Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Платформа для видалення проросійських виконавців зі Spotify

Привіт!

З початку повномасштабного вторгнення в Україну було помітно, що багато музикальних виконавців або замовчують, або відверто підтримують агресора. Надихнувшись деякими сайтами, які надавали для ознайомлення перелік таких музикантів, я вирішив піти трохи далі і створити платформу на якій користувачі стрімінгових сервісів могли б видаляти треки цих виконавців зі своїх бібліотек у декілька кліків.

Було розглянуто 3 найпопулярніші сервіси: Spotify, Apple Music та YouTube Music. На жаль на даний момент лише Spotify надає офіційний API для видалення треків з бібліотеки користувача, тому я вирішив зупинитись на ньому.

Після декількох днів роботи я створив платформу shamevoices.com, після чого ще декілька місяців очікував одобрення зі сторони Spotify для того щоб зробити цей сервіс доступним для всіх.
За перший тиждень після запуску платформи користувачі видалили більше 7 тисяч треків зі своїх збережених, а на момент написання цього листа у базі сайту знаходиться 175 виконавців.

По замовчуванню платформа пропонує видалити тих, хто відкрито підтримав агресію проти нашої держави. Додатково користувач може ввімкнути налаштування і відобразити «мовчунів» — виконавців, які мовчки підтримують війну.
Базу виконавців активно розширюю, пропозиції можна надсилати на [email protected]

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

всенсі тих хто підтримує? податки жарти? НА*** РОСНЮ З ЧАРТІВ

На правах ДОУшної пʼятниці: чи існує можливість залишити у світі російську мову, повністю відвʼязавши її від «узької» культури, «скрєп», пабедабесія та деда-дрочильства, яким місце на помийці історії?

А не простіше було просто видалити всю російськомовну музику і не морочитися?

російськомовна — це не тільки російська, як мінімум.

Але російська то підмножина російськомовної. Нема російськомовної фігні — нема сміття, не треба цілі апплікухи писати. Все просто.

Є доволі багато в тому числі українських виконавців які співають російською, в тому числі є антиросійські пісні російською мовою.

У мене ніколи не було російськомовної музики в якихось колекціях. От просто ніколи. При чому це «ніколи» досягає глибини можливо навіть минулого тисячоліття :). А! ні! Збрехав. Десь лежать ще радянські вінілові диски Нау, Аліси, Акваріуму. Був гріх. Але на цифрових носіях не було вже.
І тепер цей сервіс мені мило сказав що у мене все чисто. Я звичайно оічкував шось на тему західних виконавців також але ні Вотерса, ні скажімо Кустіріци там чомусь нема...

ну то шо список там в основному по огидній росіянській попсі — то окрема історія)
мій же поінт був у тому, що викинути все російськомовне — це в тому числі і Вагоновожатих і Стаса Корольова, наприклад.

В душі не здогадуюся хто це і не парюся абсолютно :). Русскій мір це таки російськомовна музика. Сьогодні він проти Путіна, а завтра почне плакати по пацанчикам які гниють під Харковом чи Ізюмом. Або з’їде на грунті православ’я як той же Кінчев. Нафіг.

це українські виконавці з чіткою проукраїнською позицією, але творчість в них російськомовна здебільшого.

Та там нема за чим жалкувати крім хіба що ляпісів

Хто всі ті люди!? Слава тобі Господи в мене їх ніколи ну ні в яких плеєрах і не було...
Але сервіс хороший.

А для Deezer версія буде?

R.I.P. “Anacondaz” та “Заточка”

Человек походу просто запихнул в базу всех российских исполнителей без разбора. Очень рекомендую таки перепроверять всё, что этот сервис предлагает удалить. Те же Anacondaz вполне однозначно высказались против войны еще 24 февраля. Ссылка на скрин с их телеграма
Более того, эта хрень предложила мне удалить трек «Ногу свело», которые вообще клипы сейчас активно записывают против этой войны.

Ногу Свело там через те що вони у Миротворці за концерти у Криму. підозрюю Анакондаз теж з цієї ж причини.

Там на всіх виконавців, хто дійсно провинився, прикріплені докази, в тому числі «Ногу Свело» за виступи на Кримській Рок Йолкі в 2015, 2016. Якщо вам цього не достотньо, то там є можливість прибрати галочку і не видаляти їх.

З приводу скріншота, там не написано нічого про того, хто агресор. Фразу «Нет войне» можна інтерпретувати по різному і в користь будь якої сторони, так що цей скрін не дуже поважне алібі для них після двох незаконних виступів в Криму.

В таком случае стоит поправить рекламную текстовку. У вас там написано

З початку повномасштабного вторгнення в Україну було помітно, що багато музикальних виконавців або замовчують, або відверто підтримують агресора.

.
«Ногу Свело» именно с началом полномасштабного вторжения однозначно выступили против войны и не менее однозначно даже агрессора указывают в публичной плоскости. Тем не менее они у вас даже не в нейтральной категории, а в категории «откровенно поддерживают войну».
Выступления в Крыму — это косяк, конечно, но если все такие косяки считать вечным клеймом, то тогда уж действительно проще выкинуть вообще всю российскую музыку, как тут рядом предлагали. Тот же Макаревич, например, 10 лет назад тоже Путину подлизывал весьма сильно. Потом изменил свое мнение и последовательно против любой агрессии России в Украине. Почему для Макаревича это работает как индульгенция, а для других нет? Те же Anacondaz, действительно, тоже один раз выступали в Крыму после аннексии (можете не проверять, это факт). Но еще в 2020 в одном из интервью под запись на видео лидер группы заявлял, что это было ошибкой и больше они так никогда не сделают. Более того, на вопрос в виде «как вы относитесь к присоединению Крыма» ответил «к аннексии, это была аннексия».

Ну а про галочку вопросов нет, интерфейс у вас вполне качественный. Единственное, было бы неплохо, если бы была возможность увидеть причины внесения в список тапнув куда-то прямо по предложенной к удалению композиции.

Погоджуюсь з пропозицією відображати причину по конкретному треку зі списку, додам, дякую.

До речі Anacondaz платформа поки що не видаляє, дякую за пропозицію, не знав, що вони виступали в Криму, перевірю.

Согласен, по Anacondaz погорячился. Сервис предложил их совместку с 25/17, по которым особых вопросов по попаданию в список нет. И в Крыму выступали, и со всякими мудаками вроде Прилепина дружат, и после 24 февраля мямлят что-то в стиле «все плохие, не всё так однозначно».

Підписатись на коментарі