Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

PM консультації в обмін на донати для ЗСУ

Пропоную свої знання в обмін на допомогу ЗСУ!

Допоможу Вам, або Вашій компанії з питаннями пов’язаними з управлінням проектами за донат на ЗСУ. Вартість проговоримо індивідуально, а всі кошти передам в благодійний фонд «Як ти?»

Це перевірена команда, з якою ми спільно починали волонтерити ще з 2014 року. За період повномасштабного вторгнення вони передали вже десятки тепловізорів, автомобілі, тисячі турнікетів та сотні тактичних аптечок захисникам і захисницям, а також парамедикам у «найгарячіші місця».

Отже, чим я можу бути корисний Вам?

  1. Як почати шлях в ІТ для проєктного менеджера? Допомога з резюме та підготовка до співбесіди
  2. Менторство для ПМів (можу взяти 2х менті на наступні три місяці і комплексно покрити ваші прогалини в досвіді)
  3. Допомога з конкретним робочим запитом

Чим я можу бути корисний ІТ компаніям?

  1. Аудит ваших delivery процесів
  2. Консультації та допомога з Agile трансформацією
  3. Тренінги / воркшопи на Agile тематику, а також інші теми пов’язані з менеджментом: управління людьми, комунікації, ризик-менеджмент і т.д. Це може бути як одиничний запит, так і навчальна програма, яка покриє ваш запит.

Трохи про себе:

Більше 8 років досвіду в менеджменті на різних позиціях (Delivery Manager, Program Manager, Project Manager, Scrum Master / Agile Coach). Досвід управління командами в понад 50 людей, досвід постановки процесів з нуля. Відмінні лідерські навички (Servant Leadership підхід). Сильна емпатія та вміння пояснювати складні теми на простих прикладах із різноманітного досвіду.

Більше можна побачити тут 👉 www.linkedin.com/in/odmytrasevych

Цікаво обговорити детальніше? Напишіть мені в Лінкедін

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі