.

Хотів би відкрити обговорення, як IT-спеціалісти можуть допомогти нашим збройним силам на полі бою. Наприклад, створити застосунок типу стратегічної мапи в реальному часі, де військові можуть маркувати положення ворога на данний час, мені здається це б допомогло військовому командуванню, більш ретельно аналізувати та планувати операціі на полі бою.

Які у вас думки? І як таки думки можно реалізувати під час війни?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Так не обязательно армии помогать.

1. Работайте, платите налоги, покупайте товары и пользуйтесь сервисами (няньками, репетиторами, уборщицами), донатьте

2. Создавайте бизнесы, решайте проблемы, создавайте рабочие места

3. Боритесь с мошенниками и злом в вашей компетенции, которые вредят стране и населению
страны. К примеру, давайте огласки и разоблачайте финансовые пирамиды которые паразитируют на блокчейне, роботах-трейдерах зарабатывающих по 20% в месяц, а народ кто кто далек от технологий и инвестиций ведется, рапортуйте аккаунты в соцсетях организаторов и «партнеров» кто непосредственно зазывает народ.

Я тут провел мини расследование одной крупной пирамиды которая рекламируется сейчас украинскими инфлюенсарами в соцсетях уровня сто-тысячников и даже миллиоников, но ДОУ не пропустил топик — то ли они сами в доле, то ли побоялись последствий (а деньги там крутятся огромные, могли и наехать на ДОУ).

На мою думку наразі найефективніше буде підтримати гривнею фонд повернись живим або фонд притули

Маркувати розташування ворога, щоб ворог знав, що його можна змінити)

Я ще добавлю, я взагалі нічого не розумію в програмуванні! Але наскільки я знаю що в нашій країні доволі нормально розвинена галузь в IT розробках, і є спеціалісти. Просто в мене така думка що ці люди можуть більш ефективно допомогти країні у війни, не тільки грошами, а й знаннями!!! Тому створив цей топік, щоб може зібралися люди які можуть в вільний час реалізувати це, може не цю ідею, може щось інше, але робити!!!

Ага, приложение которое могут использовать враги для создания friendly fire. Гениально!
Лучшее, что можно сделать — больше зарабатывать и больше донатить.

А чому ви вважаєте що його будуть використовувати вороги?

А почему не будут?

))) Питання на питання))) Ну наприклад тому що застосунок не будет у відкритому доступі і тільки у використанні ЗСУ, ще можно добавити різні рівні доступу і інше

Тогда почему вы решили что уже такого нет?

Може і є, а може і нема. Поки не спробуєш не дізнаєшся. Але я вважаю що треба щось робити

Ну я бы не отказался делать AI для гигантских человекоподобных роботов. Сделаете фабрику по выпуску таких роботов — приглашайте.

Добре, хоча мені здається що такі роботи не дуже ефективні))) Щасти вам в вашій мріі

Очень эффективны, доказано с 1969 года: www.youtube.com/watch?v=9uZQWMF7CA4

Підписатись на коментарі